Mladá Boleslav – Vsetín 4:6 (kon.) | HC Kladno – Pardubice 7:2 (kon.) | Sparta – Berani Zlín 0:0 (15:00)
Písek – Třinec 6:3 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:4 (kon.) | PZ Kladno – Havlíčkův Brod 0:0 (17:00)
Letňany – Havířov 4:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 6:1 (kon.) | K. Vary – Hr. Králové 3:4 (kon.)
Motor ČB – Vítkovice 3:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 0:0 (18:00)
HC Letci Letňany
4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
AZ Havířov
Pátek 17.02.2012, 17:15 • ICE ARÉNA LETŇANY • Extraliga staršího dorostu

46:18
    Po průniku Neumana si pomohl nedovoleným bráněním Stanislav. Proti jeho vyloučení se ostře ohradil Pastrňák a jde si odpočinout na 10 minut.

40:53
    Domácí se dopustili faulu. Při snaze o překažení přihrávky dloubl vrškem hole protihráče do obličeje Brejcha a velice významně oslabuje své mužstvo.

39:52
    Velice drsný střet se teď odehrál ve středním pásmu. Chvátal posunul své těžiště níž než je zdrávo a velice ostře atakoval útočníka hostů kolenem. Možná má štěstí, že vyvázl s menším trestem.

28:58
    Domácí hráč se snažil projet z pukem okolo mantinelu, ale cestou ho osekával Stanislav. Rozhodčí si toho všiml, přerušil hru a viníka vyloučil na dvě minuty.

25:10
    A vyloučením ještě není konec za podražení si jde odpočinout Hes. Hraje se 4 na 3.

24:44
    Bude opět vylučovat tentokrát na obou stranách hostující Synek zvedl hokejku do obličeje Uhlíře a ten oplatil úderem loktem.

22:42
    Hostům se podařil únik, ale obdobně jako předtím Flamík tentokrát útočníka nedovoleně atakoval Janda - nedovolené bránění.

22:01
    Hned po buly na útočné modré čáře se rozjel domácí útočník. Proskočil kolem Michala Flamíka a tomu nezbyĺo než zatáhnout za záchrannou brzdu. Dvě minuty podražení.

06:08
    V situaci 3 na 2 si pomohl domácí Uhlíř nedovoleně. Atakoval hráče bez puku a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

14:57
    Za domácí brankou se proti pravidlům postavil Janda a jde si sednout za nedovolené bránění. Vteřinu se hraje 4 na 4 pak mají hosté výhodu.

16:57
    V souboji dvou hráčů s číslem 36 si pomohl faulem hostující Vyčesaný a dává tak domácím velikou šanci. Podražení.

Vojtěch Fiala

Branky a nahrávky: 10. Arnošt (Neuman), 5. Arnošt (Litera), 38. Uhlíř (Vacek, Litera), 44. Arnošt (Karabáček, Brejcha) - 2. Kotala (Pastrňák), 8. Synek (Klečka), 27. Graca (Pastrňák, Bahounek)

HC Letci Letňany: Eder, (Švihálek) - Brejcha, Šír, Hes, Minář, Uhlíř, Nebeský, Janda, Štosek, Rulf, Kaplan, Chvátal, Kafka, Karabáček, Jenček, Arnošt, Vacek, Machala, Litera, Neuman. Trenér: Štěpán Moravec. Vedoucí týmu: Neuman Petr.
    AZ Havířov: Tomšů, (Dohnal), Jonáš, Kotala, Matěj, Pastrňák, Klečka, Synek, Bahounek, Stanislav, Malík, Křibík, Kozaczka, Weisser, Vyčesaný, Školoud, Staš, Flamík, Bednář, Ryška, Graca. Trenér: Martin Janeček. Vedoucí týmu: Milan Křižan.