Washington – Tampa 4:3 (kon.) | Detroit – Chicago 3:2 (po pr.) | Dallas – Colorado 1:2 (kon.)
Detroit Red Wings
3:2 (2:0, 0:1, 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 14.01.2012, 18:30 • Joe Louis Arena • NHL

V první třetině jsme mohli vidět větší aktivitu domácích Red Wings ta také byla odměněna dvěma přesnými trefami. Ve druhé části se hra více vyrovnala, a po chybě Howarda snížil Shaw. Do třetí třetiny vlítli hosté jako uragán a domácí vůbec nestíhali a v podstatě zaspali celou třetinu. Snaha Chicaga byla odměněna až 51 sekund před závěrečnou sirénou. V prodloužení rozhodl Todd Bertuzzi a Detroit získává ten druhý bod navíc.

Někdy příště napočtenou. (21:09:25)

65:00

64:22
    Detroit právě vstřelil branku!
    TODD BERTUZI rozhoduje dnešní utkání. když dorazil kotouč po střele Fillpuli. Asistence: Valteri Fillpula.

63:51
    Obrovské závary a šance Detroitu, které teď musel řešit Crawford a obrana Chicaga!

62:23
    Datsyuk jen tak ztečoval kotouč na Crawforda, tomu nadělalo trochu problémy, ale nakonec si poradil a vyrazil kotouč ramenem.

60:29
    A ještě jednou Franzen u puku a teď ve větší příležitosti. Krásně se prokličkoval až před Crawforda, ale střela mu nesedla podle představ.

60:36
    Franzen dlouho kličkoval s pukem v pásmu a nakonec vystřelil na Crawforda.

60:01

60:00

59:55
    Nicklas Lidstrom pálí na branku! Dorážky kryje Crawford.

59:09
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Neočekávané se stává skutečností! Chicago vyrovnává v poslední minutě. MARIAN HOSSA je střelcem branky. Asistence: Duncan Keith, Jonathan Toews.

59:04
    Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Hosté bez brankáře!

58:09
    Kotouč se klouzal po brankové čáře Chicaga po situaci 2 na 1!

57:06
    Fillpula s Hudlerem dotírají na obranu Chicaga. Abdelkader pálí na Crawforda od modré čáry.

55:40
    Bertuzzimu si sjížděl pro nahrávku mezi kruhy Holmstrom, jeho žabka však byla moc dlouhá a švédskému útočníkovi puk hůl přeskočil.

54:56
    Henrik Zetterberg napálil tyč! Neuvěřitelná rána!

54:32
    Kronwall nahodil před branku a Hudler se snažil dorážet.

Ondřej Krásný

Branky a nahrávky: 13. Holmstrom (White, Datsyuk), 17. Bertuzzi (Datsyuk), 65. Bertuzzi (Fillpula) - 35. Shaw (Leddy), 60. Hossa (Keith, Toews)

Detroit Red Wings: Howard, (Conklin) - White, Lidstrom, Cleary, Datsyuk, Franzen, Stuart, Kronwall, Hudler, Zetterberg, Filppula, Kindl, Ericsson, Mursak, Helm, Miller, Holmstrom, Abdelkader, Emmerton, Bertuzzi
    Chicago Blackhawks: Crawford, (Emery) - Seabrook, Keith, Kane, Toews, Stalberg, Leddy, Hjalmarsson, Hossa, Bolland, Frolik, Odonell, Montador, Hayes, Shaw, Smith, Mayers, Bickell