MFK Košice
0:1 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
sk Neděle 11.03.2012, 14:30 • Čermeľ, Košice. • Niké liga

Slovan vyhral v Košiciach 1:0, aj keď nemal prevahu počas celého duelu, zahrozil iba pár akciami, najmä v druhom polčase sa ešte viac ukazovali v dobrom svetle Kuzma s Viazankom, lenže aj keď s miernou prevahou, domáci si nevypracovali čistú šancu a tak prišla 68. minúta, keď sa vpredu dravo presadil Meszároš, potrestal nepochopiteľnú chybu obrany a rozhodol o osude stretnutia. V závere mohlo prísť vyrovnanie, no Pačinda, či strely jeho spoluhráčov neboli natoľko nebezpečné, aby sa menilo skóre. Belasí si tak splnili povinnosť a naďalej stíhajú na prvom mieste Žilinu. Odo mňa je to dnes všetko, ďakujem za pozornosť. (16:18:01)

92
    Sekulič, Šinglár, ale nič z toho nebezpečné nie je.

92
    ...vo vápne je aj Tofiloski.

92
    Dlhá lopta do vápna...

92
    Bude to zrejme posledná šanca žltomodrých na vyrovnanie.

91
    Szárka sklepol loptu, lenže už sa hrá v strede ihriska, pískal sa aj faul.

91
    Hostia sa nikam neponáhľajú, je to pochopiteľné.

90
    Škutka fauloval v strede ihriska, takže to na šancu pre domácich a teda na vyrovnávajúci gól nevyzerá.

90
    Lopta je na polovici Košíc, Slovan umne zahráva svoj útok, i keď teraz to mal byť roh, ale rozhodca si myslí niečo iné.

90
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    O chvíľu sa dozvieme nadstavený čas, momentálne to je nepresná prekopávaná.

88
    Posledné striedanie Weissa, do hry príde Szárka, dole ide Smetana.

88
    Do konca hry ostáva pár minút, vyrovnať mohol z uhlu Pačinda, ale volej mu vôbec nesadol.

87
    Bude to ešte zaujímavé, Jánošik teraz čisto odohral loptu.

87
    Had odkopáva do autu, tlak ale pokračuje.

87
    Ďalší faul, teraz to bude dosť nervózne, je tu ďalšia štandardka Košičanov.

86
    ...ďalekonosná strela ale skončila iba na Milinkovičovej hlave.

86
    Priamy kop...

86
    Košice chcú vyrovnať, majú k tomu teraz dostatočnejší tlak, ako do týchto chvíľ.

86
    Je tu prvá žltá karta zápasu, dostáva ju Kopúnek, fauloval prenikajúceho Viazanka.

85
    Viazanko následne po rohu neprepasíroval loptu na Škutku, neskôr Šinglár váhal, ale vystrelil, no iba do stredu, kde bol Putnocký.

85
    Pačinda posielal loptu do vápna, tam s problémami odhlavičkoval Smetana na roh.

83
    Určite tu bude priestor aj na protiútoku hostí, ako aj teraz, lenže obrana Šimčovcov sa stihla včas stiahnuť.

83
    Diaby a Viazanko nedostali presnú prihrávku od Kuzmu ani teraz.

82
    Kuzma už nemá tú iskru pri rozohrávaní akcií, ako v prvom polčase, panuje nepresnosť a zrejme už aj nervozita.

81
    Pripravuje sa ďalšie striedanie, do hry zasiahne Jánošík, dole ide Grendel.

80
    Ešte sa k vrátim k striedaniu Weissa po prvom polčase, keď šiel dole Šebo, je to aj preto prekvapujúce, pretože bývalý reprezentačný kormidelník po polčase nestrieda snáď nikdy. Jeho čas prichádza vždy až po 75. minúte.

