Santander – Gijón 1:1 (kon.) | Real Betis – Getafe 1:1 (kon.) | Malaga – Zaragoza 5:1 (kon.)
Espanyol – Levante 1:2 (kon.)
Racing Santander
1:1 (0:1)
Sporting Gijón
Sobota 25.02.2012, 18:00 • Campos de Sport de El Sardinero • Španělská LaLiga

Očekávaný výsledek se nakonec stal skutečností a oba soupeři ze dna tabulky získávají bod. Nicméně ani pro jednoho tento výsledek nic neřeší a oba ještě musejí o svou prvoligovou příslušnost bojovat. Hosté se dostali do vedení na konce první půle, Santander ale vyrovnal z penalty čtvrthodiny před koncem. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:54:54)

90+4
    Skvělá rána Stuaniho těsně vedle levé tyče.

90+4
    Už se asi nic nestane, poslední dlouhý nákop z půlky hřiště domácího gólmana Toňa.

90+3
    Ofsajd zastavuje akci Gijónu, nacházel se v něm Sangoy.

90+2
    Mendy po úniku na pravé straně vybojoval rohový kop.

90+1
    Střela Gregoryho končí v náručí Toňa.

90
    Sudí nastaví čtyři minuty.

89
    Skvělý zásah Toňa, po centru do vápna se zamotal míč mezi nohama Cuevasovi a nedokázal míč usměrnit, následnou dorážku Mendyho odvrací obrana Santanderu.

89
    Po hezké kombinaci pálí z dvaceti metrů hodně nad hostující Barral.

88
    Útočný faul Santanderu.

87
    Na zadní tyči číhal Stuani, jenže jeho hlavička jde těsně vedle levé tyče.

86
    Skvělý zákrok Colinase, který v tváří tvář protihráči odvrací na rohový kop. Následně je tu další roh pro Santannder.

84
    Z ní však hosté nic nevytěžili a domácí šli do protiútoku. Vše končí vysokou střelou nad.

83
    Na hranici kraje vápna fauluje Colsa a je tu nebezpečná standardka pro Gijón.

81
    Santander tlačí. Nejprve zasahoval včasným vyběhnutím Colinas, podruhé po dvou přihrávkách se netrefuje do míče Bakircioglü.

80
    Na kraji vlastního vápna faulován Canella, který se jen těžce zvedá z trávníku.

79
    Třetí žlutou kartu v hostujícím kádru vidí Orfila.

78
    Ve stejné minutě poslední střídání zápasu, odchází hostující Colunga a přichází Sangoy