Ústí n/L – Třebíč 4:3 (kon.) | Chomutov – Písek 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Šumperk – Beroun 5:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 1:2 (po s.n.) | Hr. Králové – Kadaň 3:2 (po pr.)
Most – Litoměřice 1:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 23.11.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Branky a nahrávky: 5. Klobouček (Sedlák, Šagát), 12. Třetina (Daniel Boháč, Pazourek), 16. Třetina (Pazourek, Daniel Boháč), 44. Ludvík (Roubík, Šagát) - 32. Valenta (Sláma, Burian), 33. Havel (Dolníček, Laš), 54. Dolníček (Laš, Rangl)
    Rozhodčí: Humpolíček - Guth, Rittich.
    Vyloučení: 7:7, navíc Sedlák (UNL) 10 min. NESP.
    Využití: 2:3.
    Diváci: 1 250.
    Střely na branku: 39:31 (12:12, 14:12, 13:7).
    Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3.
    Zakázaná uvolnění: 3:2.
    Ofsajdy: 2:2.
    Vyhraná vhazování: 47:29 (13:10, 17:10, 17:9).

Nyní předávám slovo Karlu Filasovi.

Zdeněk Kamínek ml.

Loučí se s Vámi komentátoři Zdeněk Kamínek ml. a Karel Filas. Brzy opět na shledanou. (00:25:38)

Když Lvi vstřelili čtvrtou branku, zdálo se, že dnes žádné drama ve Zlatopramen Areně nebude, jenže hosté ve dvojnásobné přesilovce snížili. Ústečtí svoje přesilovky poté promrhali, a tak byl konečný rozdíl ve skóre mezi lídrem a předposledním celkem pouze jednobrankový.

60:00

59:50
    Hosté nemají moc času. Jsou v pěti, ale puk mají na holích Ústečtí, i když ve vlastním pásmu.

59:20
    Domácí konrolují puk v útočném pásmu. Šagát měl dvakrát skvělou palebnou pozici. Pokaždé namířil do těla brankáře hostů.

58:45
    Ústí nad Labem v útoku. Nakonec zakončilo střelou od modré. Hrubec přerušil.

58:33
    Do kontru se dostal Laš. Z levého kruhu ostře pálil, Francouz sklapl betony včas.

57:49
    Hosté byli při napadání příliš důrazní. U mantinelu fauloval Vilém Burian (TRE) a dostává dvě minuty za podražení.

57:32
    Buly v obranném pásmu Slovanu.

57:10
    Hosté jsou v pěti a mají skoro tři minuty na srovnání.

56:15
    Po minutě se domácí usadili v pásmu a rozvážné příhry vyústily v gólovku Šagáta. Slovenský forvard po křižném pasu netrefil odkrytou branku.

55:06
    A nyní půjdou do tří i hosté. Na brankovišti si podle sudího počínal nedovoleně Lukáš Sláma (TRE). Inkasuje dvě minuty za sekání. Dvojnásobná přesilovka bude trvat jednu minutu a třicet devět sekund.

54:45
    Ústí nad Labem už je v pěti. Desítky vteřin v klasické početní nevýhodě zvládlo bez úhony. A naopak budou trestáni hosté. Hráčská lavice obdržela menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

54:00
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Parádní kombinací se hosté ve dvojnásobné přesilovce přece jen prosazují. Zakončujícím mužem na brankovišti byl DAVID DOLNÍČEK. Asistence: Marek Laš, David Rangl.

Branky a nahrávky: 5. Klobouček (Sedlák, Šagát), 12. Třetina (Daniel Boháč, Gureň), 16. Třetina (Pazourek, Daniel Boháč), 44. Ludvík (Roubík, Šagát) - 32. Valenta (Sláma, Burian), 33. Havel (Dolníček, Laš), 54. Dolníček (Laš, Rangl)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, Holomek, Klobouček, A. Sedlák, F. Pavlík, Gureň, Jiří Suchý - R. Kovář, Pajič, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Daniel Boháč - Jakub Lev, Rod, Handlovský. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) - Rangl, Vl. Brož, L. Sláma, Valenta, Kadela, Dietz - L. Havel, Dolníček, Laš - R. Heřman, Havlíček, Burian - T. Vondráček, Dočekal, Martin Čech - Kovalský, Vítek, Přibyl - Vl. Stejskal. Trenéři: Kamil Pokorný, Radek Novák.

Rozhodčí: Humpolíček - Guth, Rittich

Diváci: 1 250