Havířov – Nový Jičín 3:4 (po s.n.) | Technika Brno – SHK Hodonín 2:1 (kon.) | Břeclav – Kutná Hora 6:1 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Uh. Hradiště 6:4 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 6:1 (kon.)
Řisuty – Sokolov 4:3 (po pr.) | Milevsko – Klatovy 3:6 (kon.) | Lev Benešov – Děčín 2:6 (kon.)
Chotěboř – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Kobra – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Jablonec n/N – Bílina 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Vsetín 2:4 (kon.)
HK Baník Karviná
6:4 (2:1, 2:2, 2:1)
HC Uherské Hradiště
Sobota 14.01.2012, 17:002. liga skupina Východ

Ve třetí třetině měli ze začátku více ze hry domácí, kteří převahu nevyužili, a tak zaúřadovali domácí, kteří odskočili na rozdíl dvou branke. Hradiště už jen snížilo na rozdíl dvou branek a na víc se nezmohlo. Ode mě je to vše a těším se někdy příště u dalšího zápasu. (19:14:43)

60:00

59:30
    Utkání už se spíše dohrává a nikdo se do útoku nežene.

59:00
    Hra ve středním pásmu bez střel.

58:00

57:55
    Hosté vyhazují.

57:47
    Galvas pálil a Kůdela měl zakrytý výhled. Přesto dokázal kotouči předložit svůj beton.

57:41
    Po Rosůlkove střele je hra přerušena.

57:20
    Hradiště vyhazuje.

57:01
    Kříž vyvezl a vypálíl, Žídek opět vyráží.

56:35
    Červeka pálí z úhlu, Žídek vyráží.

56:05

56:00
    Matějka se teď nevybíravě navezl do Žídka a poté se stal obětí nekompromisního odvetného manévru Štefanky. Oba dostávají po dvě minuty. Matějka 2 minuty za napadení + 2 za hrubost. Štefanka 2 minuty hrubost.

55:03

54:44
    Domácí si teď hrajou s hosty a zpětnými přihrávkami jim nedávají šanci získat puk.

54:14
    Galvas vyhazuje puk až za Kůdelu.

54:04
    Žídek schoval v rukavici tvrdou střelu Pavla Kříže.

53:44
    Tentokrát Vodáka zastavil Žídkův beton.

53:22
    Moravec vyhazuje puk.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 5. Studený (Luka, Štefanka), 6. Sznapka (Mikšan, Javín), 31. Hegegy (Studený, Ivan), 37. Ivan (Studený, Luka), 49. Moravec (Luka, Galvas), 51. Moravec (Valchař, Javín) - 2. Matula (Matějka), 30. Sekerka (Krystýnek, Matula), 33. Sekerka (Sladký, Krystýnek), 53. Hrabec (Krystýnek)

HK Baník Karviná: Žídek (Iláš) – Javín, Sznapka, Hegegy, Galvas, Štefanka, Urbánek, Tomis – Moravec, Mikšan, Novák, Luka, Ivan, Studený, Valchař, Blatoň, Rosůlek, Ciupa, Štubňa
    HC Uherské Hradiště: Kůdela (Heneš) – Šťastný, Vodák, Jedlička, Krystýnek, Matula, Sladký – Hrabec, Kříž, Horehleď, Sekerka, Matějka, Červenka, Lažek, Ondra, Křemeček, Rozhon

Rozhodčí: Mrkva – Barteček, Moravec