Šumperk – Olomouc 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 6:1 (kon.)
Benátky n/J – Písek 2:1 (kon.) | Most – Jihlava 1:4 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 2:3 (kon.)
Chomutov – Litoměřice 4:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:0, 1:2, 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 18.02.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, ústí nad Labem. • 1. liga (ČR)

Kadaň si překvapivě veze z Ústí všechny tři body. A to prohrávala o dvě branky. Jenže do druhé přestávky srovnala a vítězný kuriózní gól vstřeilil Stoklasa. (19:47:10)

59:40
    Útí se usadilo v pásmu. jenže přehuštěnou obranou střely na branku neprošly.

59:10
    Hosté zase posílají do střední třetiny.

59:00
    Lvi zavezli. Hraje se u hrazení.

58:30
    Lev zpoza branky nepřihrál a puk je zase ve středním pásmu.

58:02
    Hosté vyhazují do středního pásma.

Tak ne míří nakonec na střídačku.

Koutský zůstává v bráně.

Ústí si bere time out.

57:50
    Ani Roubík se vpřed neprobil. Hosté však posílají puk na zakázané uvolnění.

57:40
    zase špatná rozehra Ústí. Puk ve steřdním pásmu.

57:16
    Nejdří domácí špatně rozehráli, Hosté nevystřelili. Roda přerušil v postupu vpřed ofsajd.

56:45
    Hosté z vlasní teřtiny vyhodili přímo na Koutského. Ten navíc přerušil hru.

Hosté si po dlouhém pobytu ve vlastním pásmu beoru tïme out. Nemohou střídat.

56:36
    Čermák se Skleničkou od hrazení puk před branku nakonec dostali. Gureň ve velké šanci mířil jen do brankáře. Hosté vyhodili na icing.

55:25
    Po buly střela Pazourkovi nesedla. Hosté vyváží.

55:05
    Lev u levé tyče v jasné šanci minul. Přihrával zase Roubík.

54:30
    Po buly se obtáčel kolem branky Roubík. Minul ji. Přihrávku poté na spoluhráče neprocpal.

54:10
    Přechod do pásma śtí zase nevyšel. Pískal se ofsajd. pak zase zahráli hosté na icing.

53:10
    Gureň padl do příhři Skořepovi v situaci dva na jednoho.

52:15
    Hosté hráli dlouho usazeni před ústeckou brankou. šanci si nevypracovali.na druhé straně zatáhl Lev. Objel branku, ale bekhendem minul.

50:54
    Hosté zavřeli střední pásmo a Ústečtí jen marně krouží kolem modré čáry. S pukem na holi ji přejedou výjimečně.

49:20
    Domácím se nedaří usadit v pásmu.

48:35
    Závar po střele Gureně hosté zvládli. jarina pak podržel puk po střele Pajiče.

47:50
    Jenže domácím se nyní nepovedla rozehrávka. Icing.

47:37
    Ústečtí si aktivitou v útočné třetině vybojovali přeilovku. První v zápae! Jan Trefný (KAD) si jde odpykat dvě minuty za hákování.

47:10
    Za vyrovnáním se hnal oubík. Ani na třikrát jarinu nepřekonal.

46:27
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Tak to byla kuriózní branka! Koutský chtěl rozehrát puk, jenže při odpalu zlomil hůl vejpl a puk se svezl přímo na čepel PETRA STOKLASY, který neměl problém trefit odkrytou klec. Hosté prvně v zápase vedou.

46:00
    Sklenička mířil p přiťuknutí Pajiče mimo.

45:20
    Ani nyní Ústečtí přechod pásma nezvládli - offsajd.

44:43
    Oba celky se marně snažili přejít s pukem na holi modrou čáru. Šancí je v poslední době jako šafránu. Poslední střela domácí byla zblokována nad.

42:00
    Ústečtí zbytek oslabení odehráli daleko od branky. Pak měl šanci Sklenička. Mířil vedle. Hosté stříleli z dálky. Koustkého lapačka připravena.