80
    Faul na Milinkoviča, ďaleko od oboch brán.

80
    Dosoudil si výborne poradil a odzbrojil Viazanka.

79
    Bagayoko to neurobil dobre, nikoho nenašiel a tak útočia domáci.

79
    A Slovan v kľude rozohráva opäť od obrany.

79
    Chyba v kombinácii domácich, Piliev aktívne prenáša hru na Grendela.

78
    ...bolo to vysoké a dlhé, takže loptu nikto nezasiahol, problém skrotiť ju nemal ani Tofiloski.

78
    Centrovať bude Grendel...

77
    Milinkovič si vypýtal faul, ale karta to nebude ani teraz. Štandardka však áno.

77
    Zase sa píska, lopta je prisúdená belasým.

77
    Do konca zápasu ostáva maximálne štvrťhodinka.

77
    Pri lopte opäť Putnocký.

77
    A Tóthovi aj potrebná rozvaha pri centrovaní.

76
    Milinkovič nepresne, ale Košiciam už chýba rýchlosť.

76
    Putnocký bude odkopávať.

75
    ...Isola a Tóth takisto, Pačinda vysunul druhého menovaného, ale tomu lopta utiekla do autu.

75
    Viazanko a Šinglár opäť pri lopte, pridal sa Diaby...

75
    Milinkovič teraz nevystrelil, zabránil mu v tom Tóth.

75
    Had iba dozadu na Putnockého, Slovan dosiahol to, čo potreboval.

74
    Smetana je po vedúcom góle svojho mužstva hneď pri väčšej chuti, ešte by to chcelo presnejšie sklepávať lopty pre svojich spoluhráčov.

74
    Takže priemer jeden gól na zápas je splnený. Zatiaľ.

73
    Trošku sa prestalo hrať, no určite sa ešte máme na čo tešiť.

72
    Ďalší roh pre Slovan, či aut, takže lopta ostáva pred vápnom Košíc.

72
    Dnešné stretnutie sleduje 2040 divákov.

71
    Dobrá lopta na Smetanu od Grendela, hlavičkou trafil Kavku, takže roh.

71
    Boj Košíc bude určite ešte intenzívnejší, no obrana hostí si už bude dávať ešte väčší pozor.

70
    Košičania sa určite snažili viac, ale vidíte, gól dáva po chybe v obrane Slovan.

69
    Piliev toho spravil určite viac, ako Šebo v prvom polčase a hneď je z toho gól, takže striedanie Weissovi určite vyšlo.

68
    Slovan dal gól!
    Tak predsa! Piliev poslal dlhú loptu dopredu, kde sa dravo presadil MESZÁROŠ, nikto ho neatakoval a prestrčil loptu ponad padajúceho Tofiloského, obrana domácich zaspala.

68
    Neviem si predstaviť, čo by sa muselo stať, aby dnes padol gól.

68
    Zívame aj naďalej, píska sa faul na Hada.

66
    Pačinda sa hneď predviedol individuálnou akciou, ohrozil bránu Putnockého, no trafil iba jej stred, kde bol brankár pripravený.

66
    Dole ide Karaš, strieda ho Pačinda.

65
    Predsa len je ešte čím sa chváliť, čo sa týka účinkovania Slovanu v Lige majstrov, že dokázal na pôde APOEL-u Nikózia remizovať bez gólov, ten je teraz vo štvrťfinále tejto súťaže.

