Skalica – Nitra 4:5 (po pr.) | Martin – Zvolen 3:4 (kon.) | Trenčín – Poprad 0:2 (kon.)
Banská Bystrica – HC Slovan 1:2 (kon.) | Košice – Žilina 6:1 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
1:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
sk Úterý 20.12.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas medzi Banskou Bystricou a Slovanom, víťazstvom hostí 1:2. Ďakujem za pozornosť, a teším sa pri ďalších zápasoch na onlajnoch. (20:19:01)

60:00

59:20
    Nepresná rozohrávka Konráda, a Chorošun sa bude musieť vrátiť do brány.

Oddychový čas hostí.

58:32
    Tománková strela od modrej, následná dorážka domácich, ale puk v bráne neskončil !

58:31
    Tlačenica pred Konrádom, ktorý napokon chytá puk.

58:10
    Banská Bystrica hrá powerplay!

Oddychový čas domácích.

58:00
    Marcinek išiel sám na Konráda, ten jeho strelu vyrazil, ale dorážajúci Češík triafa len bočnú sieťku brankára hostí.

56:48
    Vylúčenie domácich, Lukáš Hvila dostáva osobný trest do konca zápasu za nešportové správanie.

56:48
    Slovan dal gól!
    Hostia strieľajú gól tesne pred koncom zápasu, do konca zápasu ostávajú len tri minúty, gól strelil z kruhu IVAN ŠVARNÝ. Asistencie: Dávid Skokan a Ján Lipiansky.

55:00
    Bulík prihrával z rohu ihriska na Hudáčka pred bránou, ale domáci brankár jeho pokus zlikvidoval.

53:50
    Bakoš obkrúžil celú bránu, snažil sa prekonať Chorošuna, ale ten si s jeho pokusom poradil.

51:30
    Momentálne sa hrá viac v strednom pásme, a tak nevidíme príliš veľa šancí.

47:39
    Vylúčenie na oboch stranách, za Slovan je to Jass za napadnutie, a za domácich Hričina za seknutie.

46:42
    Hostia sa dobre bránia, nedovoľujú domácim dostať sa do šance, alebo usadiť v pásme.

45:39
    Vylúčenie hostí, za hákovanie je to Ďatelinka.

45:00
    Kokavec sa dostal do pásma, nastrelil puk na Konráda, a išiel striedať, čiže je po šanci domácich.

43:52
    Chorošun teraz parádnym zákrokom vychytal Skokana, keď mu prihrával pred bránu Lipiansky.

42:40
    Banská Bystrica dala gól!
    Domáci vyrovnávajú, z kruhu nastrelil puk na bránu Juraj Cebák, a jeho strelu doráža za Konráda TOMÁŠ MARCINEK. Asistencia: Juraj Cebák.

41:47
    Strela domácich, následne bol Hričina natlačený na Konráda, a tak sa bude vhadzovať v strednom pásme.

41:41
    Nepresná rozohrávka hostí, vhadzovať sa bude pred Konrádom.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli, ale videli sme hokej plný šancí na oboch stranách, aj keď viac z hry mali hostia. Ďalšia tretine sa začne približne o 19:40.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:00
    Hvila dostal puk do pásma, jeho strelu Konrád vyráža betónom.

38:20
    Tlačenica pred Chorošunom, ale napokon má domáci brankár puk vo svojej moci.

37:40
    Marcinek sa ocitol pred Konrádom, ale jeho strela bola nepresná!

36:51
    Šatan sa v úniku ocitol zoči-voči Chorošunovi, ale jeho strelu domáci brankár vyráža!

35:30
    Hostia sa zatiaľ úspešne bránia, darí sa im vyhadzovať puky, až k brankárovi Chorošunovi, a domácim sa nedarí usadiť v pásme.

35:07
    Vylúčenie hostí, Maris Jass za podrazenie.

34:30
    Po vyhratom buly hostí, strieľal od modrej Ďatelinka, ale Chorošun jeho pokus vyráža mimo brány.

32:40
    Buc vystrelil na Chorošuna, Bulíkovi sa dorážať nepodarilo.

31:38
    Hostia sa ubránili a zakladajú útok, ale domáci ich odzbrojili.

30:30
    Domáci usadení v pásme, ale hostia im nedovolia dostať sa pred Konráda.

29:26
    Vylúčenie hostí, Ďatelinka za faul lakťom.

28:52
    Bulík išiel sám na Chorošuna, ale zvolil strelu, a s tou s Chorošun poradil!