40:01

Ústečtí vedli už o dvě branky. Zdálo se, že v poklidu budou kráčet za výhrou. V pohodě kombinovali a mysleli si, že se nemůže nic stát. V době, kdy si hosté už paradoxně nevytvářeli tolik šancí, zvládli vyrovnat. Dvakrát mířil do černého Kůs. Před třetí dvacetiminutovkou, která začne ca. v 19:13, tak je vše otevřené.

40:00

39:59
    Ještě v poslední vteřině projel puk ústeckým brankovištěm.

39:15
    Revay pálil od modré. Koutský vyrazil.

38:42
    Chlouba postupoval sám na branku. Z pravé strany mířil však nad. Velká šance hostů! Poté byl u mantinelu faulován Lukášem Handlovským (UNL), který inkasuje dvě minuty za krosček.

38:00
    Pajič to zkusil zajímavě. Mezi dvěma protihráči si prohodil puk a v dobré pozci střílel do protipohybu brankáře. Branku netrfil.

34:25
    Velká šance hostů. V brejku postupovali ve dvou na jednoho. V poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu Robin Kovář (UNL) a dostává trest na dvě minuty za nedovolené bránění.

34:08
    Po levém křídle se prosazoval Lev. Lehkou střelou na Jarinu nevyzrál.

33:08
    Hosté devět vtřetin před vypršením Rodova trestu nabízenou výhodu proměňují. Střelu od modré čáry před Koustkým ze vzduchu tečoval JAROSLAV KŮS a vyrovnává skóre derby. Asistence: Bronislav Andres, Jakub Hofmeistr.

31:18
    V obranném pásmu fauloval holí Tomáš Rod (UNl) a půjde na dvě minuty pykat za krosček.

28:54
    V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval JAROSLAV KŮS a snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Bronislav Andres, Josef Révay.

Lvi zase předváděli svou pohodu kombinaemi v útočné třetině. Pak Kovář z boku pálil do boční sítě. Pak rozhodčí vyloučili po hráči na každé straně. avida pazourka (UNl) za hákování a Romana Chloubu ((KAD) za nafilmovaný pád.

26:30
    Ústečtí hrají evidentně v pohodě. nyní to ale v ´točném pásmu překombinovali a málem za to pykali. Jenže hosté brejk zakončili jen do připraveného brankáře.

25:35
    Málem třetí branka. Kovář měl nabito. Od pravého kruhu střílel z první. Puk Jarinovi propadl za záda, ale kadaňský brankář jej na poslední chvíli skokem vytlačil mimo tye.

24:40
    Lvi právě vstřelili branku!
    Tomáš Rod na sebe navázal hráče, vyvezl puk od hrazení mezi kruhy. Vystřelil a od Jariny odražený puk sebral MARTIN BARÁNEK a ve svém debutu v seniorském A týmu se hned zapisuje mezi střelce. Dorážku pohodlně namířil kolem nohy brankáře do sítě. Asistence: Tomáš Rod.

23:00
    Po špatné rozehrávce ústi postupovali hosté ve dvou na jednoho. Charousek se Skořepou však nevyřešili situaci nejlépe.

21:40
    Domácí se v začátku třetiny usadili v pásmu hostů. několikrát roztočili zajímavý kolotoč přihrávek šanci měl po průniku Čermák. Nic z toho se ale neujalo.

20:01

Přestože po dvaceti minutách vedou Úśtečtí Lvi v derby nad Kadaní 1:0, na šance hosté vedoucí celek ligy zatím přehrávají. Kdyby byli o něco důraznější v zakončení, mohlo být minimálně srovnáno. Druhá část začne ca. v 18:17.

20:00

19:40
    Ohromná příležitost hostů. Největší v dosavadním průběhu mače. Dlouhý pas propadl až na rozjetého Stehlíka. Ten z levého křídla mířil mezi nohy. Puk Koutskému propadl, ale domácí brankář jej zalehl zády jej chvíli předtím, než se k němu přiblížily hokejky kadaňských hráčů.