65
    Stále je to 0:0, zahral si aj Putnocký.

64
    Smetana sa ani teraz nedostal do zakončenia.

64
    Kuzma našiel dlhým centrom Karaša, ale mieril nepresne, aj keď zakončoval hlavou vlastne sám.

64
    Roh vyrazil Tofiloski preč.

63
    Slovan stíha vedúcu Žilinu, ale dnes to na niečo podobné nevyzerá.

63
    Veľmi sa neponáhľa, ako keby mal na čo čakať.

63
    Kapitán belasých vybojoval roh, zahrá ho Grendel.

63
    Smetana mal typickú corgoňligovú šancu, ktorá sa ale aj typicky corgoňligovo nepremieňa.

62
    Na druhej strane našiel Diaby Karaša, ten si posunul loptu, ale z uhlu trafil zle.

62
    Milinkovič krásne našiel Smetanu, ten sám pred Tofiloským, nepochopiteľne netrafil.

61
    Nepresnosť kombinácie Košičanov je prítomná stále viac a viac.

61
    Bagayoko poslal dopredu zblokovaný center, takže opäť chytá Tofiloski.

60
    Milinkovič poslal loptu iba do rukavíc Tofiloského, máme za sebou hodinu hry.

60
    Dlhá lopta na Diabyho narobila rozruch, nebol to ofsajd, Putnocký vybehol z brány a zasiahol dobre, napokon aj sám odkopol do autu.

59
    ...nie, odvracia Kopúnek.

59
    Uvidíme, či sa dočkáme gólu po tomto centri Kuzmu...

58
    Rozohral nakrátko, Šinglár našiel Tótha, loptou pod seba ale našiel iba Meszároša, pri lopte poäť ale Kuzma, center odvrátil na roh Dosoudil.

58
    Bude to priamy kop pre žltomodrých, pri lopte je kto iný ako Kuzma.

58
    Had si pomohol nedovolene, píska sa faul.

58
    Redžepi a Kavka spolupracujú v obrane a zakladajú útok svojich.

57
    Zatiaľ sme nevideli ani jednu žltú kartu, hrá sa v podstate čisto.

57
    Ťažko predpokladať, že Weiss striedal Šeba kvôli výkonnosti, tam musí hrať rolu buď únava, alebo nejaké zranenie.

56
    Nehrá sa, na zemi leží Kuzma

56
    Nedá sa ubrániť pocitu, že Košičania sú stále lepším tímom, no viazne im kombinácia kvôli nepresnostiam.

55
    Nerozumeli si teraz ani domáci, takže akciu zakladá opäť obrana Weissovcov.

55
    ...Grendel našiel Smetanu, sklepol loptu pre Meszároša, ale v spleti tiel mieri slabo a vedľa.

55
    Pilev sa nedostal k lopte, ale získal aspoň aut po centri...

54
    Priamy kop pre belasých, hra je prerušený po faule na Bagayoka.

54
    Tak nechajme sa prekvapiť, čo vymyslí Slovan, zrejme panuje aj únava zo zápasu v Senici.

54
    ...lenže Šinglár vystrelil slabo a nepresne.

53
    Grendel nepresne, aktívny Kuzma zakladá akciu...

52
    Bol z toho roh, no Šingár zakončil zle, nepresne.

52
    Ozývajú sa aj diváci, výbornú strelu Sekuliča teraz ešte krajším zákrokom zneškodnil Putnocký.

52
    Tóth poslal ďalší center do vápna, Košice zatlačili Slovan.

51
    Kopúnek trochu chyboval, no Diaby bol zastavený.

51
    Ďalšia strela Viazanka na Putnockého, ani s tým nemal brankár problém.

50
    Isola ešte vrátil loptu do ohňa, no Slovan si poradil. Zatiaľ.

50
    Meszárošovi sa nepodarilo odcentrovať, preto je pri lopte na druhej strane Karaš a spol.

49
    Viazanko a Šinglár v akcii, pekná šanca, ale strela bola slabá, takže Putnocký nemal problém loptu kryť.

49
    Opäť pri lopte Kuzma, pred Sekuličom zasahoval Bagayoko.

49
    Pri lopte už domáci, črtá sa pekná kombinácia.

49
    Zatiaľ sa belasí prezentovali nakopávanými loptami na Smetanu, no účinok to neprináša.

48
    Smetana sklepol pre Milinkoviča pred vápnom, no nič z toho nebolo.

48
    Smetana podržal loptu, faulovaný je Grendel, ale je to ďaleko od brány Tofiloského.

48
    Karaš pri lopte z pravej strany, dostal sa cez Kolčáka, jeho center bol ale odvrátený Hadom.

47
    Kolčák kombinoval s Milinkovičom, hľadal vpredu Smetanu, ten sa nepresadil.

47
    Začíname v podobnom tempe, ako sme skončili, resp. sledovali prvý polčas.

46
    Kapitánom hostí je teraz Milinkovič.

46
    Pilev hneď v útoku, center je ale odvrátený.

46
    Druhý polčas začali domáci.

46
    Začal druhý polčas.

Prvý polčas skončil.

