Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Warriors Brno 4:3 (po pr.)
Havířov – Poruba 2011 5:4 (kon.) | Chomutov – Písek 3:2 (kon.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 05.01.2012, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Hradec Králové mohl být za remízu docela rád, neboť třetí třetina patřila hokejistům Mladé Boleslavi. Nakonec však domácí berou dva body a hostům zůstal jen jeden. (14:26:13)

65:00
    Hradec právě vstřelil branku!
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil ve druhé sérii bekhendovým blafákem mezi betony VLASTIMIL ŠEDA.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hned za začátku třetiny hosté vyrovnávají. Kotouč se odrazil před prázdnou bránu na hokejku IVANA ĎURAČE, který nezaváhal - 1:1. Asistence: Jakub Šulc.

40:01

Ve druhé periodě branka nepadla, a to především zásluhou hradeckého brankáře Patrika Červeného. Ten předvedl řadu jistých až výborných zákroků. Domácím vyšla pouze pasáž uprostřed třetiny, v ní ovšem neproměnil dvě šance Radovan Pavlík. Hradec bude mít ještě velkou práci s udržením vedení.

40:00

20:01

HC VCES Hradec Králové: Červený (F. Veselý) – Voříšek, Havránek, E. Veselý, Luštinec, Čech, Souček, Pumr – Malinský, Gančarčík "C", Malík – Hofman, Pavlík, Chalupa – Šeda, Zahradník, Vik – Hronek, Hnik. Trenér: Petr Luštinec.

BK Mladá Boleslav: Kváča (Prchlík) – L. Mašek, Tržický, Semrád, J. Mašek, Marček, Černý, Mattis – Ďurač, Šulc, Durdil – Planý, Skořepa, Průšek – Veselý, Krejčík, Prokop. Trenér: Jan Křivohlávek.

Rozhodčí: Lučan - Votroubek, Průcha.

V úvodní třetině byli aktivnější domácí hokejisté a vytvořili si pár dalších příležitostí, zato hradecký brankář měl první vážnou práci až po deseti minutách. V závěru byla Boleslav lepší ve hře čtyř proti čtyřem, ale do koncovky se nedostala.

20:00

5:04
    Skóre utkání otevírají domácí. Marek Malinský posunul v tandemu DAVIDU MALÍKOVI, jenž o tyčku poslal kotouč do boleslavské sítě - 1:0. Asistence: Marek Malinský.

Kvůli technickým problémům přineseme z dnešního zápasu mladšího dorostu pouze změny stavu na konci jednotlivých třetin.