Ajaccio – Brest 0:0 (kon.) | Caen – Évian TG 2:2 (kon.) | Dijon – Nice 3:0 (kon.)
Lorient – Lille 0:1 (kon.) | Nancy – Toulouse 0:3 (kon.) | Sochaux – Auxerre 0:0 (kon.)
Marseille – Valenciennes 1:1 (kon.)
FC Lorient
0:1 (0:0)
Lille OSC
Sobota 18.02.2012, 19:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Hosté se radují, ve vyrovnaném zápase vítězí těsně 1:0 a do tabulky si připíšou cenné tři body. Utkání by více slušela remíza, ale Lille se narozdíl od Lorientu podařilo alespoň jednu akci dotáhnout až do konce. Zajímavější byl rozhodně první poločas, který nabídl více gólových příležitostí, ve druhém byla hra taková neurovnaná. O výsledku celého zápasu rozhodla 76. minuta a povedená střela Debuchyho. Hezký zbytek večera, onlajny.cz vám dnes ještě nabízejí zápasy španělské ligy a jedno utkání francouzské soutěže. (20:53:12)

90+2
    Na chvilku si zahraje Bruno, který střídá Hazarda.

90+1
    Payet poslal na Lecomta pěknou střelu, avšak míč směřující doprostřed branky nebyl pro gólmana domácích žádným nebezpečím.

90+1
    Lecomte na poslední chvíli odkopl míč před dobíhajícím Hazardem a jen o centimetry minul jeho hlavu.

90
    Utkání bude prodlouženo o tři minuty.

89
    Lorient se snaží o vyrovnání, ale Barthelme na pas za obranu jen o kousek nedosáhl.

88
    Hosté střídají. Rouxe nahradí Jelen.

88
    Domácí však zůstali u míče, Autret nacentroval na přední tyč Romaovi, který hlavou zblízka minul!

87
    Jouffre svůj centr poslal až na druhou stranu hřiště.

87
    Romao svým průnikem vybojoval roh.

86
    Další centr Barthelmeho zleva, ale tentokrát byl o poznání horší než ten předchozí.

85
    Barthelme měl na levé straně dostatek času a místa k centru, ale svého jediného spoluhráče ve vápně nenašel.

83
    Hřiště opouští Douniama, zahraje si Autret.

82
    Hosté však standardní situaci nijak nevyužili.

82
    Ecuele Manga byl za faul na Payeta potrestán žlutou kartou.

81
    Payet využil zaváhání domácích obránců a byl faulován na hranici velkého vápna.

80
    Centr Gassamy zprava byl zblokován a Mavuba míč vyvezl pryč od své branky.

78
    Lille je rázem na koni a domácí musí pospíchat, pokud si chtějí z dnešního zápasu připsat nějaký bod.