HC Kladno – Plzeň 0:3 (kon.) | Letňany – Hr. Králové 4:5 (po s.n.) | Vítkovice – Jihlava 4:1 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Sparta – PZ Kladno 8:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 8:2 (kon.)
Slavia – Chomutov 5:9 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 2:0 (kon.) | Motor ČB – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.)
Pardubice – Liberec 0:5 (kon.) | Třinec – Vsetín 5:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 24.11.2011, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • Extraliga staršího dorostu

Dnešní zápas je u konce. Pardubice na svého soupeře tvrdě narazily, když mu podlehli 0:5. Je to tedy druhý zápas v řadě, kdy se jim nepodařilo vstřelit ani jednu branku. Z ČEZ Areny Vám hezký zbytek dne přeje Marek Votke. (20:00:59)

60:00

59:30
    Liberec dnešní zápas v pohodě dohrávají, na střídačce se začíná slavit.

58:50
    Řezníček pálil od modré, ale jeho střela byla hostujícím obráncem sražena do ochranné sítě.

57:12
    Pardubice nevyužily další šanci na vstřelení alespoň jedné branky. Michal Petira se dostal před Sobotku, vystřelil a odražený kotouč se dostal na hůl Schneidera, který puk ale vrátil pouze do výstroje Sobotky!

56:08

55:38
    Pardubice sice hrají přesilovku, ale vůbec to tak nevypadá. Liberec se v klidu brání a dostává se do šancí, dokonce častěji než domácí.

55:06
    Z pravého kruhu tvrdým švihem orazítkoval betony Sobotky Lukáš Bureš.

54:02
    Puk u mantinelu stíhal Patrik Žilák, ale do bruslí šlápl také Michal Beránek z Liberce a byl rychlejší.

53:08

52:56
    Hostující Michal Beránek ve snaze nahodit kotouč do útočného pásma zařídl pouze zakázané uvolnění.

51:48
    4/4.

51:08
    Rozhodčí se rozhodl nadělovat trestné minuty. Současně vyloučeni z Liberce Dominik Návrat 5 minut + DKÚ za hrubost a z Pardubic Jan Schneider na dvě minuty za napadení. 4/3.

50:42
    Pardubice jsou při přesilovce bezradní, dokládá to ofsajd, do kterého se svou nepřesností dostaly.

50:23
    Moravec byl v útočném pásmu sám a tak mu nezbylo nic než nahodit puk na hostujícího brankáře, který přerušil hru svou lapačkou.

49:48
    Dvougólový střelec Filip Pyrochta dostává dvě minuty za napadení protihráče a nabídl Pardubicím další přesilovou hru.

49:30
    Po střele jednoho z domácích plejerů puk v pohodě lapačkou přikryl dnes jistý Sobotka.

48:07
    Patrik Žilák mohl snížit na rozdíl čtyř branek! Jeho bekhned však orazítkoval pouze spojnici klece, kterou střeží Sobotka!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 19. Pyrochta (Škoda), 30. Langhammer (Pyrochta), 33. Ordoš (Beránek, Belovič), 38. Pyrochta (Zacha, Kalfiřt), 46. Ordoš (Škoda )

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (M. Veselý) - Divecký, Kalous, Polák, Kysela, Procházka, Žemlička, Panna, Moravec, Žilák, Bohuněk, Fridrich, Zelinger, Bureš, Pilný, Petira, Schneider, Havel, Řezníček, Kracík.
    Bílí Tygři Liberec: Sobotka (Krejčí) - Návrat, Erlebach, Mrázek, Kalfiřt, Hrníčko, Belovič, Slavík, Klíma, Beránek, Zedek, Havlas, Škoda, Kupčík, Langhammer, Žďárský, Račický, Pyrochta, Suska, Ordoš, Zacha.

Rozhodčí: Homola - Kis, Prchal