Hr. Králové – Litoměřice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 2:3 (kon.) | Most – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 2:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 26.11.2011, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

59:59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Po vhazování se k zakončení dostal Pšurný, jehož pokus Řehoř vytěsnil jen k dojíždějícímu JAKUBU HERMANOVI, který svou druhou trefou v zápase rozhoduje o vítězství Mory! Asistence: Michal Pšurný.

59:55
    Ondrušek od modré vyslal střelu zápěstím, gólman Řehoř se ale prezentoval skvělým zákrokem!

58:25
    Oddechový čas pro hosty!

54:09
    Severočeši půjdou do tří! Za podražení vyfasoval menší trest Ondřej Malinský. Velká šance pro Olomouc!

53:55
    Vyloučení na obou stranách. Karel Ton (KAD) obdržel dvě minuty za držení protihráče, stejný trest vyfasoval i Alexandr Lhotský (OLO). Bude se pokračovat ve čtyřech.

50:43
    Šance pro Moru k dokonání obratu. Jiří Charousek vyinkasoval menší trest za podražení.

49:15
    Kucharczyk z pozice na pravém kruhu zasáhl horní tyčku!

48:35
    Sice Kohouti znovu nevyužili početní výhodu, ale čtyři vteřiny po jejím skončení se jim podařilo skórovat! Mikelovu ránu vyrazil Řehoř jen k JAKUBU HERMANOVI, který dorazil puk do poloprázdné klece! Asistence: Jan Mikel.

46:32
    Jiří Charousek (KAD) byl potrestán menší trestem za hákování. Hanáci v ponechané výhodě hráli sice bez brankáře, ale stále v pěti hráčích, přesto se jim málem podařilo vsítit gól.

43:36
    Ton se řítil sám z levé strany na Kašíka, domácí strážce svatyně mu ale v poslední chvíli dokázal vypíchnout kotouč!

42:44
    Ale to můžou změnit ve dvojnásobné početní výhodě! Na dvě minuty za vysokou hůl byl vyloučen Robin Staněk.

40:59
    Naopak domácí jdou do čtyř. Jiří Ondrušek dostal menší trest za vražení.

38:55
    Pomoci by jim mohla početní výhoda, na trestné si totiž dvě minuty odsedí Martin Mazanec.

36:44
    Vteřinu po vypršení Révayova trestu skóruje PETR KOLOUCH, který se prosazuje tvrdou ranou z levého kruhu! Asistence: Jan Mikel, Libor Kašík.

36:29
    Kadaň právě vstřelila branku!
    RICHARD DIVIŠ trestné střílení proměňuje, když si položil Kašíka, a poté bekhendovou střelou pod víko navýšil vedení hostů! Bez asistence.

36:29
    Diviš byl při samostatném úniku faulován, hlavní arbitr tak nařídil trestné střílení!

34:43
    Za sekání byl nakonec odeslán na dvě minuty na trestnou Josef Révay.

34:37
    A v podobné šanci byl i Dopita, jenže ten narozdíl od Pšurného minul kadaňskou klec!

34:18
    Pšurný při signalizované výhodě sám před Řehořem neskóroval. Po jeho pokusu sice puk prošel hostujícímu strážci svatyně mezi nohama, jenže ten pak levou nohou ještě vykopl kotouč do bezpečí, aniž by o tom sám věděl!

32:21
    Úvodní trefu zápasu nakonec vsítili Severočeši! Schmidt nahodil kotouč od modré čáry, který za Kašíka tečoval JAROSLAV KŮS! Asistence: Tomáš Schmidt, Richard Diviš.

26:42
    Kolouch našel před brankou Kadaně osamoceného Pšurného, ten ale nedokázal Řehoře prostřelit!

24:56
    Řípa dostal namazáno mezi kruhy, jenže v klíčový moment mu touš sjel z hole!

22:32
    Hosté ujížděli ve dvou proti jedinému bekovi domácích, střelu zápěstím však Diviš poslal mimo!

16:15
    Herman se prokličkoval až před hostujícího gólmana, jenže ještě hledal zpětnou nahrávkou dojíždějícího Nedbálka, který na puk nedosáhl!

13:33
    Kůs namazal do brejku Divišovi, jehož bekhendovou kličku však Kašík zachytil!

7:13
    Haluza jen o kousek minul pravý horní růžek Řehořovy klece!

6:46
    Její akce ale brankou neskončila, Martin Mazanec tak odcestoval na dvě minuty na trestnou.

3:29
    Charousek od modré málem namazal na finální teč Račukovi, ten ale na příhru svého spoluhráče jen o několik centimetrů nedosáhl!

0:33
    Selingr z mezikruží měl skvělou příležitost skórovat, jenže jeho střela minula pravou tyčku severočeské svatyně!

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 37. Kolouch (Mikel, Kašík), 49. Herman (Mikel), 60. Herman (Pšurný) - 33. Kůs (Schmidt, Diviš), 37. Diviš

HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) – Lhotský, Staněk, Bartoň, Ondrušek, Janáček, Mikel (C), Nedbálek, Kotvan – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Pekr, Řípa, Haluza – Pšurný, Ministr, Kolouch – Marosz, Herman, Haas.
    Sportovní klub Kadaň: Řehoř (Závorka) – Mazanec, Malinský, Szakal, Schmidt, Révay, Zmeškal, Charousek K., Tollinger – Boušek, Charousek J., Skořepa (C) – Novák, Diviš, Kůs – Bursík, Polák, Ton – Mála, Chlouba, Račuk.

Rozhodčí: Schmejkal – Svoboda, Zavřel