27:47
    Prihrávka kapitána domácich Grmana na Heizera, ktorého strelu Konráda vyráža, a puk končí vysoko nad ochrannou sieťou.

26:09
    Hvilova strela od modrej, rozhodca prerušil hru skôr ako mal Konrád puk v moci, a to sa nepáči domácim divákom.

25:51
    Šanca hostí, ale hra sa presunie do stredného pásma, pre postavenie hráča v bránkovisku.

23:53
    Hostia usadení v pásme domácich, ale bez väčšieho ohrozenia brány Chorošuna.

22:50
    Vylúčenie domácich, Paľov za podrazenie.

21:02
    Domáci sa snažia usadiť v pásme hostí, ale to sa im veľmi nedarí, pretože hostia úspešne vyhadzujú puk až ku Chorošunovi.

20:01
    Začala druhá tretina.

Na začiatku prvej tretine sme videli menšiu prevahu domácich, ale v druhej polovici tretiny už prevahu hostí, ktorým sa ju podarilo využiť a streliť úvodný gól stretnutia a to v 11. minúte zásluhou Petra Fruhaufa, v závere tretiny prišlo vylúčenie Marisa Jassa, a domácim sa podarilo zatlačiť hostí do pásma, ale gól streliť už nestíhli. Ďalšia tretina začne približne o 18:55.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:39
    Vylúčenie, Dávid Skokan dostáva osobný trest za nešportové správanie.

19:39
    Domáci ešte pred koncom tretiny zatlačili hostí do pásma, ale gól sme nevideli.

19:23
    Vylúčenie hostí, Maris Jass za držanie.

18:52
    Bulík sa predieral do pásma, ale jeho kľučky mu nevyšli, a tak majú puk na hokejkách domáci.

18:00
    Po Paľovovej prihrávke, si skoro hostia dali vlastný gól, ale Konrád si puk všimol a chytá ho.

17:20
    Švárneho nahodenie skoro zaskočilo Chorošuna, ale nakoniec puk vyráža.

16:18
    Vylúčenie na obidvoch stranách, za Slovan je to Skokan za hrubosť, Bartánus za seknutie, a za domácich Hvila za hrubosť, a Kristoffersson za hrubosť.

15:50
    Slovan na chvilu v pásme, strelu Buca vyrazil Chorošun pred seba, a následnú dorážku toho istého hráča chytá.

14:20
    Útok domácich, Kokavec prihrával na Grmana, ktorého strela končí v ochrannej sieti.

13:19
    Domáci sa snažili dostať hostí pod tlak, ale tí vyhadzujú puk cez všetky čiary.

12:27
    Brňákova nepresná prihrávka na Kokavca sa končí zakázaným uvoľnením, vhadzovať sa bude pred Chorošunom.

10:23
    Hostia využívajú presilovú hru, keď na niekoľký pokus pretlačil puk za Chorošuna, PETER FRUHAUF. Asistencie: Marek Bartánus a Ivan Švárny.

09:06
    Vylúčenie Banskej Bystrice, Branislav Kubka za držanie.

08:50
    Bambúch z poza brány prihrával na Hvilu, ktorý sa pred Konrádom, ale ten jeho pokus likviduje.

08:25
    Slovan usadení v pásme domácich, ale Chorošuna sa im nepodarilo vážnejšie ohroziť.

07:30
    Šanca hostí, Bakoš strieľal z kruhu, Chorošun jeho len tesne chytá pravým betónom.

07:00
    Komerčná prestávka, počas ktorej môžu diváci hádzať na ľadovú plochu hračky pre deti z onkologického oddelenia v Banskej Bystrici.

06:05
    Slovan vyhral buly v strednom pásme, do pásma sa rútil Skokan, ale jeho strela míňa Chorošunovu bránu, následne šanca domácich, ktorých strelu chytá Konrád.

05:30
    Momentálne vidíme hokej prevažne v strednom pásme, a pokusy domácich ohroziť Konráda.

03:19
    Domáci dostali puk do pásma, Hvila strieľal, ale Konrád puk chytá.

02:10
    Hudáček teraz pekne potiahol puk do pásma, ale jeho strelu Chorošun vyráža, ale nikdo ju nedoráža.

01:50
    Nepresná rozohrávka domácich, z ich pásma, pískané zakázané uvoľnenie, a vhadzovať sa bude pred Chorošunom.

00:17
    Domáci vyhrali buly, dostali sa do pásma, a strelou z kruhu preveril Konráda, Cuník, ale brankár hostí jeho strelu chytá.