46
    Slovan strieda pred druhým polčasom, dole ide prekvapujúco Šebo, namiesto neho bude hrať Pilev.

Prvý polčas medzi Košicami a Slovanom sa niesol v miernom tempe, spočiatku mal viac loptu na kopačkách Slovan a prákrát zaúradoval pred Tofiloským, no Grendel, ani Smetana gól nedali. Neskôr prebrali opraty do rúk domáci a vytvárali si šance, najmä Kuzma a Viazanko mali pár šancí na zmenu skóre, no ten všetko podstatné, aj nepodstatné hasil. V závere tesne minul Meszároš, takže po prvej štyridsaťpätminútovke je stav stále bezgólový 0:0. Druhý polčas začne približne o 15:33.

45
    Košičania teda mierne lepším mužstvom, ale viac nám napovie druhých 45 minút.

45
    Ešte asi posledná akcia prvého polčasu, ale to by sa muselo hrať na ihrisku a nie mimo hracej plochy.

45
    Hlavný rozhodca Jaška nemusí nadstavovať naozaj ani sekundu.

44
    Odkopávať bude Putnocký.

44
    Tóth na pravej strane neprešiel cez Meszároša.

42
    Karaš neprestrčil na Kuzmu už v šestnástke, v poslednej chvíli tam zachránil Bagayoko.

42
    Pekná kombinácia belasých, z ľavej strany krížne strieľal Meszároš a tesne minul. Tofiloski to však mal pod kontrolou.

41
    Kuzma to teraz precenil, s touto loptou nemohol trafiť ani reflektory, taká bola vysoko nepresná.

41
    Nadstavovať sa nebude zrejme ani jedna minúta, i keď faulov a rúk, ako aj teraz, bolo neúrekom.

41
    Blíži sa záver polčasu, uvidíme, či sa tímy ešte pokúsia niečo s týmto stavom spraviť.

40
    ...bolo to však nepresné, ale podobne si počínal aj Had, takže to volejom skúsil Šinglár, ale dal to ďaleko nad.

40
    Center pošle práve Kuzma...

39
    Píska sa faul na Kuzmu, nasleduje sľubná štandardná situácia pre žltomodrých.

39
    A opäť, pri lopte stále domáci.

39
    Lopta je v aute.

38
    Bagayoko spolupracoval pred vápnom Tofiloskeho s Milinkovičom, ale neprestrčil loptu pre Šeba.

38
    Určite taktovku hry prevzdali domáci, no v gól to zatiaľ nepretavili.

38
    Grendel sa sám zamotal v kľučkách, ale vybojoval loptu pre svoj tím.

37
    Domáci ostávajú pri lopte.

37
    Ďalší faul hostí, pri lopte je Šinglár, ale je to z veľkej diaľky.

37
    Je to teda stále bez gólov, pomaly sa blíži koniec prvého dejstva.

36
    Diaby si nespracoval loptu včas, bol tam Bagayoko.

36
    Veľmi aktívny Kuzma rozdáva lopty, spolupracuje s Viazankom, teraz po centri zahral rukou Dosoudil, ale penalta sa nepíska.

35
    Viazanko sa presadil cez Bagayoka, odcentroval, no Putnocký bezpečne chytil, ale bol s loptou mimo čiary, mal to byť roh.

