Bordeaux – Lyon 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Rennes 4:0 (kon.) | PSG – Montpellier 2:2 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:2 (1:1)
Montpellier HSC
Neděle 19.02.2012, 21:00 • Park princů • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Souboj prvního celku Ligue 1 s druhým nakonec vítěze nemá. Domácí šli do vedení čtyři minuty před koncem prvního dějství, hosté ovšem srovnali v poslední možný moment. Ve druhém poločase padaly branky také až v závěru. Osm minut před koncem otočil výsledek hostující Utaka, ovšem dvě minuty před závěrečným hvizdem nakonec srovnal střídající Hoarau. Oba celky mají na Lille devítibodvý, respektive osmibodový náskok. Rozdíl mezi nimi je stále na jednom bodu, a souboj o titul tak zřejmě bude i nadále velice napínavý.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji dobrou noc. (23:02:46)

90+4
    Ještě poslední útoky na obou stranách, už se ale asi nic nestane.

90+3
    Giroud si nedovoleně vyšlápl na Biševace a vidí za to žlutou kartu.

90+1
    Opět sražená střela domácích na rohový kop.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Domácí v dalších náznacích šancí, vybojovali rohový kop. Nakonec se ale Montpellier zuby nehty drží.

89
    Poslední střídání hostů, ze hřiště odchází Belhanda a přichází Cabella.

89
    Ihned na to ve velké šanci Lugano! Šel sám na gólmana Jourdrena, jenže z úhlu pálí jen do boční sítě.

88
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Branku vstřelil GUILLAUME HOARAU. A v samém závěru je vyrovnáno! Naprotsto skvostný zápas! Přes tři hráče na kraji vápna přešel Menez, přihrál před prázdnou branku na Hoarua a ten vyrovnává. Na brankové čáře se snažil ještě zachránit Bedimo, ale jeho teč už brance nezabránila.

87
    Hosté se pokusili o krásný lob, avšak Belhanda je přistižen v jasném ofsajdu.

86
    Yanga M'Biwa zahrál na rohový kop, jenže centr domácích na přední tyč přinesl akorát tak ztrátu.

85
    Po skákavé přihrávce se dral do zakončení Menez, jenže balón se k němu nakonec nedostal.

83
    Domácí to zkoušeli po pravé straně, jenže dostali se s míčem až příliš blízko postranní čáře, a proto o něj přicházejí.

82
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Branku vstřelil JOHN UTAKA. A hosté se z ničeho nic dostávají do důležitého vedení! Po krásném centru z pravé strany od Girouda zapomněla obrana domácích ve středu vápna na zcela osamoceného Utaku a ten hlavou pokořil domácího brankáře. Sirigu si sice na balón sáhl, jenže už ho nedokázal vyrazit mimo tři tyče.

80
    Po ostřejším souboji se chvíli nehraje, na hřišti je ošetřován hostující kapitán Yanga M'Biwa.

78
    Promarněná možnost PSG! Pastore dostal krásnou přihrávku před gólmana a snažil se lobem obstřelit brankáře, jenže ten je zatočen až příliš a končí v autu, je z toho pouze odkop od branky.