Atlético – Granada 2:0 (kon.) | Espanyol – Rayo Vallecano 5:1 (kon.) | Valencia – Mallorca 2:2 (kon.)
Santander – Barcelona 0:2 (kon.) | Osasuna – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (1:0)
Granada CF
Neděle 11.03.2012, 12:00Španělská LaLiga

Konec zápasu. (13:50:41)

90+3
    Falcao z hranice vápna Granady trefil tyč Césarovy branky!

90+1
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Domácí se radují z vítězství v dnešním utkání. FALCAO dostal pas za obranu, předskočil obránce a tvrdou přízemní ranou překonal gólmana Júlia Césara.

88
    Do šance se mohl dostat i Falcao, těsně před ním se míče zmocnil stoper Mainz.

86
    Diego Godín se ve vápně ocitl v poměrně dobré pozici, míč ale poslal jen nad bránu.

84
    Zápas předčasně končí pro Henriqueho, který nebezpečně zajel do Kokeho. Granada bude dohrávat v 10.

82
    Naposledy vystřídali i hosté, Geijo nahradil Moisése.

79
    Poslední střídání madridského celku. Adriána nahrazuje Perea.

74
    Granada kopala rohový kop, brankář Courtois vyskočil a balon vyboxoval.

69
    Při druhém střidání Atlética nahrazuje Salvia Arda.

64
    Po standardce rozehrané Kokem se k hlavičce dostal ostrostřelec Falcao, nicméně mířil mimo tři tyče.

63
    Gómez fauloval Salvu na rohu velkého vápna a viděl žlutou kartu.

62
    Adrián chtěl ve vápně posunout míč na Falcaa, jenže tento záměr vystihli obránci Granady.

59
    Vystřídali i hosté. Cortés přepustil své místo Ighalovi.

57
    Atlético Madrid poprvé střídá. Suáreze nahrazuje Assuncao.

54
    Hostující obránce Nyom byl potrestán žlutou kartou.

50
    První šanci ve druhém poločase měl na svých kopačkách domácí Falcao, který se řítil sám na bránu. Brankář Júlio César jeho zakončení vytěsnil mimo tři tyče.

48
    Do druhého poločasu naskočila obě mužstva bez změn v sestavách, pokud nebudeme počítat střídání Granady už v prvním poločase.

46

45
    V závěru prvního poločasu zahrávali hosté neúspěšný rohový kop.

43
    V šanci se sám před gólmanem Júliem Césarem ocitl Adrián, nakonec byl však máván ofsajd.

41
    Přímý kop hostujících borců ukryl ve své náruči domácí gólman Courtois.

38
    Gabi svou šanci neproměnil, z následného rohu ale zapršelo. Dlouhý centrovaný míč Gabiho na zadní tyč vrátil do ohně Koke a MIRANDA nedal na malém vápně Césarovi sebemenší šanci.

35
    Nebezpečnou střelu na domácí bránu poslal Abel a Courtois musel míč vyrazit na roh.

30
    Mezitím Jaime odešel k lavičce, neboť má problémy se zadním stehenním svalem. Na hřišti jej nahrazuje Henrique.

29
    Uche se dostal těsně za vápnem Atlética ke střele, ale tu domácí hráči zblokovali.

28
    Hostující útočník Uche upadl v pokutovém území Atlética Madrid, hosté se dožadovali penalty, ale marně.

27
    Tak nyní jsem to zakřikl. Jaime se mohl průnikem po levé straně dostat do šance, ale zakončení z bezprostřední blízkosti zblokoval stoper Godín.

25
    Hostující Granada zatím pracuje v defenzivě pozorně a domácí do šancí nepouští, to samé platí i na opačné straně.

20
    Na stadionu Vicente Calderóna se toho zatím příliš moc neděje, zatím sledujeme nezáživný fotbal. Klid před bouří?

15
    Zatím zřejmě nejlepší roh nyní rozehrálo Atlético, přesto se k zakončení nedokázalo dostat.

13
    Domácí kombinace hlavou ve vápně soupeře úspěchem neskončila, míč u Júlia Césara.

12
    Domácí Atlético kopalo rohový kop, míč z vápna musel boxovat Júlio César.

10
    Faul Gabiho na Abela, hosté jsou u míče.

7
    Neúspěšná akce Granady po levé straně, Juanfran uhlídal Jaimeho.

4
    Domácí jsou od začátku utkání směrem dopředu aktivní, zatím se ale k zakončení nedostali.

1

Atlético Madrid: Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Domínguez – Salvio, Gabi, Suárez, Koke – Adrián, Falcao.

Granada: César – Nyom, I. López, Mainz, B. Gómez – Moisés, M. Rico – Cortés, Abel, Jaime – Uche.

Rozhodčí: Lahoz.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.