Atlético – Rayo Vallecano 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Malaga 3:2 (kon.) | Osasuna – Real Betis 2:1 (kon.)
Mallorca – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Granada – Zaragoza 1:0 (kon.)
CA Osasuna
2:1 (1:0)
Real Betis
Neděle 04.12.2011, 18:00 • Reyno de Navarra • Španělská LaLiga

Loučí se s vámi Jaroslav Svoboda, přeji hezký zbytek večera a zároveň druhé adventní neděle. Dnes Santa (Cruz) svůj den neměl, snad o Vánocích v zámoří a všude tam, kde jej uctívají, mít bude. (19:52:37)

Tak to bychom měli! Domácí vedli po poločase 1:0, pak se najednou ve druhé části hry strhla sevillská lavina, to bylo jako kdyby do Pamplony opět vtrhli rozzuření býci, hosté byli u všeho, ale až v 80. minutě dokázal překonat skvělého Fernándeze Rubén Castro. Chvíli před koncem navíc zazdil Santa Cruz obrovskou, stoprocentní šanci! A tím pohrdl nejen výhrou, ale jakýmikoliv body. V posledních vteřinách totiž rozlouskl zápas i strhující závěr duelu Íránec Javad Nekounam! Na jeho střelu Barriaga nedosáhl a domácí tak získali v souboji s Betisem zlaté tři body! Remíza by duelu slušela určitě více, možná bych i tvrdil, že kdyby Betis získal tři body, nemohl by se nikdo divit.

90+3
    Osasuna právě vstřelila branku!
    JAVAD NEKOUNAM zatočil přímý volný kop na zadní tyč a stadion Reyno de Navarra bouří! Pro hosty velice krutá prohra golem z poslední vteřiny, už se ani nemuselo rozehrávat, Nekounamova trefa ukončuje zápas!!!

90+2
    A pozor, ještě šance pro domácí! Baldé faulovaný na hranici šestnáctky a je z toho přímý volný kop z velmi slibné pozice!

90+2
    Žlutá karta pro Pereiru.

90+1
    Tohle již byla lahůdka pro Fernándeze, který pokryl Pereirův centr z úhlu.

90+1
    Další velká šance hostů, která sice zaváněla ofsajdem, ale nakonec výpad Pereiry zachraňuje výtečný Fernández!

91
    Tři minuty se nastaví.

90
    Pomalu se završí základní hrací doba a domácí se teď strachují aspoň o bod!

89
    Neskutečná šance Roque Santa Cruze, který ze značky pokutového kopu, kam dostal krásnou přihrávku, pálil zcela neatakován po zemi k tyči, další fantastický zákrok Fernándeze!!!

88
    Rubén Castro trefuje břevno, Betis sahá dokonce po třech bodech!

87
    Tvrdou bombu musel krýt boxersky Fernández! Pálil Benat!

86
    Ještě žlutá karta pro Nekounama, zaslouženě, skluz zezadu na kotníky, může být Íránec ještě rád, že je rád. Horší je fakt, že hosté zahrají slibnou standardku.

85
    Barriaga s míčem u nohy čekal, až jej přijde napadat někdo z domácích hráčů, pak vzal míč do ruk a rozehrál. Jeho laškování nemá pochopení u ochozů stadionu Reyno de Navarra.

84
    Patrícia Ramirézová, psycholožka Betisu, si nejspíš o přestávce vzala v kabině hostů slovo, ti totiž ve druhé půli hrají jako vyměnění.

83
    Fernández poněkolikáté dnes zachraňuje domácí tým, skvělá Pereirova střela a ještě skvělejší zákrok gólmana Pamplony.