SHK Hodonín – Pelhřimov 10:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Přerov 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 3:4 (kon.) | Havířov – Opava 5:4 (kon.)
Řisuty – Kobra 6:3 (kon.) | Lev Benešov – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Milevsko – Bílina 4:3 (po s.n.)
Klatovy – Děčín 5:7 (kon.) | Prostějov – Karviná (Baník) 2:4 (kon.)
HC Uherské Hradiště
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
HC ZUBR Přerov
Sobota 10.12.2011, 17:002. liga skupina Východ

58:09
    Zřejmě posledním vyloučení dnešního zápasu jde na vrub Přerova. Na dvě minuty si jde sednout Ferenc.

54:45
    Uherské Hradiště se ještě sympaticky snaží o zkorigování zápasu z čehož plynul faul od Sklenáře za nedovolené bránění.

43:14
    Matěj Blinka vyloučen za hrubost.

31:56
    Křemeček si jde sednout na trestnou lavici, navíc ke dvou minutám dostává i osobní desetiminutový trest, takže ho doprovodí navíc ještě Martin Sekerka.

26:17
    Michal Sladký je vyloučen za hákování. Hra se tedy vyrovná a poté začne Přerovu zkrácená přesilová hra.

24:50
    Vlček na straně Přerova si jde odpykat dvouminutový trest. Hradiště tak má příležitost snížit ze svého pohledu na 1:2.

18:40
    Hosté mají možnost navýšit své skóre, zahrají si totiž svou první přesilovou hru. Na dvě minuty si jde sednout domácí Jedlička za držení.

13:36
    Domácí si zahrají svou první přesilovou hru. Za podražení si jde odpykat trest Zdeněk Sedlák.

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 31. Hrabec (Sakrajda), 57. Sakrajda (Hrabec, Vodák) - 11. Zbořil (Sedlák), 20. Kolařík (Sedlák), 38. Kotásek (Faltýnek, Hanák), 42. Kotásek (Kočara, Pospíšil), 52. Kotásek (Hanák, Kočara)

HC Uherské Hradiště: Heneš (Kůdela) - Šťastný, Vodák, Sladký, Matula, Krystýnek, Jedlička - Horehleď, Sakrajda, Hrabec - Kríž, Matějka, Antonovič - Červenka, Šoula, Karpíšek, Sekerka, Rapant, Křemeček, Rapant.
    HC ZUBR Přerov: Tihlář (J. Sklenář) - Pala, Ferenc, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář, Pospíšil, Krajíček - Brančík, Blinka, Ditrich - Kočara, Hanák, Kotásek - Sedlák, Kolařík, Zbořil - Goiš, Kundrátek, Kolář.