Šumperk – Olomouc 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 6:1 (kon.)
Benátky n/J – Písek 2:1 (kon.) | Most – Jihlava 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 4:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 18.02.2012, 17:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • 1. liga (ČR)

Dnešní utkání je u konce. Hradec si tedy dokráčel pro vítězství, přesto se o něj domácí ještě museli strachovat. Zápas nenabídl moc atraktivity, body však zůstávají pod Bílou věží. Hradec si tímto zajistil postup do čtvrtfinále play-off. Nejlepším hráčem domácích se stává Tomáš Nosek, za hosty toto ocenění přebírá Vladimír Říha. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (19:28:14)

60:00

59:44
    Puk je v útočném pásmu Hradce. Nevypadá to, že by Medvědi mohli ještě něco se stavem zápasu udělat.

59:29
    Rostislav Marosz už už mířil dopředu s kotoučem na holi, v tom byl ale tvrdě atakován Jaroslavem Nedvědem, který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

59:20
    Berounská branka zůstává prázdná!

58:54
    Roupcova střela od modré čáry směřovala pouze do ochranné sítě.

58:47
    Velmi aktivní Tomáš Nosek vyslal další nebezpečnou střelu na Daniela Kareše, ten zatím dnes nemusel lovit kotouč ze sítě.

58:28
    Berounská lavička si vyžádala oddechový čas.

57:33
    Kotouč ve středním pásmu. Co nás ještě čeká? Podaří se Medvědům vyrovnat nebo si Hradečtí udrží své hubené vedení?

57:00
    Lukáš Havel vypálil z kruhu pro vhazování a Kareš se blýskl dalším parádním zákrokem!

56:43
    Právě Marosz si vybruslil zpoza branky a snažil se procpat puk pod betony Kareše. Ten je však udržel na zemi a skóre se tak nemění!

56:20
    Hosté v této přesilovce takřka vůbec nepoškádlili Jakuba Čecha. Marosz už je na ledě.

56:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1019 diváků.

54:59
    Miroslav Forman neudržel nervy na uzdě a rozhodčí jej posílá do sprch. Forman totiž dostává deset minut za nesportovní chování.

54:59
    Ve třetí třetině se to početními výhodami zatím jen hemží. Další útočná akce Medvědů je zastavena ofsajdem.

54:20
    Beroun však dostane další možnost na vyrovnání. Lukáš Havel se totiž provinil hákováním a bude si tak muset odpočinout.

53:52
    Oba týmy v plném počtu.

53:12
    Daniel Přibyl vystřelil z vrcholu pravého kruhu, Jakub Čech se nenechal překvapit a bezproblémově kryje puk.

52:34
    Václav Čížek se vydal na útočnou štaci. V mezikruží se před ním otevřel prostor, místo střely ale nepochopitelně volil kličku do strany a byl obrán o puk čistým způsobem.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 4. Tvrdík, 12. Nosek (Poživil), 28. Nosek (Záhorovský), 36. Kubica (Záhorovský) - 10. Švagrovský, 30. Říha (Kupec, Švagrovský), 49. Říha (Husák, Forman)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Čížek, Chmelíř, Roupec, Vágner, Bendík, Hendrich, Poživil, Zdráhal – Kubeš, Tvrdík, Berger – Budínský, Moskal "C", Kadlec – Havel, Marosz, Karpov – Nosek, Záhorovský, Kubica
    Medvědi Beroun 1933: Slipčenko (41. Kareš) – Špelda, Malý, Husák, Nedvěd, Jebavý, Soldán, Barák – Říha, Švagrovský "C", Kupec – Forman, Rubeš, Přibyl – Doležal, Poletín, Žalčík – Vlček, Stromko, Hašek – Besser

Rozhodčí: Čech – Guth, Rittich