35
    Nedá sa povedať, žeby sa Slovan poučil z predchádzajúceho zápasu štvrťfinále proti Senici.

35
    V tejto časti hry sa zdá, že sú pri chuti viac Košice, ako Slovan.

34
    Tóth na druhej strane našiel Kuzmu, z voleja nikým nebránený triafa mimo.

34
    Na druhej strane ťahá akciu Kuzma, je tam Viazanko...

34
    Milinkovič sa presadzoval, jeho center nezúžitkoval ani Meszároš, ani Šebo.

32
    Bagayoko našiel Grendela, tam po jeho centri hlavičkoval Smetana, ale nepresne.

31
    Teraz vybojoval aut.

31
    Šebo je opäť v stredovom kruhu, kde zbiera lopty.

31
    ...Sekulič našiel Diabyho, ten v páde vystrelil, no do priestoru brány to nešlo, navyše v ofsajde bol Viazanko.

31
    Viazanko odzbrojil Milinkoviča, kombinácia Šimčovcov...

30
    Meszároš si pekne spracoval loptu pred vápnom, ľavačkou vyskúšal pozornosť Tofiloského, ten so zákrokom nemal problém.

29
    Šinglár váhal s rozohrávkou, Karašovi napokon nahral do ofsajdu. Škoda pre Košice.

28
    Šebo si prišiel po loptu takmer do stredového kruhu, podobným štýlom sa prezentuje jeho dvojička Halenár, ale ten na ihrisku dnes nie je.

28
    Kuzma nepresne, Viazanko tam nebol.

28
    Pískaná je ďalšia ruka.

27
    Šinglár si zobral zodpovednosť na seba, prešiel niekoľko metrov s loptou na nohe, dostal sa cez Kopúnka a Grendela a pred vápnom vypálil, no bránu minul.

27
    Šebo v ofsajde.

26
    Smetana nepresne pri kombinácii, na takom teréne a v silnom vetre je ťažké riešiť veci vysokými loptami.

26
    Košice to zatiaľ skúšajú najmä po pravej strane, Kuzma zahral rukou.

25
    Milinkovič teraz nenašiel Grendela, pri lote Tofiloski.

24
    Máme za sebou už viac ako prvú polovicu prvého polčasu tohto duelu, skóre sa neraz mohlo meniť, no nevyzerá to, žeby sa priemer jedného gólu na zápas v tomto kole mal výraznejšie meniť.

23
    Žltomodrí pekne kombinujú, vyslúžili si aj potlesk z tribún, následne však Tóth našiel iba Dosoudilovu hlavu. Pri lopte tak Putnocký.

22
    Dobrý center Kuzmu odvrátil Smetana, je tam ešte boj o loptu pred šestnástkou, no ostáva iba pri ňom, šanca sa nezrodila.

22
    Domáci sa ďaleko nedostali, Viazanko si ale vypýtal faul a môže to byť zaujímavý priamy kop.

21
    Hre v strede poľa Slovanu citeľne chýba Žofčák.

21
    Fauloval pre zmenu aj Viazanko.

21
    Milinkovič hral rukou, no už má loptu Bagayoko.

20
    A opäť je lopta na polovici Slovana, no dopredu im to príliš nejde. Kombinácia viazne v strede poľa.

20
    Hrá sa teraz viac za čiarou, ako na ihrisku.

20
    Zatiaľ nevidno na pravej strane Bagayoka, pri lopte snáď ešte nebol ani Šebo.

18
    ...neprenosti a úspešné odvrátenia obrany nezabezpečili ďalšiu šancu na gól. Košičania sa ale teraz dostali na pár minút pred bránu hostí a mohlo z toho niečo byť.

18
    ...Dosoudil odvrátil na ďalší...

17
    ...Sekulič nahral Isolovi a ten krížnou strelou natiahol Putnockého, dokonca tam bola žrď. Takže nasleduje roh...

17
    Diaby kombinuje s Viazankom pred vápnom...

17
    ...lopta smerovala na Kavku, ale do bezpečia odkopol Milinkovič.

