Kadaň – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Litoměřice – Most 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.)
Beroun – Šumperk 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 5:6 (po s.n.) | Třebíč – Ústí n/L 3:4 (po s.n.)
Písek – Chomutov 0:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
HC Most
Sobota 14.01.2012, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Hosté dnes jasně zvítězili a o svém vítěztví rozhodli hned v první třetině. Následná snížení domácích k ničemu nevedla a body tak dnes bere outsider zápasu. Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji pěknou noc. (19:24:54)

60:00

58:56
    Zajímavé je, že hrají domácí přesilovku.

57:59
    Vyloučen domácí Martinka na 5 minut + trest ve hře za rány pěstí a hostující Tomáš Rohan na 2 minuty za napadení + trest ve hře za rány pěstí.

57:59
    Velmi nízký hráč Tomáš Rohan vyzval na souboj Martinku a zjistil, že to nebyl dobrý nápad. Martinka mu nasadil kravatu a o vítězi bylo rozhodnuto ihned po začátku.

57:59
    Ihned po buly tu máme bitku.

57:53
    Zakázané uvolnění domácích.

57:37
    Ofsajd domácích. Dnešní utkání sleduje 1475 diváků. Teď už jich je pouze polovina.

57:08
    Hosté v klidu šetří čas ve svém obranném pásmu.

56:01
    Most právě vstřelil branku!

MARTIN ONDRÁČEK ujel v situaci 2na1, obešel posledního domácího obránce, nastřelil Přikrylovi betony a sám svou střelu ještě dorazil. Asistence: Adam Schusser, Tomáš Rohan.

55:30
    Gengel se parádně uvolnil, ale Benda jeho pokus pod ruku vystihl.

55:19
    Divíšek dostal kotouč za Přikryla, ale ten v obratu dokázal vyhodit puk z červené čáry!

54:30
    Domácí oslabení zvládli a hrají v plném počtu.

54:15
    Přikryl likviduje další střelu od modré.

53:54
    Domácí hrají ve čtyrech.

53:45
    Přindiš napálil kanonádu od modré a Přikryl zastavuje kotouč semaforem!

53:40
    Šinágl zlomil hůl, hosté hrají 5na2!

53:21
    Situace 2na1 a Dudáš si málem sklepl puk do vlastní branky. Přikryl byl i na tuto možnost připravený.

Jakub Šperk

Branky a nahrávky: 23. Gengel (Šinágl, Lenc), 44. Šinágl (Lenc, Vobořil) - 10. Slavíček (Tvrdek, T. Rohan), 10. Heinisch (Vachovec), 28. Přeučil (Nedrda, Divíšek), 35. Vachovec (Heinisch, M. Rohan), 57. Ondráček (Schusser, T. Rohan)

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Kříž, Smetana, Dudáš, Evan, Vobořil, Martinka, Holomek, Ketner - Rudovský, Šinágl, Gengel, Belay, Tvrzník, Slížek, Kafan, Horčička, Hašek, Lenc, Loskot, Novák M.
    HC Most: Benda (Škubal) - Kabeláč, Safromenkov, Rohan M., Přindiš, Parýzek, Schusser, Havelka, Martinec - Divíšek, Ondráček, Novák P., Slavíček, Tvrdek, Vachovec, Rohan T., Přeučil, Nedrda, Kotrla, Vaněk, Heinisch

Rozhodčí: Přikryl - Wesley, Kašík