Karlovy Vary – Zlín sledge 0:1 (kon.) | Draci Kolín – SHK Mustangové 3:5 (kon.)
SKV Sharks Karlovy Vary
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
SHK LAPP Zlín
Neděle 19.02.2012, 11:45 • ZS Ostrov • Česká para hokejová liga

0:1! Takový je stav dnešního prvního finále mezi Karlovými Vary a Zlínem, stejně jako stav série. Mimořádně vyrovnané klání zlomila pět minut před koncem trefa Zdeňka Hábla, která přivála na zlínskou stranu mečbol. Ten může být využit 2. března na zlínském ledě, kde se hraje odveta. Případné třeti útkání, v případě že by Karlovarští sérii zremizovali, se hraje hned 3. března opět na Moravě. Děkujeme za pozornost a příjemný zbytek neděle! Z Ostrova se sledge hokejové onlajny přihlásí opět příští sezónu. Na shledanou. (13:29:16)

45:00

44:43
    J. Berger za vlastní brankou, hledá prostor pro nahrávku, ale ten nepřichází.

44:18
    Fojtík vyhrál buly, Julina nahodil za Vápenkovu branku.

44:11
    Další pokus o vysunutí do Geiera do brejku skončil zakázaným uvolněním domácích. Necelá minuta do konce základní hrací doby.

43:45
    Geier číhal na brejk, jenže daleká rozehrávka nebyla přesná.

43:13
    Další vyhození mířilo do Vápenkova brankoviště, tudíž hra pokračuje.

43:07
    Žraloci zaútočili, hosté hned vyhodili na zakázané uvolnění.

42:38
    Fojtík mohl definitivně rozhodnout, ale vedení Zlína nezvýšil! Byl zcela sám ve Vápenkově brankovišti, kde se přetahoval s gólmanem kdo s koho. Domácí obránci jen přihlíželi. Nakonec vyhrál Michal Vápenka.

41:46
    Fojtík to zkusil od zadního mantinelu, ale Vápenka si situaci pohlídal. Stejně jako Paláta na hranici brankoviště.

41:03
    Zlínské pokyny jsou jasné - všechno na branku. Julina to zkusil ze střední třetiny.

40:52
    Buly ve středním pásmu. Žraloci mají na vyrovnání čtyři minuty.

40:52
    Hosté požádali o taktický oddechový čas.

40:52
    A hosté jsou při chuti, přitlačili domácí před branku. Nakonec však příliš agresivně, pískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

40:08
    Zlín právě vstřelil branku!
    Necelých pět minut před koncem třetí třetiny protrhl bezgólový stav trefou pod víko ZDENĚK HÁBL! Asistence: David Palát.

39:55
    Palát přihrával někomu z rohu, Vápenka ztečovaný puk dostal za branku.

38:58
    Hosté vystřelili na branku z offsidu, úmyslný offside stěhuje hru před Matouška.