17
    Kuzma centruje...

17
    Karaš potiahol akciu po pravej strane, Kolčák zasiahol čisto, ale iba za cenu rohu.

16
    Lopta je v aute, videli sme ďalšiu dobrú šancu, ale zatiaľ je to 0:0.

16
    Milinkovič sa nepresadil, do útoku mohli ísť vraňare, ale panuje tam nepresnosť.

15
    Grendel z diaľky teraz pekne napriahol a Tofiloski musel vyrážať.

15
    Kolčák nenašiel vpredu Šeba, Košice sa úspešne bránia.

15
    Zatiaľ je to ale už miestami statické a Milinkovič nedokáže dlhšie podržať loptu na svojich kopačkách.

15
    Držanie lopty je určite v prospech Slovana, pri lopte opäť Dosoudil.

14
    Ďalší pískaný faul, hrá sa prevažne v strede ihriska, ale videli sme aj dve dobré šance na gól, takže snáď sa dočkáme podobných šancí a najlepšie aj gólov.

14
    Rozohrávka belasých je pokojná, napádanie domácich taktiež.

14
    Belasí hrajú s vetrom, takže sa nechajme prekvapiť, či sa im podarí niečo z toho vyťažiť.

13
    Loptu má Putnocký a zakladá ďalšiu akciu hostí.

13
    Kľudne to už mohlo byť 1:1, ale stav sa nemení.

12
    Grendel zahral roh výborne, našiel Smetanovu hlavu a ten minul v šanci bránu len tesne, Šebo sa už k zakončeniu nedostal.

12
    ...už je všetko v poriadku, center ale obrana odvrátila, ale iba na roh.

12
    Lopta ale kvôli vetru neposlúcha...

12
    Uvidíme, či sa odhodlá na priamu strelu, alebo center.

11
    Fauloval Redžepi a toto je dobrá štandardka pre Milinkoviča z hranice vápna.

11
    Bagayoko si na pravej strane zakombinoval so Smetanom a český hráč si vypýtal faul.

11
    Šebo v akcii, ale nikam sa nedostal, tam bol Tóth.

11
    V Košičiach je silnejší vietor, bude to teda miestami zaujímavé aj vďaka nemu.

11
    Slovan kombinuje čoraz intenzívnejšie, ale teraz loptu spracoval opäť Tofiloski.

10
    Tofiloski odkopával, loptu má Grendel.

10
    Ten zblokovaný center Meszároša vyzeral na nastrelenú ruku, ale nepískalo sa.

10
    Boj pred vápnom domácich, Kopúnek fauloval.

9
    Kopúnek prihral Meszárošovi, jeho center bol ale zblokovaný.

9
    Had si pred Kuzmom poadil, riskatnejšia malá domov spracovaná Putnockým v pohode. Lopta už na druhej strane, akciu rozohráva Tofiloski.

8
    Pekná kombinácia domácich, Karaš skúsil vystreliť, lenže bratislavská obrana pokus zblokovala.

7
    Kuzma poslal dopredu vynikajúcu nahrávku, ofsajd to nebol, Viazanko tak vo veľkej šanci dal vyniknúť Putnockému, škoda pre domácich, že hráč nepostupoval bližšie.

6
    Had poslal loptu iba do autu.

6
    Prvý center do vápna belasých, Tóth ale neprihral presne.

5
    Tofiloskému neodkopol najlepšie, ale Diaby pri lopte kombinuje s Viazankom, lenže tam je boj s Grendelom, ktorý vyústil do autu pre Bagayoka.

5
    Zatiaľ sa viac fauluje, ako hrá, bude to na ťažšom teréne čoraz horšie.

4
    Dosoudil si počínal nedovolene, takže pri lopte je Šinglár.

4
    Slovan kombinuje častejšie v prvých minútach, niečo také sa ale samozrejme čakalo.

4
    Nepresný center do vápna domácich, škoda pre Slovan, mohlo sa z toho niečo narodiť.

3
    Nič z toho nebolo, obrana si poradila, následne faul Diabyho na Dosoudila.

3
    Bude to však center, keďže vpredu je aj Dosoudil.

2
    Smetana bol faulovaný a tak sa chystá priamy kop, ale z väčšej vzdialenosti.

2
    Ďalší faul v strede poľa.

