Leverkusen – Augsburg 4:1 (kon.) | Hamburg – W. Brémy 1:3 (kon.) | Norimberk – Kolín nad Rýnem 2:1 (kon.)
Kaiserslautern – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | Hertha – Dortmund 0:1 (kon.) | Freiburg – Bayern 0:0 (kon.)
1. FC Norimberk
2:1 (1:0)
1. FC Kolín nad Rýnem
Sobota 18.02.2012, 15:30 • easyCredit-Stadion — Nürnberg • Německá Bundesliga

Druhý poločas přinesl zcela jiný fotbal, hrála se atraktivní hra se šancemi na obou stranách. Hostům se i díky velmi šťastné brance povedlo vyrovnat. Ovšem Tomáš Pekhart poté hlavou poslal svůj tým do vedení, které vydrželo až do konce zápasu. Norimberk zaslouženě vítězí v dnešním zápase a připisuje si důležité tři body. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (17:23:01)

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Tomáš Pekhart dostal míč do naprosto jasné gólové situace. Snad ze tří metrů napálil míč do břevna! Tohle by měl útočník jeho kvalit proměňovat.

89
    Esswein leží na trávníku a snaží se nastřádat nějaké minuty navíc.

89
    Na druhé straně pálil ostrostřelec Esswein kousek vedle.

88
    Schafer chytl centrovaný míč a znemožnil hostům dostat se do šance.

87
    Trenér Kolína ještě rychle reaguje střídáním. Dolů šel Martin Lanig, místo něj přišel Mikael Ishak.

85
    Norimberk právě vstřelil branku!

TOMÁŠ PEKHART dostal centr přesně do míst kam potřeboval a hlavou usměrnil míč i s pomocí tyčky do sítě. Na stadiónu diváci vyvolávají jeho jméno!

83
    Ani jeden z týmu se nikam nežene, že by Norimberku remízový stav nakonec vyhovoval? Přeci jen je to zápas o 6 bodů a ztráta znamená hodně.

81
    Dieter Hecking střídá. Odchází Timothy Chandler, místo něj se na hřiště podívá Christian Eigler.

81
    Hráči Kolína se po vstřelené brance viditelně zvedli a je to z jejich strany podstatně lepší herní projev, než ze začátku a v průběhu druhého poločasu.