FC Vysočina Jihlava
3:0 (1:0)
FK Čáslav
Pátek 09.03.2012, 18:00Chance Národní Liga

Před zraky necelých dvou tisícovek lidí nastoupila třetí Vysočina proti třinácté Čáslavi. Jako první mohli jít do vedení hosté, ale Hejný nechal Blažka vyniknout. Jihlavané se poprvé prosadili ve 39. minutě, kdy se trefil Muris Mešanović. Ve druhém poločase navýšil skóre kapitán Stanislav Velický a na konečných 3:0 upravil po překrásné akci Stanislav Tecl. Vysočina si tak do tabulky připisuje tři body. (19:49:25)

90
    Hosté trefili břevno a vybojovali rohový kop.

85
    Ze hřiště odešel Igor Obert, kterého nahradil Jan Kliment.

85
    Domácí zahrávali sérii rohových kopů, z každého centru vykrystalizovala nějaká šance, tu poslední špatným zpracováním nevyužil Mešanović.

83
    Veselý vybojoval rohový kop.

82
    Do střelecké listiny se mohl zapsat Jungr, který však Obertovu přihrávku do vápna zúžitkovat nedokázal.

81
    Davida Helíska nahrazuje Michal Veselý.

1980 diváků si dnes našlo cestu do hlediště.

77
    Ze hřiště odešel Jozef Čertík, kterého nahradil Michal Kaňák.

75
    Tecl vybojoval rohový kop, ale možná ze své pozice mohl vytěžit i více.

74
    Karla Hejného nahrazuje David Fikejz.

72
    Na hostech je sympatické že utkání nezabalili a stále se snaží o korekci výsledku.

71
    Žlutou kartu vidí Adnan Džafič.

69
    Standardní situaci těsně před velkým vápnem rozehrál Prášil, ale Blažka ohrozit nedokázal.

68
    Hřiště opustil Zdeněk Šturma, kterého nahradil Adnan Džafič.

65
    Jihlava právě vstřelila branku!
    STANISLAV TECL si zpracoval dlouhý balón, Karala si posadil na zem a efektně si obhodil gólmana Duchečka a následně do prázdné brány zvyšuje na 3:0.

60
    Gavrić rozehrál standardní situaci na zadní tyč, na přední vracel balón Komárek a STANISLAV VELICKÝ hlavou zakončil za záda gólmana Duchečka.

58
    Kučera vyslal pas na Helíska, který běžel sám na Duchečka, gólman Čáslavi však byl rychlejší a balón mu skokem pod nohy odebral.