1
    Diaby sa tlačil dopredu po chybnejšej rozohrávke, ale Slovan má loptu.

1
    Slovan hneď po výkope smeroval dopredu, následne sa píska faul v strede ihriska na hosťujúceho hráča.

1
    Stretnutie práve začalo.

-1
    Náhradníci hostí: Kováč, Čermák, Jánosik, Szarka, Pilev.

Náhradníci domácich: Lopez, Dokovič, Skvašík, Pačinda, Bukala, Škutka, Hovančík.

-1
    Úvodné zostavy:

MFK Košice: Tofiloski - Sekulič, Radžepi, Kuzma, Tóth, Kafka, Karaš, Diaby, Viazanko, Isola, Šinglár (K).

ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Grendel, Milinkovič, Meszároš, Kopúnek, Bagayoko, Smetana, Kolčák, Had, Dosoudil, Šebo (K).

Rozhodca: Jaška - Balko, Mikulaj.

-2
    Domáci sú v typickej žltomodrej kombinácii, hostia v tmavomodro bielej.

-3
    Zatiaľ padlo v tomto kole len 5 gólov, uvidíme, či trend piemer 1 gól na zápas bude pokračovať aj dnes. Hráči oboch tímov už nastupujú na trávnik.

-6
    V Košiciach je príjemné, slnečné počasie, ale divákov veľmi málo.

-19
    To Slovan má iné starosti, oveľa príjemnejšie. Vstup do jari mu taktiež vyšiel, i keď sa trochu potrápil s poslednou Dunajskou Stredou. Z hry mu následne ale opäť vypadol Pauschek, ktorý sa pridal k zraneným Pečalkovi, Žofčákovi, či Dobrotkovi. Ujal sa ale kanonier Smetana a zabezpečil dobrý štart. Žilina aj Senica v tomto kole vyhrala a keď s to dnes podarí aj belasým, budú na dostrel Žiliny už opäť len o jediný bod. V tomto týždni však Bratislavčania prehrali vo štvrťfinále Slovenského pohára v Senici a tak to môže čosi naznačiť. Tréner Weiss bol nespokojný, výsledok 2:0 do odvety priaznivý nie je.

-21
    Dohrávka druhého jarného kola sa uskutoční v Košiciach, kde domáci privítajú Slovan Bratislava. Vraňare vstúpili do jarnej časti výborne, zaknihovali si 3 body po víťazstve nad odvekým rivalom z Prešova. Jediný gól zápasu dal Miroslav Viazanko, zhodou okolností, odchovanec zelenobielych. Pomohlo im to ak v tabuľke dostať sa vyššie, ale medzitým Prešov zdolal Trenčín a tak to po tejto dohrávke ešte môže byť zamotané aj naďalej. Celkovo neprehrali Košičania už štyri zápasy v rade, naposledy na začiatku novembra so Zlatými Moravcami. Doma je to vyrovnaná bilancia 3-3-3.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:30.

Branky: 68. Meszároš

Karty:   86. Kopúnek (SBA)

MFK Košice: Tofiloski - Sekulič, Radžepi, Kuzma (84. Škutka), Tóth (84. Bukala), Kavka, Karaš (66. Pačinda), Diaby, Viazanko, Isola, Šinglár (K).
    ŠK Slovan Bratislava: Putnocký - Grendel (81. Jánošík), Milinkovič, Meszároš, Kopúnek, Bagayoko, Smetana (88. Szárka), Kolčák, Had, Dosoudil, Šebo (K) (46. Piliev).

Rozhodčí: Jaška - Balko, Mikulaj