Atlético – Rayo Vallecano 3:1 (kon.) | Real Sociedad – Malaga 3:2 (kon.) | Osasuna – Real Betis 2:1 (kon.)
Mallorca – Ath. Bilbao 1:1 (kon.) | Granada – Zaragoza 1:0 (kon.)

Fauly: 30:12

Utkání končí spravedlivou "plichtou". Smírný výsledek určila už první půle. Ve 3. minutě rozvlnil síť hostů přesnou ránou k tyči Alvaro Jimenez. Bilbao však dokázalo ve třetí minutě nastavení ještě před přestávkou srovnat. Amorebieta usměrnil centr spoluhráče hlavou za záda bezmocného Aouateho. Druhý poločas příliš hezkého fotbalu nenabídl. K vidění byla hlavně karetní napomenutí.

Žlutou kartu vidí dodatečně i Fernandez, který vůbec do zápasu nezasáhl.

90+3
    Ale ani z něj "nezapršelo".

90+3
    Kop od rohového praporku také pro domácí tým.

90+2
    Amorebieta pálil pouze do hradby těl obránců.

90+1
    Hosté rozehrají roh.

90+1
    Zápas bude nastaven o tři minuty.

90
    O zakončení se pokoušelo také Bilbao, ale střela byla zblokována.

88
    Parádní zákrok Iraizoze teď zabránil domácímu vedení! Pro Mallorcu z celé akce pramení pouze rohový kop.

87
    Toquero je nachytán v ofsajdu a akce Bilbaa tak končí.

86
    A další karta. Adresována je Toquerovi.

83
    Hemad byl na hřišti sotva pár minut a už je napomínán žlutou kartou.

83
    Dobrá střela Pereiry, který teď zaměstnal brankáře Iraizoze. Stav se ale nemění, brankář Bilbaa stál na svém místě.

80
    Mallorca naposledy střídá. Odchází autor rychlé domácí branky Alvaro Jimenez. Místo něj si na posledních deset minut zahraje Tomer Hemad.