Břeclav – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Technika Brno – Trutnov 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 4:3 (po pr.)
Nový Jičín – Uh. Hradiště 3:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 0:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Vsetín 3:2 (po s.n.)
Prostějov – Přerov 1:3 (kon.) | Řisuty – Milevsko 3:1 (kon.) | Klatovy – Kobra 4:2 (kon.)

Poruba právě vstřelila branku!
    Seidler si nabruslil na útočnou modrou, přihrál na druhou stranu, kde si najel PAVEL ZDRÁHAL a domácí útočník opravdu nádhernou střelou pod horní tyč rozhoduje dnešní střetnutí. Láníček byl bezmocný, tohle se nedalo chytit.
    Asistence: Petr Seidler.

53:59
    Vyloučen Podešva (FRM) na dvě minuty za podržení.

48:47
    Vyloučen Kovář (POR) na dvě minuty za napadení.

42:33
    Láníček ihned rozehrál na Sluštíka, ten se prezentoval nádhernou individuální akcí, za kterou by se nemusel stydět ani Jágr, přebruslil celé kluziště, obehrál snad tři protihráče, dostal se sám až před gólmana, ale ten jeho pokus zlikvidoval levým betonem. Krásný hokejový moment.

41:55
    Vyloučen Podešva (FRM) na dvě minuty za podražení.

39:11
    Domácí se budou muset ještě před koncem druhé části bránit. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Wolf (POR).

37:27
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Domácí se ovšem nestihli vrátit zpátky a hosté toho okamžitě využili. MARTIN KABELÁČ přesnou ranou dává utkání znovu nerozhodný stav.
    Asistence: Michal Krutil.

37:20
    Domácí vyjeli do brejku 2 na 1, po krásné akci musel zasáhnout Láníček, který puk vyrazil pravým betonem. To je škoda pro domácí tým.

36:05
    Za hákování je na dvě minuty z ledu vykázán Wolf (POR). A hosté mají přesilovku 5 na 3.

36:05
    Kabeláč mířil sám na brankáře, ale Rudl zasáhl pravým betonem. Bude se ale vylučovat.

35:45
    Vyloučen Galgonek (POR) na dvě minuty za hákování.

34:43
    V době, kdy už Frýdek hrál v pěti na ledě pálil Chajretdinov od modré, Láníček vyrazil puk jen před sebe, kde číhal nepokrytý ROSTISLAV VANĚK, jenž zakončil přesně k tyči.
    Asistence: Ildar Chajretdinov.

33:25
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Po chybě domácí obrany se k puku dostal Jindřích, posunul jej na MARTINA DIVIŠE, který ranou z voleje srovnal.
    Asistence: Tomáš Jindřich.

32:36
    Vyloučen Gajda (FRM) na dvě minuty za sekání.

31:27
    Chaloupka v samostatném nájezdu trefil levou tyč hostující branky.

28:04
    Síly na ledě se srovnají. Vyloučen Seidler (POR) taktéž na dvě minuty za sekání.

27:49
    Vyloučen Majling (FRM) na dvě minuty za sekání.

24:59
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Z protiútoku hosté udeřili. Diviš přenechal puk JAKUBU MACHOVI, který hezkou ranou snižuje.
    Asistence: Martin Diviš.

24:35
    Láníček nyní hodně podržel své mužstvo, střílel na něj Prokop, pak Vaněk, o dorážku se pokoušeli další hráči, ale hostující brankář byl v tomto případě excelentní.

19:04
    Hra pokračovala, Matějný nakonec přihrál před branku MICHALU GALGONKOVI, který přesnou střelou zvyšuje stav na 2:0.
    Asistence: Jan Matějný.

18:40
    Obrovské štěstí pro Frýdek. Hosté špatně střídali a Krayzel mohl vyslat do samostatného nájezdu Matějného, ale přihrávka byla hodně špatná.

15:45
    Vyloučen Seidler (POR) na dvě minuty za krosček.

10:30
    A domácí mohli přidat další gól. Kovář však sám před brankářem skulinku mezi jeho výstrojí nenašel.

09:56
    JAN MATĚJNÝ si párkrát vyměnil puk se Zdráhalem a v konečném efektu jej napálil pod horní tyč za ležícího brankáře.
    Asistence: Pavel zdráhal a Ildar Chajretdinov.

09:17
    Moc dlouho to netrvalo. Krutil (FRM) je vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl.

07:13
    Vyloučen Podešva (FRM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

04:36
    A máme zde první vyloučení. Za podražení je na dvě minuty vyloučen Pavlačka (POR).

02:18
    V obrovské šanci Matějný, ke kterému se v útočném pásmu dostal kotouč, ale z pravé strany tvrdou střelou si domácí hráč na hostujícího gólmana nepřišel, ten dobře zasáhl.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 10. Matějný (Zdráhal, Chajretdinov), 20. Galgonek (Matějný), 35. Vaněk (Chajretdinov), 62. Zdráhal (Seidler) - 25. Mach (Diviš), 34. Diviš (Jindřich), 38. Kabeláč (Krutil)

HC RT TORAX Poruba 2011: Rudl (Hlavina) - Šindelář, Wolf, Prokop, Chajretdinov, Kovář, Klimíček - Vaněk, Krayzel, Chaloupka, Seidler, Pavlačka, Zuber, Galgonek, Zdráhal, Matějný, Kilnar, Němec, Ďurica, Badžo
    HC Frýdek-Místek: Láníček (Jagoš) - Podešva, Gančarčík, Jindřich, Gajda, Kudláček, Měkýš, Krutil - Mach, Bartek, Kabeláč, Diviš, Matysz, Sluštík, Gogolka, Majling, Číhal, Šebesta, Mareček, Škatula