Getafe – Espanyol 1:1 (kon.) | Real Madrid – Santander 4:0 (kon.) | Sevilla – Osasuna 2:0 (kon.)
Getafe CF
1:1 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 18.02.2012, 18:00 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe, Madrid • Španělská LaLiga

V ofenzivním zápase se spoustou šancí na obou stranách si oba celky rozdělily po bodu. Gólů se diváci dočkali až ve druhém poločase, hostů dostal do vedení v 66. minutě Álvaro, na konečných 1:1 srovnal o čtyři minuty později ze značky pokutového kopu Miku. (19:59:15)

90+5
    Domácí z něj gól nevytěžili.

90+5
    Gavilán hlavičkoval po přetaženém centru, míč s přispěním hostů skončil za brankovou čarou, Getafe bude kopat rohový kop.

90+3
    Po něm se k zakončení dostal Cata Díaz, bránu ale z voleje přestřelil.

90+2
    Hráči v modrém budou mít k dispozici rohový kop.

90+1
    Getafe se snaží strhnout vítězství na svou stranu, nemůže ale najít recept na defenzivu protivníka.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví pět minut.

90
    Domácí zaútočili, centr Gavilána do vápna ale nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.

88
    Thievy postupoval s míčem, jeho přihrávka byla ale nepřesná, balon nakonec skončil v autu.

86
    Gavilán prostrčil míč do šestnáctky Güizovi, asistent rozhodčího odmával ofsajd.

84
    Getafe se po rohovém kopu neprosadilo.

83
    Domácí budou zahrávat rohový kop, ještě předtím dochází ke střídání v týmu Espanyolu - místo Weisse vběhl na trávník Amat.

82
    Getafe vystřídalo, Casquero uvolnil místo Sarabiovi.

81
    Galán zastavil u pomezní čáry unikajícího Barradu jen za cenu faulu a od rozhodčího uviděl druhou žlutou kartu v utkání a následně červenou.

80
    Getafe rozehrálo rohový kop, míč doletěl do pokutového území, kde ho nakonec dlouhým odkopem poslal do bezpečí obránce Espanyolu.

78
    Domácí pokračují v náporu, jejich akce skončila ofsajdem, ve kterém se nacházel Gavilán.

77
    Pas z levé strany se snažil usměrnit hlavou do brány Miku, míč skončil nad břevnem.

75
    Getafe zatlačilo soupeře na jeho polovinu. Tvrdou střelu Güizy gólman Casilla vyrazil, odražený míč se snažil hlavičkovat do sítě Gavilán, bravurní zákrok ale proti němu vytáhl brankář Espanyolu.