Ajaccio – Dijon 2:1 (kon.) | Auxerre – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Évian TG – Nancy 2:0 (kon.)
Montpellier – Bordeaux 1:0 (kon.) | Nice – Caen 1:0 (kon.) | Valenciennes – Lorient 2:0 (kon.)
Lyon – PSG 4:4 (kon.)
AJ Auxerre
0:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 25.02.2012, 19:00 • Stade Abbe-Deschamps, Auxerre • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Domácí Auxerre získalo důležitý bod v boji o záchranu. Favorizované St. Etienne na půdě outsidera předvedlo hodně nepřesvědčivý výkon, a dokonce mohlo i prohrát, kdyby Oliech proměnil některou ze svých šancí. (20:52:36)

90+2
    Dlouhý pas hostů dopadl za pomezní čáru, vhazovat bude Auxerre.

90
    Hlavní arbitr nastavil dvě minuty.

90
    Kolmice na Sahara, jenž se zbavil Ghoulama, jeho centr do šestnáctky však nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.

88
    Nepřesná přihrávka podél pomezní čáry, u míče bude St. Etienne, které bude vhazovat.

86
    Domácí vystřídali. Trávník opustil Segbefia, přišel na něj Sahar.

85
    Na obrazu hry se nic nezměnilo ani v dalších minutách. Hosté drží míč, domácí je příliš nenapadají.

83
    Ani jeden z týmů se dopředu nehrne, míč mají na kopačkách fotbalisté St. Etienne, přihrávají si ho však na vlastní polovině.

80
    Grichting je ošetřován na hrací ploše, za doprovodu lékařů ji opouští a hra pokračuje.

79
    St. Etienne vybojovalo míč, následná přihrávka mířila do pokutového území na Aubameyanga, který chtěl akrobaticky balon zasáhnout, ale vysokou nohou trefil jen hlavu Grichtinga.

78
    Domácí z postupného útoku nic nevymysleli, dlouhý nákop odhlavičkovali obránci hostů.

76
    St. Etienne pomalu kombinuje ve středu hrací plochy.

73
    Rohový kop v podání St. Etienne, střílený centr skončil na boční síti.

72
    Střídající Batlles obdržel žlutou kartu.

70
    Ghoulam pěkně individuálně zatáhl balon až k pokutovému území, u brankové čáry byl ale odstaven od míče Mandjeckem. Auxerre tak bude rozehrávat kop od brány.

69
    Diváci na stadionu v Auxerre začínají na hráče pískat. Už pěkných pár minut totiž neviděli žádnou kloudnou akci.