Omsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Lev 4:2 (kon.) | Petrohrad – Kazaň 1:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Lev Praha
Pátek 09.12.2011, 14:00KHL

59:18
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Mikušovu přihrávku zpoza brány zachytil IVAN CHLYNCEV a úctyhodnou střelou přes celé hřiště trefuje přesně doprostřed prázdné brány. Bez asistence.

58:35
    Závěr zápasu zkusí popradský celek bez brankáře.

54:06
    Dnes potřetí jde na trestnou lavici za podražení Mezei. Je tu další přesilovka pro Jurgu.

52:45
    Velmi dobrá šance hostů. Po pravém křídle ujel Lundberg a vystřelil. Birjukov neměl puk pod svojí kontrolou, když ho odrazil pouze před sebe. Nikdo z hráčů Lva ale nedokázal dorazit.

51:54
    Přesilovka hostů byla ale velmi krátká. Vladimír Mihálik dostává dvě minuty za podražení unikajícího protihráče.

51:45
    Dvě minuty za držení dostal Ibragimov. Výhoda pro hosty.

47:54
    Po střele od modré čáry propadl Lacovi puk výstrojí a pomalu proklouzal kolem pravé tyčky! To bylo velké štěstí pro hosty..

46:13
    Dvě minuty za sekání dostává popradský Mezei.

44:29
    Po krásné kombinaci přes celé hřiště hledal Netík pasem před branku Kristka, který dobře tečoval - Birjukov ale výborně zasáhl.

39:28
    Dvě minuty za nedovolenou hru vysokou holí dostává domácí Altarjov.

37:50
    Děmagin byl v obrovské šanci. Po závaru v brankovišti ale nedokázal překonat ležícího Laca.

36:05
    Lvi právě vstřelili branku!
    Nedáš - dostaneš. Na jedné strany se nedokázal prosadit Starosta a na druhé po hrubé chybě domácí obrany skóruje v oslabení střelou z mezikruží ĽUBOŠ BARTEČKO. Asistence: Ladislav Nagy.

35:20
    Nyní je tu ale přesilovka pro domácí. Dvě minuty za podražení dostává Michálik.

34:08
    Těsně po návratu Selujanova nahrál Bartečko VÁCLAVU NEDOROSTOVI, který z mezikruží trefuje přímo nad lapačku domácího gólmana. Asistence: Ľuboš Bartečko.

33:15
    Jugra jde do tří! Dvě minuty za hákování dostává Chlyncev.

32:10
    Huna byl faulován za brankou soupeře a dvě minuty za podražení dostává Selujanov.

29:48
    Střela Lekomčeva od modré čáry byla nepřesná, odrazila se od mantinelu přímo ke zcela volnému SERGEJI DĚMAGINOVI, který bez problémů střílí do odkryté brány. Asistence: Ivan Lekomčev a Pavel Vorobjov.

27:56
    Bardin nepřesně rozehrál. Bylo to kvůli tomu, že ho sekal Nagy, který dostává dvě minuty.

23:20
    Menší trest za hákování dostává Blochin.

22:09
    Dvě velké šance Popradu! K první střele z úhlu se dostal Huna a následně musel Birjukov zasahovat po střele Kloučka.

16:58
    Po rychlé kombinaci ve středním pásmu se domácí dostali do přečíslení a po přihrávce Altarjova se přesně trefuje PAVEL VOROBJEV. Asistence: Dmitrij Altarjov.

11:18
    JEVGENIJ CHVOSTOV se příliš nerozpakoval s tím, co s pukem udělá a okamžitě střílel na branku. Trefil se přesně. Asistence: Vitalij Sitnikov.

10:40
    A hosté jdou znovu do čtyř. Přesně teď nevím, o kterého hráče se jedná, ale každopádně se Lev bude muset opět dvě minuty bránit proti přesile.

07:40
    A Lev jde do tří!! Na trestnou lavici míří Mezei.

07:13
    Vyloučen Kristek (LEV) na dvě minuty za hákování. Omlouvám se za výpadek online přenosu, který bohužel není v mých silách ovlivnit.

Petr Frömel

Aleš Strouha

Branky a nahrávky: 12. Chvostov (Sitnikov), 17. Vorobjev (Altarjov), 30. Děmagin (Lekomčev), 60. Chlyncev - 35. Nedorost (Bartečko), 37. Bartečko (Nagy)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Masalskis) - Blochin, Lekomčev, Gru, Pepeljajev, Selujanov, Starosta, Ibragimov, Ďjakov - Chlyncev, Buljanskij, Fjodorov, Děmagin, Vorobjov, Beljajev, Sitnikov, Magogin, Bardin, Makarov, Altarjov
    Lev Praha: Laco (Duba)- Hunkes, Mezei, Sigalet, Mihálik, Klouček, Štrbák, Hellström - Nagy, Bartečko, Nedorost, Kristek, Mikúš, Netík, Novotný, Špirko, Huna, Fabricius, Lundberg, Sekáč

Rozhodčí: Zacharov, Bondar - Misjur, Raming