Granada – Real Sociedad 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Malaga 3:0 (kon.) | Gijón – Atlético 1:1 (kon.)
Mallorca – Villarreal 4:0 (kon.) | Levante – Rayo Vallecano 3:5 (kon.) | Barcelona – Valencia 5:1 (kon.)
RCD Mallorca
4:0 (1:0)
Villarreal CF
Neděle 19.02.2012, 18:00Španělská LaLiga

Hezký zbytek neděle. (19:54:08)

Mallorca si tak připisuje jednoznačné a zasloužené vítězství, které se začalo rodit těsně před přestávkou. Casadesus změnil směr Castraova přímého kopu a Lopez byl bezmocný. Také druhý gól padl po standartce, kterou brankář Lopez vyrazil přímo na hlavu Martiho, pro kterého nebyl problém usměrnit míč do sítě. Výsledkem kvalitní a rychlé souhry Castra s Casadesusem je gól druhého jmenovaného na 3:0. Dvě minuty na to seslal Castro rohový kop na hlavu Nunese, který zvýšil na konečných 4:0.

90+3
    Je pískán útočný faul, po kterém bude následovat odkop od branky.

90+3
    Na závěr rohový kop pro Villarreal.

90+2
    Hosté kombinovali kolem domácí šestnáctky, avšak nedokázali najít skulinku v obraně. Po chvíli končí celá akce dlouhou zpětnou přihrávkou.

90+1
    Utkání bude nastaveno o tři minuty.

90
    Mallorca je v samotném závěru aktivnějším mužstvem. Její touha po páté vstřelené brance se zdá býti silnější než snaha skórovat na straně Villarrealu.

88
    Do rychlého brejku po pravé straně se hnal Marti, nadějná akce ale končí mizernou přihrávkou.

87
    Pina vyfasoval krátce po svém příchodu na hřiště žlutou kartu.

85
    V šanci domácí Nunes, jeho pokus hlavou byl ale odvracen do bezpečí.

83
    A finální změnu v sestavě přichystal také domácí lodivod. Do hry posílá Pinu, který převezme pomyslný štafetový kolík od Tissoneho.

81
    Villarreal naposledy střídá. Do hry se na poslední minutky zapojí Perez, odpočinout si naopak míří Senna.

79
    Střelecký pokus Rubena se neujal.

79
    Hosté se snaží alespoň o čestný úspěch. Nyní vybojovali další rohový kop.

75
    Kop z rohu hřiště pro hráče ve žlutých dresech.

72
    Trávník opouští Crespi, nahradí jej Zuiverloon.

70
    Další nebezpečný výpad Mallorcy, tentokrát si ale obrana soupeře dala větší pozor.