Manchester City – Tottenham 3:2 (kon.) | Arsenal – Manchester Utd. 1:2 (kon.)
Manchester City
3:2 (0:0)
Tottenham Hotspur
Neděle 22.01.2012, 14:30 • Etihad Stadium • Anglická Premier League

Dnešním zápasem Vás prováděl komentátor Tomáš Reiner, který se s Vámi loučí, ale nezapomeňte, že už za několik minut začíná zápas Arsenal - Manchester United! Snad nabídne také krásný zápas, jako duel City s Tottenhamem. Na shledanou. (16:28:58)

Obrovské drama a přestřelka na Etihad Stadium skončilo! Manchester City porazil ve strhujícím a nádherném zápase Tottenham 3:2. Vítěžný gól vstřelil v 5. minutě nastavení Mario Balotelli!

90+6
    Místní hlasatel vyhlásil mužem zápasu Davida Silvu.

90+5
    Manchester City právě vstřelil branku!
    MARIO BALOTELLI strhl vedení na stranu City! Manchester City - Tottenham 3:2.

90+5
    City má šanci vstřelit rozhodující gól. Podaří se mu to?

90+4
    King fauloval v pokutovém území Balotelliho. City bude zahrávat penaltu!

90+3
    Silva drží míč a zakládá útok City.

90+2
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90+1
    Savic ztratil trestuhodně míč a Gareth Bale se řítil na bránu. Rychlonohý záložník nakonec přihrál na zadní tyč do vyložené šance Defoeovi. Ten ale selhal a bránu těsně minul!

90
    Ekotta zastavil praporek pomezního rozhodčího.

90
    Do konce zápasu už zbývá jen několik vteřin plus nastavení. U míče je Tottenham.

89
    Spurs vybojovali míč a budou vhazovat.

88
    Steven Pienaar vystřídal obránce Kaboula.

87
    Pro centr Balotelliho si došel v pohodě Brad Friedel, který založil protiútok Spurs.

86
    Manchester City zakládá další útočnou akci.

85
    Nasri poslal "šajtlí" centr na Silvu, který se pokusil na přední tyči pohotově zakončit. Nakonec mu byl odpískán útočný faul na Kaboula.

84
    Balotelliho střelu zablokoval Parker, kterému následně šlápl italský útočník na hlavu, a musí být ošetřovaný. Balotelli se sportovně omluvil a Parkerovi pomohl vstát.

83
    Následná rozehra hostů skončila v zámezí a City se může pokusit o vstřelení vedoucího gólu.