Chelsea – Bolton 3:0 (kon.) | Newcastle – Wolverhampton 2:2 (kon.) | Queens Park – Fulham 0:1 (kon.)
West Brom – Sunderland 4:0 (kon.) | Wigan – Aston Villa 0:0 (kon.) | Manchester City – Blackburn 3:0 (kon.)
Wigan Athletic
0:0 (0:0)
Aston Villa FC
Sobota 25.02.2012, 16:00 • DW Stadium, Wigan • Anglická Premier League

Je za námi utkání mezi Wiganem Athletic a Aston Villa FC. Branku jsme v dnešním utkání neviděli, šance na její vstřelení ale měly oba týmy. Domácí byli po většinu utkání aktivnější, v zakončení se jim ale příliš nedařilo. Většina jejich akcí šla po levé straně a s tím si obrana Aston Villy dokázala poradit.

To je z dnešního utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:57:06)

90+8
    Domácí zahrávali roh. Obrana Aston Villy odhlavičkovala míč do bezpečí.

90+7
    Běží poslední minuta nastavení. Utkání zřejmě skončí bezbrankovou remízou.

90+6
    Domácí se teď zlobí na rozhodčího že jim neuznal autové vhazování. Domácím již moc času nezbývá.

90+5
    Na začátku páté minuty nastaveného času budou hosté vhazovat u rohového praporku. Dá se očekávat že nebudou příliš pospíchat s rozehrávkou.

90+3
    Shay Given si připisuje důležitý zákrok proti střele Di Santa. S následným rohovým kopem si hosté poradili.

90+2
    Domácí se snaží o vstřelení rozhodující branky. Obrana Aston Villy ale zatím funguje dobře a zvládá odvracet míč do bezpečí. Tlak Wiganu ale sílí.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 7 minut. Velký počet minut je ovlivněn především dlouhým ošetřováním Darrena Benta.

89
    Poslední střídání v dnešním utkání. Ze hřiště odchází Victor Moses a místo něj nastupuje na závěrečné minuty Albert Crusat.

86
    Hugo Rodallega se dostal podruhé do velké šance. Po pádu Mosese ve vápně se dožadovali domácí odpískání penalty. Rodallega ale pokračoval ve hře a poslal míč na bránu z hranice vápna. Jeho střelu nadvakrát zlikvidoval brankáře Shay Given.

83
    V největší šanci druhého poločasu se ocitl střídají Rodallega, který se rozhodl vystřelit z otočky na hranici velkého vápna. Jeho rána mířila těsně nad pravý roh brány hostů.

82
    Moses se pokusil vystřelit zpoza velkého vápna. Jeho střela ale mířila více do strany než na branku.

81
    Beausejour se snažil projít po levé straně, s míčem se ale dostal až za brankovou čáru. Následovat bude odkop od branky Aston Villy.

79
    Druhé střídání domácích. Ze hřiště odchází James McCarthy, nastupuje Mohamed Diame.

79
    Poslední střídání Aston Villy. Za hraněného Darrena Benta nastupuje Charles N'Zogbia.

78
    Po téměř třech minutách našli zdravotníci nosítka, Bent je tak až teď odnášen z trávníku. Hra bude za chvíli opět pokračovat. Nastavovat se tedy budou nejméně tři minuty.

75
    Po jednom ze soubojů zůstal na trávníku ležet Darren Bent. Při pádu na trávník si udělal něco s kotníkem. Na pokračování v utkání to podle výrazu v jeho tváří nevypadá.