Chabarovsk – Magnitogorsk 4:0 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 0:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 2:0 (kon.)
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 4:2 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Lev – Barys 2:3 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Neděle 19.02.2012, 11:00 • LDS Sibiř • KHL

Třetí třetina další branky nepřinesla, a tak utkání končí chudým výsledekm 0:1 ve prospěch Jugry. Poměr střel na branku činil 40:32 pro domácí. Vhazování rovněž hovoří pro hosty, kteří Jugru v tomto ohledu přehráli 38:31. Nejvytíženějším hráčem utkání byl Jevgenij Chvostov, který odehrál úctyhodných 23 minut a 54 sekund. Ode mě je to vše a těším se někdy příště u dalšího přenosu. (13:16:26)

60:00

59:39
    Hosté mohli odkrytou klec atakovat a tak Černikov zatáhl za záchrannou brzdu. Dva minuty za podražení.

59:38
    Branka domácích je opět opuštěna!

59:30
    Jugra se ujala kotouče, a tak Bruckler spěchal zpátky.

59:00
    Novosibirští se na buly staví v šesti.

59:00
    Nahození ze středního pásma doplachtilo k Birjukovovi, který přerušuje.

58:34
    Oddechový čas pro Novisibirsk.

58:03
    Až nyní Je Bruckler v pohotovosti, ale jen mu stačilo přilehnout sraraženou střelu, která se k němu ploužila po zemi.

57:00
    Utkání pokračuje v podobném duchu. Jugra pozorně brání a trpělivě vyčkává na brejky.

55:00
    Sledujeme herní pasáž, při které se ani jeden z týmů nemůže dostat přes střední pásmo.

53:08
    Po Brucklerově zákroku se bude vhazovat v pásmu domácích.

52:30
    Jugra čelila protiútoku tři na jednoho. Birjukov v roli spasitele.

50:08
    Solodužin se prohnal po levém křídle a z úhlu vypálil. na Birjukova nevyzrál.

49:20
    Obě strany si věmnily střelecké pozdravy, ale brankáři měli převahu.

48:47
    Puk se doklouzal k Birjukovovi, který přerušuje.

48:01
    Videll trefil tyč, od které se puk odrazil za Brucklera a zůstal stát těsně před brankovou čárou. Při domácích nyní stáli všichni svatí!