Ufa – Omsk 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Lev 4:1 (kon.) | Mytišči – N.Novgorod 2:3 (po s.n.)
Dynamo Moskva
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Lev Praha
Čtvrtek 12.01.2012, 16:30KHL

44:32
    Dynamo právě vstřelilo branku!

Tak 45. minuta ukončuje naděje Popradu na úspěch v zápase. Kvapilovu střelu z mezikruží Duba jen vyrazil přímo před sebe. Do poskakujícího puku dokázal plácnout KONSTANTIN VOLKOV a dává Dynamu komfortní náskok tří branek. Gól musel potvrdit i videorozhodčí. Asistence: Marek Kvapil.

44:17

Domácí odskakují na rozdíl dvou branek. Komarov zpoza branky našel na levém kruhu osamoceného JURIJE BABENKA. Ten vypálil rychlým příklepem a překonal Dubu. Asistence: Leo Komarov.

26:43

Domácí otáčejí vývoj zápasu. Při přesilovce napřáhl na modré čáře FILIP NOVÁK a přízemní ránou překonal Tomáše Dubu, který kotouč viděl poprvé až v brance. Asistence: Sergej Soin.

25:03

Dynamo zničehonic vyrovnává. Gorovikov pálil po Tolpekově ráně z mezikruží. Duba kotouč vyrazil na hůl LEONIDA KOMAROVA a finský reprezentant bleskově zametl puk do branky. Asistence: Konstantin Gorovikov, Denis Tolpeko.

16:44
    Lvi právě vstřelili branku!

Tak přeci jen jsme v první třetině viděli branku. Ilja Gorokov křižným pasem ve střední pásmu nabídl puk TOMÁŠI NETÍKOVÍ, proti kterému vyjel Volkov hodně daleko před brankoviště. Český střelec udělal jednoduchou kličku a otevřel skóre utkání. Bez asistence.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 26. Komarov (Gorovikov, Tolpeko), 27. Novák (Soin), 45. Babenko (Komarov), 45. Volkov (Kvapil) - 17. Netík

Dynamo Moskva: Volkov (Jeremenko) - Bojkov, Novák, Solovjev, Višněvskij, Gorokov, Schadilov - Sojin, Volkov, Babenko, Kozlov, Kokarev, Gorovikov, Pěstunov, Kudašov, Tolpeko, Mosalov, Komarov, Kvapil, Volkov A.
    Lev Praha: Duba (Laco) - Sigalet, Hellström, Hunkes, Mezei, Lewis, Mihálik, Štrbák - Novotný, Špirko, Fabricius, Chabada, Matai, Huna, Bartečko, Kristek, Mikuš, Lundberg, Netík, Sekáč

Rozhodčí: Olenin, Rennes - Alešin, Ivanov