Plzeň – Jihlava 1:0 (kon.) | HC Litvínov – Třinec 2:1 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:3 (kon.)
Motor ČB – Znojmo 5:1 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 0:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:3 (0:0, 02, 0:1)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 12.01.2012, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

58:38
    Brno si teď zahraje dokonce přesilovku dvojnásobnou. Na trestnou lavici putuje Michal Křečan za nesportovní chovnání jeho týmu.

57:47
    Další vyloučení na straně Pardubic. Frustrovaný kapitán domácích Patrik Lenoch teď osekával svého protivníka a dostává dvě minuty.

56:13
    Kometa právě vstřelila branku!

Další branka Komety jen podtrhuje pardubické trápení v koncovce. Po předchozím vyhození domácích puk do útočného pásma zavezl JAKUB NOVÁK, napálil kotouč do břevna a následně jej napordruhé doklepl do odkryté branky - 0:3. Bez asistence.

04:44
    Radim Zrůst (PCE) dostává dvě minuty za hrubost.

52:38
    Hala opět jen zahučela! To když tvrdá střela Jana Škvora od modré prosvištěla jen těsně kolem brněnské branky.

47:16
    Skvělý zákrok teď Horáček vytasil proti samostatné práci Adama Rašky!

43:46
    Hala teď tleská Horáčkovi, který na poslední chvíli zabránil kotouči v cestě do branky!

42:42
    Pardubický David Březina se již mohl radovat! Těsně před Barusem ovšem nedokázal kotouč přizvednout do dostatečné výše, aby prošel přes beton brněnské opory až do branky!

40:45
    Z bezprostřední blízkosti se bekhendem neprosadil Jaroslav Moučka!

36:25
    Do samostatného úniku se dostal Jiří Půhoný! Na Filipa Baruse ale nevyzrál!

34:46
    Pardubice se nevzdávají a dál útočí! Teč Davida Březiny proletěla jen těsně kolem branky hostů.

33:17

Místo vyrovnání přichází navýšení náskoku brněnské Komety. Po krásné spolupráci JANA KÁNI s Benešem se první jmenovaný šikovně dostal přes pardubického zadáka a švihem překonal Horáčka - 0:2. Asistence: Beneš.

30:20
    Pardubice se zahrají další přesilovku. Za držení dostává dvě minuty Jakub Peslar z Brna.

26:35
    Domácí si zahrají další přesilovou hru. Na dvě minuty si za vysokou hůl půjde odpočinout Jankovič.

25:14
    Pardubice se horečně snaží vyrovnat! Po poslední akci zvoní tyč brněnské klece!

23:42

Do vedení se přece jen dostávají hosté! Po přihrávce z rohu se z mezikruží krásnou svižnou střelou do růžku pardubické klece prosazuje JAN KŘIVOHLÁVEK! Asistence: Patrik Novák.

23:01
    Kometa mohla jít opět do vedení! Nahození od modré čáry na poslední chvíli ve vzduchu zblokoval pardubický bek!

19:16
    S pukem v rohu míchal Michal Křečan a zahlédl před brankou volného Jaroslava Moučku, ten však místo do odkryté branky posílá kotouč do mantinelu!

14:06
    Svou první přesilovku si zahrají také Pardubice. Menší trest za podražení dostává Tomáš Dujsík.

13:40
    Jako první zvedala paradoxně ruce Kometa, ale rozhodčí branku neuznali pro postavení hráče v brankovišti!

11:43
    S jedním ze svých spoluhráčů se do úniku dostával Jiří Půhoný, ale přihrávku do volného prostoru přes brněnského juniora nepropasíroval!

06:46
    Kometa mohla jít do vedení! Únik tři na jednoho (!) však s přehledem řeší Horáček.

02:49
    Hosty čeká jejich první přesilová hra, za hákování dostává dvě minuty kapitán Lenoch.

01:50
    Patrik Poulíček si hned na úvod připravil velikou šanci! Nejprve v rohu bojoval o puk a následně s ním vybruslil až před branku Baruse, který nadvakrát likviduje!