Poprad – Trenčín 4:1 (kon.) | Zvolen – Martin 2:3 (po s.n.) | Žilina – Košice 1:4 (kon.)
Nitra – Skalica 4:2 (kon.) | HC Slovan – Banská Bystrica 3:4 (po s.n.)
HK Nitra
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
HK Skalica
sk Pátek 20.01.2012, 18:00Tipos Extraliga (SR)

59:42
    Ďurák vyhodil puk, ktorý len tesne minul opustenú bránku hostí.

58:57
    Hostia v šiestich.

58:57
    Po zákroku Fedora došlo k potyčke. Vylučuje sa len na strane domácich, Marek Mašlonka 2 minúty za hrubosť.

58:14
    Nitrania mohli definitívne rozhodnúť, v protiútoku 3 na 1 Mašlonka neprekonal Tomeka, ktorý sa dobre presunul a vytesnil puk mimo bránku.

57:09
    Skalica dala gól!
    Skaličania znižujú po peknej akcii Petra Obdržáleka, ktorý prihral ako na podnose voľnému TIBOROVI VIŠŇOVSKÉMU a ten prekonal bezmocného Fedora. Asistencie: Petr Obdržálek, Patrik Lušňák.

53:55
    Nitra dala gól!
    Nitrania dnes hrajú s veľkou chuťou. Martin Vyrúbalík zle rozohral a k puku sa dostal Martin Segľa, ktorý vystrelil na Tomeka. Ten puk vyrazil pred MATEJA BENEHO, ktorý nemal problém upratať puk do prázdnej bránky. Asistencia: Martin Segľa.

48:31
    Nitrania naďalej aktívní, Michal Klejna 2 minúty za podrazenie.

47:31
    Puk sa postupne dostal spoza Tomekovej bránky až na modrú čiaru, kde tvrdo vystrelil Ordzovenský, Tomek vyrazil puk len pred seba a tam sa dobre zorientoval TOMÁŠ HRNKA, ktorý kľučkou prekonal brankára hostí. Asistencie: Peter Ordzovenský, Garip Saliji.

Dnešné stretnutie sleduje 3 574 divákov.

41:06
    Ďalšia využitá presilová hra domácich.Lubomír Vosátko dostal puk medzi kruhy a tvrdo vypálil, Tomek vyrazil len pred ROMANA TOMÁNEKA a ten prekonal ležiačého brankára hostí. Asistencie: Lubomír Vosátko, Jozef Stümpel.

39:50
    Domáci mohli ísť do vedenia, v posledných sekundách sa dostal k puku Tůma a zoči voči neprekonal Tomeka.

39:25
    Vylúčenie na strane hostí. Martin Vyrúbalík 2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

38:02
    Vylúčenie na strane domácich. Martin Bača 2 minúty za hákovanie.

34:11
    Vylúčenie na strane hostí, Jozef Stümpel si vynútil faul na seba a hostia idú do štyroch. Ondřej Šmach 2 minúty za hákovanie.

34:46
    Obrovská príležitosť na strane domácich, v oslabení našiel Jozef Štümpel Ručkaya a ten bekhendom netrafil poloprázdnu bránku.

32:28
    Vylúčenie na strane domácich. Pavol Gurčík 2 minúty za hákovanie.

28:10
    Vylúčenie na strane domácich. Edmund Piačka 2 minúty za držanie.

26:48
    Domáci využívajú svoju presilovú hru. Hostia trošku zaspali v obrane a po prihrávke Romana Tománka sa presadil HENRICH RUČKAY, ktorý prestrelil Tomekove betóny. Asistencia: Roman Tománek.

25:02
    Vylúčenie na strane hostí. Ján Hruška 2 minúty za podrazenie.

19:30
    Vylúčenie na strane hostí. René Školiak 2 minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

14:12
    Vylúčenie na strane hostí. Ondrej Šmach 2 minúty za hákovanie, hraje sa 4 na 4.

13:14
    Prvá presilovka pre hostí. Martin Tůma 2 minúty za podrazenie.

13:06
    Tomek opäť čaruje, brankár hostí ležal na ľade a Hrnka v dobrej pozícii trafia len presúvajúcu lapačku hosťujúceho brankára.

10:30
    Vylúčenie na strane hostí. Martin Vyrúbalík 2 minúty za bránenie v hre.

08:36
    Ďalšia veľký šanca domácich, po spätnej prihrávke netrafil puk pred odkrytou bránkou domáci Hamrák.

06:54
    Veľká chyba hosťujúceho brankára, Tomek neskrotil puk vo svojej lapačke, ten mu vypadol a k dorážke sa dostala dvojica domácich, ktorým sa nepodarilo pretlačiť puk za ležiaceho brankára hostí.

01:24
    Prvý gól zápasu, puk sa dostal do pásma domácich, MARCEL HOLOVIČ sa snažil trafiť letiaci puk, na prvykrát sa mu to nepodarilo, no na druhý pokus však prestrelil brankára Fedora, ktorý sa prekvapene otočil za svoj chrbát. Asistencie: Vojtěch Kloz, Petr Obdržálek.

Miroslav Samseli

Branky a nahrávky: 27. Ručkay (Tománek), 42. Tománek (Vosátko, Stümpel), 48. Hrnka (Ordzovenský, Saliji G.), 54. Bene (Segľa M.) - 2. Holovič (Kloz, Obdržálek), 58. Višňovský T. (Obdržálek, Lušňák)

HK Nitra: Fedor (Šimboch) - Ďurák, Rais, Ordzovenský, Vosátko, Tůma, Gurčík, Árvay, M. Bača - G. Saliji, Hamrák, Hrnka - H. Ručkay, Stümpel, R. Tománek - Bene, M. Segľa, M. Mašlonka - Piačka, Káčer, L. Klíma
    HK Skalica: T. Tomek (Lakosil) - Vyrúbalík, Šmach, Jankovič, Kloz, Magušin, Gula, M. Srnec, J. Jurík - Pálffy, R. Školiak, J. Hruška - Obdržálek, Lušňák, T. Višňovský - Kutálek, Holovič, Šátek - T. Mikúš, Klejna, Konečný

Rozhodčí: V. Goga, P. Jonák - J. Tvrdoň, V. Brath

Diváci: 3 574