Lecce – Siena 4:1 (kon.) | Novara – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Janov – Chievo 0:1 (kon.)
Cesena – AC Milán 1:3 (kon.) | AS Řím – Parma 1:0 (kon.) | Udinese – Cagliari 0:0 (kon.)
Palermo – Lazio 5:1 (kon.)
Novara Calcio
0:0 (0:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 19.02.2012, 15:00 • Stadio Comunale Silvio Piola • Italská Serie A

Zápas končí 0:0. V prvním poločase Denis spálil 100% gólovou šanci, ve druhém trefili zase domácí tyč. Remíza je proto zasloužená. Já se s Vámi loučím a doufám, že příště u lepšího fotbalu zase na počtenou. (16:55:27)

90+4
    Poslední šance pro domácí. Je tu standardka.

90+3
    Domácí dohrávají v deseti.

90+2
    Boaventura faulován. Pesce za tento faul dostává druhou žlutou a je to červená karta!

90+2
    Hráči Atalanty zdržují co to jde. Vypadá to, že jsou s remízou spokojeni.

90+1
    Roh byl odvrácen, nastavují se čtyři minuty.

90
    Pomalé střídání hostů. Odchází Luca Cigarini, místo něj se na hřiště podívá Riccardo Cazzola.

89
    Ještě další roh pro domácí. Ty se trochu nadechují v závěru.

88
    Centr byl přetažen.

88
    Po akci Rubina roh pro domácí.

86
    Hráči Novary spíše brání výsledek, než aby se hrnuli do nějakých útočných akcí. Atalanta je teď daleko více u balónu, nedaří se jim však projít zahuštěnou obranou.

85
    Šance hostů ze standardní situace po centru odvrácena. Těchto šancí měli hráči Atalanty v tomto zápase nepočítaně, ani jednou se jim však nepovedlo nějak ohrozit soupeře.

83
    Souboj na středu hřiště. Úrovni zápasu odpovídá i atmosféra na stadiónu, která je velmi komorní.

82
    Hra ztratila naprosto náboj ze začátku druhého poločasu. Hraje se naprosto nezáživný fotbal, jen hlavně neudělat chybu. Ono taky rozestavení 4-4-1-1 a 5-3-2 moc atraktivní kopanou nabízet ani nemůže.