18:00
    Na druhé straně vyrazil Pavlík do zakončení. nestihl usměrnit pas Treilleho.

16:30
    Andres měl vylouženou šanci. mezi kruhy si připravil palebnou pozici. Mohl i nahrávat volnému spoluhráči. Branku netrefil.

16:00
    Roubíkova pětka dlouho držela puk v pásmu. Nepodařilose jim však vyvézt puk do střeleckého úhlu.

15:30
    Ústečtí se nesnaží hrát tak přímočaře jako hosté. Rádi se s pukem na holích pomazlí. Po několikeré kombinaci nakonec nahazoval Gureň. Do trajektorie letu šáhl Bělohlávek.. Branku minul.

13:30
    A další výpad hostujícíh hráčů. Mezi kruhy však byla jejich střela zblokována do ochranné sítě.

13:10
    Jenže hosté zase využili skulinku a rychle se přesunuli do pásma a vše rešili jednoduše. střelou z kruhu. Andresův pokusi Koutský pohlídal.

12:30
    Ústečtí hru zklidnilii mají nyní delěší dobu puk pod kontrolou.

11:40
    Další výpad hostů a střela z levého kruhu rozvlnila boční síť ústecké branky.

11:00
    Skořepa a po něm Novák vážně ohrožovali domácí branku. Forhendový pokus druhé jmenovaného klouzal po Koutského ramenu.

09:40
    Treille dělal rozruch v kadanské obraně. nakonec hru přerušil Jarina.

08:54
    Ústečtí již v pěti nezvládli přechod do útoku, píská se icing.

07:50
    V první minutě měli hosté nadějné pokusy z dálky, pak se k sólu rozjel Račuk a jeho průnik a střelu řešil až domácíí brankář. šance Kadaně!

06:15
    Sachca Treille (UNL) zahrál ve vlastní třetině nedovoleně holí a ústí bude hrát dvě minuty v oslabení.

06:18
    Za brankou vybojoval puk Čermák, povyjel před branku, kde nalezl v ještě výhodnější pozicici DAVIDA PAZOURKA. Ten se z první nemýlil. Zamířil přesně k tyči. asistence: Miloslav Čermák.

05:50
    Znovu problémy při přechodu do útoku. Ofsajd zastavil nejdřív Kadaň, pak domácí.

05:00
    Po Handlovského forčekingu měl nabito Roubík. Mířil do protipohybu brankáře. Branku ale netrefil. V kontru hrozil Skořepa. Bekhednem si na Koutského nepřišel.

02:59
    Po buly přerušil po střele od mdoré čáry gólman kadaně.

02:50
    Hraje se především ve steřdním pásmu, oba celky mjí potíže s přechodem modré čáry. Napsoled hosté zahráli icing.

01:30
    V brance Ústeckých skončil azourek a bude se vhazovat v pásmu domácích. Předtím si na puk při propagačních pokusech šáhli oba brankáři.

00:01

HC Slovan Ústečtí Lvi: Koutský (Orct) - Pavlík, Poživil, Černý, Gureň, Vobořil, Sklenička - Lev, Roubík, Handlovský - Kovář, Rod, Pazourek - Čermák, Pajič, Treille - Baránek.

Sportovní klub Kadaň: Jarina (Šterba) - Trefný, Bombic, Vojta, Szakal, Malínský, Révay, Jeřábek, Zmeškal - Skořepa, Charousek, Novák - Stoklasa, Stehlík, Račuk - Mála, Chlouba, Boušek - Andres, Kůs, Hofmeister.

Rozhodčí: Zubzadnda - Ondráček, Géra.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Karel Filas

Branky a nahrávky: 7. Pazourek (Čermák M.), 25. Baránek (Rod) - 29. Kůs (Andres, Révay), 34. Kůs (Hofmeistr, Andres), 47. Stoklasa

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Orct) - Vobořil, Sklenička, Poživil, Černý, Pavlík, Gureň - Lev, Roubík, Handlovský - Kovář, Pazourek, Čermák -Rod, Pajič, Treille - Baránek.