Granada – Real Sociedad 4:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Malaga 3:0 (kon.) | Gijón – Atlético 1:1 (kon.)
Mallorca – Villarreal 4:0 (kon.) | Levante – Rayo Vallecano 3:5 (kon.) | Barcelona – Valencia 5:1 (kon.)
FC Barcelona
5:1 (2:1)
Valencia CF
Neděle 19.02.2012, 21:30 • Camp Nou, Barcelona • Španělská LaLiga

Rozhodčí jejich přání vyslyšel a utkání ukončil o minutu dříve. To však nic nemění na faktu, že Barcelona doma jednoznačně přejela souseda v tabulce a uštědřila mu výprask 5:1. A to Valencie na Nou Campu vedla! Hrdinou utkání je Lionel Messi, který hostující obranu pokořil čtyřikrát a výraznou měrou se podílel na tom, že všechny body zůstaly v Katalánsku. Barcelona tak na Real ztrácí deset bodů, Valencie taktéž zůstává na svém místě. To je pro dnešek vše, dobrou noc! (23:22:13)

90+2
    Barcelona stále útočí a Valencie už by byla ráda za konec dnešního zápasu.

90+1
    Barcelona právě vstřelila branku!
    XAVI se po pár minutách na hřišti dočkal branky, když využil nedorozumění v obraně Valencie a snadno přehodil Alvese, který už nemohl nic dělat - 5:1!

90
    Zápas bude prodloužen o tři minuty.

90
    Thiago ve vápně lehce posunul Alexisovi, na kterém je hodně vidět, že chce dát gól. Ale ani tentokrát mu nebylo přáno.

89
    Místo toho vyrazili do brejku hráči Barcelony, Tello se neprosadil, míč se však dostal ke Xavimu, který z první vystřelil jen vedle branky.

89
    Albelda svým centrem žádného spoluhráče nenašel.

88
    Ricardo Costa byl faulován, jedna z mála příležitostí pro Valencii ve druhé půli.

86
    Pro dnešek už má odpracováno Iniesta, po zranění si zahraje Xavi.

85
    Tak to je galapředstavení LIONELA MESSIHO. Toho do sóla vysunul Busquets a hvězda Barcelony zkušeně přeloboval bezmocného Alvese - 4:1!

84
    Hosté vyrábí v obraně celkem slušné minely, naštěstí pro ně je domácí hráči neumí potrestat.

83
    Hosté naposledy střídají. Místo Tina Costy bude hrát Topal.

82
    Valencie lehkomyslně ztratila před vápnem míč, Messi posunul Tellovi, který mířil do vzdálenější šibenice, ale branku přestřelil!

81
    Rychlý kontr Barcelony zakončil po přiťuknutí Messiho Thiago střelou vedle.

80
    Míč se po rohu odrazil k Piquému, který však vystřelil jen nad hostující branku.