Vsetín – Letňany 4:1 (kon.) | Jihlava – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Kladno 3:6 (kon.)
Třinec – Motor ČB 4:3 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Vítkovice – Písek 6:3 (kon.)
Olomouc – Slavia 0:0 (odl.) | Pardubice – PZ Kladno 5:6 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:2 (kon.)
Liberec – K. Vary 1:2 (po pr.) | Hr. Králové – Chomutov 5:2 (kon.)
HC Kometa Brno
1:2 (0:2, 0.0, 1:0)
HC Sparta Praha
Sobota 14.01.2012, 16:00 • KAJOT ARENA, Brno • Extraliga staršího dorostu

To je od nás vše, loučíme se s vámi a těšíme se na další počtenou. (18:12:09)

Je dobojováno. I přes velký tlak v závěrečných minutách se domácím nepodařilo vyrovnat a Sparťané si tak z Brna odváží všechny body.

60:00

59:55
    Střela Kovářů z levého křídla končí v lapačce Neužila.

59:26
    Březina ze středního pásma trefuje jen tyč brněnské brány.

58:53
    Klimeš opět míří ven z brány.

57:49
    Mrázkova střela z pravého křídla končí v ochranné síti. Klimeš zůstává na půli cesty mezi střídačkami a brankou.

56:53
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa vykřesává naději ve hře bez brankáře. Raška poslal přihrávku na modrou LUKÁŠI VÁGNEROVI, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Adam Raška.

56:43
    Kometa to tři minuty před koncem zkusí bez brankáře v šesti!

56:42
    Střela Kovářů z levého křídla Neužila nepřekvapila, následně si domácí berou oddechový čas.

55:46
    Ostrá Březinova rána dezorientovaného Klimeše nerozhodila, vyrazil betonem puk před sebe.

55:20
    Hosté drží puk v pásmu Komety.

54:37

54:06
    Březinův pokus od modré vyráží Klimeš betony před sebe, puk je na brněnských holích.

53:48
    Po faulu na Beneše je vyloučen Réway. Bude se hrát 49 vteřin 4 na 4.

53:12
    Po bekhendu Slavíčka poskakoval puk kolem Klimeše, domácí obránci ho ale stihli odpálit pryč.

53:05
    Po naražení Bartoše u mantinelu se brněnský Kovářů těžce zvedá z ledu. Vylučovat se nebude.

52:53
    Raška vyvezl puk, ke střele se ale nedostal.

52:37
    Kusko (KOM) vyloučen za vysokou hůl.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 57. Vágner (Raška) - 8. Réway (Preševa, Březina), 9. Preševa (Brém)

HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) - Zbořil, Štancl, Řeřucha, Vlček, Vojáček (C), Vágner - Kozel, Garčic, Raška, Vaverka, Mrázek, Jenyš, Kusko, Beneš, Král, Kovářů.
    HC Sparta Praha: Neužil (Langer) - Kliment, Keller, Hemr, Réway, Bílek, Bartoš, Klindera, Brém, Slavíček (C), Vacek, Březina, Oždian, Pulkrab, Preševa, Abdul, Major, Krudenc, Široký.

Rozhodčí: Kopeček - Král, Musil.