Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 4:3 (po pr.) | Kazaň – Ufa 1:2 (kon.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Středa 07.03.2012, 16:00 • Kazaň Tatneft-Arena • Play-off KHL

58:11
    Ilya Nikulin tvrdě krosčekoval holí na hlavu Gimayeva a odchází předčasně do kabin. Stejně tak faulovaný Gimayev kvůli zranění.

56:19
    Po skončení jednoho trestu dostávají hosté další. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Sergei Zinovjev.

54:18
    Domácí mají dobrou příležitost k vyrovnání. Dvě minuty za sekání dostává Konstantin Kolcov.

48:16
    Dvě minuty za hru vysokou holí dostává domácí Kirill Petrov.

17:13
    Hosté si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za držení dostává Stepan Zacharčuk.

09:33
    První přesilovka v dnešním utkání. Dvě minuty za podražení dostává hostující Antti Pilstrom.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 10. Těreščenko (Straka) - 2. Svitov (Mirnov), 50. Zinovjev (Radulov)

Ak Bars Kazaň: Vehanen (Kasutin) - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Šavaljev, Zacharčuk, Chomicky, Bodrov - Zaripov, Kapanen, Morozov - Těreščenko, Straka, Petrov K. - Immonen, Skačkov, Glazačev - Petrov O., Panarin, Lukojanov
    Salavat Julajev Ufa: Ersberg (Davydov) - Aťjušov, Proškin, Blaťák, Nakládal, Gimajev, Kondratěv, Grigorev, Isangulov - Grigorenko, Zinovjev, Radulov - Trubačjov, Platonov, Pilstrom - Svitov, Taraťuchin, Mirnov - Sčastlivy, Kozlov, Kolcov

Rozhodčí: Ravodin, Hoffman - Sirotkin, Metalnikov