Olomouc – Motor ČB 5:1 (kon.) | Znojmo – Pardubice 3:10 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 4:0 (kon.) | HC Kladno – K. Vary 0:4 (kon.) | Slavia – Liberec 4:2 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
3:10 (0:2, 0:6, 3:2)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 07.01.2012, 12:00 • Zimní stadion Znojmo • DHL Extraliga juniorů

58:59
    Starý (PCE) dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

57:05
    Šťáva (ZNO) inkasuje dvě minuty za podražení.

53:55
    Tichý (ZNO) vyloučen za sekání.

44:49
    Za následnou potyčku jsou současně vyloučeni Zrůst (PCE) a Tichý (ZNO) - oba 2 minuty za hrubost.

39:37
    Vyloučen Tichý (ZNO) na 2 minuty za krosček.

37:02
    Kastner (ZNO) vyloučen na 2 minuty za hákování.

32:13
    Hemský (PCE) vyloučen na 2 minuty za sekání.

19:58
    Ve střelecké pozici mezi kruhy podrazil Pražáka Poulíček (PCE), a hosty tak čeká další oslabení.

17:57
    Moučka (PCE) inkasuje 2 minuty za hákování.

09:51
    Šťastný (PCE) byl čistě sražen ve středním pásmu, vzápětí se snažil o odvetu, což rozhodčímu neušlo. Pardubický hráč dostává 2 minuty za faul kolenem.

07:02
    Šťáva (ZNO) vyloučen za hákování.

05:06
    Kovář (ZNO) dostává 2 minuty za držení.

01:00
    Lenoch (PCE) vyloučen na 2 minuty za faul loktem. Domácí Janoušek musí být na střídačce ošetřován. První přesilovka pro Znojmo.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 44. Telesz (Nováček), 46. Nováček (Telesz), 60. Pelikán - 6. Březina (Zdráhal, Moučka), 15. Havlík (Půhoný, Moučka), 22. Březina (Hemský), 23. Vlček (Beneš, Šťastný), 24. Moučka (Křečan, Starý), 26. Hemský (Šťastný), 27. Havlík (Moučka, Půhoný), 36. Březina (Beneš, Havlík), 51. Vlček (Zrůst, Beneš), 51. Moučka (Chmelař)

HC LERAM Orli Znojmo: Vrba (23. Pivrnec) – Kovář, Rada, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Janoušek, Špaček, Telesz, Pelikán, Horváth, Zika, Hobza, Pražák, Liška, Kastner, Šťáva, Nováček.
    HC Dynamo Pardubice: Horáček (41. Bernart) – Beneš, Zdráhal, Škvor, Moučka, Chmelař, Půhoný, Moučka, Březina, Lenoch, Starý, Křečan, Šťastný, Havlík, Poulíček, Vlček, Hemský, Zrůst.

Rozhodčí: Blecha – Lukš, Musil