Catania – Fiorentina 1:0 (kon.) | Janov – Juventus 0:0 (kon.) | AC Milán – Lecce 2:0 (kon.)
Atalanta BC – Parma 1:1 (kon.) | Cesena – Siena 0:2 (kon.) | Novara – Udinese 1:0 (kon.)
Lazio – Bologna 1:3 (kon.)
Novara Calcio
1:0 (1:0)
Udinese Calcio
Neděle 11.03.2012, 20:45Italská Serie A

Je za námi dnešní utkání. Domácí možná trochu překvapivě vybojovali výhru. O té rozhodl již v úvodu utkání hlavičkou Jeda. Druhý poločas čelili domácí velkému tlaku a jednou dokonce i inkasovali. Branka nakonec nebyla uznána kvůli spornému ofsajdu. Závěr utkání jinou branku nepřinesl a tak domácí porazili Udinese 1:0.

To je z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek večera. (22:39:05)

90+3
    Barretova střela byla sražena mimo branku. Na rohový kop jde i brankář Handanovič.

90+2
    Danilovi střela z pravé strany nesedla a Ujkani chytil míč.

90+1
    Po centru do vápna opět upadl Di Natale. Opět se o faul nejednalo.

90+1
    Rozhodčí přidává k utkání tři minuty.

90
    Za zdržování dostává žlutou kartu Takayuki Morimoto.

90
    Asamoah faulován. Rozehrávat se bude ve středovém kruhu.

88
    Benatia nestihl míč na hrací ploše a je z toho jen odkop od branky domácích.

87
    Joel Ekstrand zastavil na polovině hřiště unikajícího Gabriela Silvu a vidí žlutou kartu.

86
    Poslední střídání v dnešním utkání. Ze hřiště odchází autor zatím jediné branky Jeda a místo něj si v závěru utkání zahraje Gabriel Silva.

86
    Ivan Radovanovič fauloval unikajícího Barreta a vidí žlutou kartu.

85
    Asamoah při útočení fauloval Porcariho a míč tak získávají domácí.

83
    Barreto si zpracoval míč ve vápně a vystřihl pěkné nůžky. Trefil však pouze hlavu domácího obránce, který byl po tomto zásahu hodně otřesený.

81
    Michele Pazienza vidí žlutou kartu za tvrdý skluz.

71
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Marco Rigoni a místo něj si zahraje Takayuki Morimoto.

80
    Poslední střídání hostů. Ze hřiště odchází Gelson Fernandes a místo něj si zahraje Barreto.

78
    Ekstrand byl odstaven od míče a následovat bude odkop od branky.

76
    Udinese se snaží o vyrovnání, obrana domácích zatím tlaku odolává. Občas se domácí dostanou do protiútoku, míč je však většinu času v držení Udinese.

74
    Centr do vápna nedokázal hlavičkoval Di Natale ani Floro Flores a následovat tak bude odkop od branky.

70
    Neuvěřitelná šance hostů nekončí gólem. Po rohovém kopu nakrátko a centru do vápna hlavičkoval na zadní tyči Di Natale, poté ještě z těsné blízkosti branky pálil Floro Flores. Brankář Ujkani byl již téměř pokořen a Danilo poté hlavičkoval míč do sítě. Rozhodčí však odpískal ofsajd, který nebyl. Branka tedy chybně není uznána.

69
    Začínající protiútok Udinese zastavil s pomocí faulu Porcari.

67
    Di Nataleho rána z otočky mířila nad.

66
    Akci Udinese překazil těsný ofsajd.

62
    Floro Flores se i proti třem obráncům dokázal prosadit a vybojovat míč. Vzápětí pálil tvrdě z dvaceti metrů Benatia, brankář Ujkani míč chytil.

61
    Po centru Armera z levé strany hlavičkoval Di Natale vedle.

59
    Domácí poprvé v dnešním utkání střídají. Ze hřiště odchází Giuseppe Mascara a místo něj si zahraje Ivan Radovanovič.

58
    Udinese teď kombinovalo v okolí vápna. Po centru z pravé strany a hlavičce obránců pálil z voleje Fernandes. Jeho rána nebyla přesná.

57
    Di Natale obdržel dobrou přihrávku do vápna. Při přebírání míče na sobě ucítil Paciho a raději upadl. Rozhodčí nechal hru pokračovat a penaltu neodpískal.

54
    Střela Danila ze třiceti metrů skončila hodně nad.

51
    Michel Morganella vidí rovněž žlutou kartu za stejný incident.

51
    Danilo vidí žlutou kartu za potyčku s protihráčem.

50
    Di Natale se ujal rozehrávky přímého kopu z dvaceti metrů, trefil však pouze zeď.

49
    Žlutou kartu vidí také Andrea Lisuzzo.

49
    Santiago Garcia zastavil unikajícího soupeře před vápnem a vidí žlutou kartu.

48
    Hosté kombinují na polovině soupeře a snaží se o vyrovnání.

46
    Druhé střídání o přestávce. Giampeiro Pinzi si dnes již nezahraje a místo něj nastupuje Michele Pazienza.

46
    Hosté o poločase střídají. Odchází Gabriel Torje a místo něj si zahraje Antonio Floro Flores.

46

Hráči přicházejí zpět na trávník. Druhý poločas za chvíli začne.

Je za námi první poločas. Domácí se dostali do vedení zásluhou Jedy a jeho přesné hlavičky po rohovém kopu. První poločas nebyl příliš divácky atraktivní, hráči obou týmů dělali mnoho chyb a často se dopouštěli faulů. Uvidíme co nám přinese druhých 45 minut.

Druhý poločas začne přibližně v 21:46

45+1
    Rozhodčí přidává k prvnímu poločasu jednu minutu.

45
    Domácí sérií rychlých přihrávek prošli až do vápna. Po narážečce pálil Gemiti jen do míst kde stál Handanovič.

44
    Fernandes fauloval Pesceho. Domácí budou rozehrávat ze své poloviny.

43
    Rigoni se snažil projít po levé straně. U brankové čáry jej čistě o míč obran Danilo.

41
    Mascara v ofsajdu. Míč získávají hosté.

40
    Asamoah vystřelil z velkého úhlu, branku trefit nedokázal.

39
    Hosté si s rohem poradili a vyrazili do útoku.

39
    Rigoni prošel po levé straně až do vápna. Téměř z brankové čáry se pokusil vystřelit na branku a zaskočit tak brankáře. Handinovič však byl připraven a vyrazil míč na roh.

37
    Mascara spadl u rohového praporku a dožadoval se odpískání faulu. Rozhodčí se nenechal přemluvit.

35
    Asamoah si narazil míč a vydal se do vápna. Tam po kontaktu se soupeřem upadl a přišel o míč. Rozhodčí nechal hru pokračovat.

32
    Centr hostů z pravé strany se odrazil za vápno a Asamoah se opřel do míče. Jeho ránu ještě tečoval Pesce a míč skončil v náručí brankáře Ujkaniho.

30
    Jeda byl faulován a po domluvě rozhodčího budou domácí pokračovat v útoku téměř z poloviny hřiště.

25
    Gemiti a Pinzi se srazili a více to odnesl hostující hráč. Ten si poté něco vysvětloval se soupeři i s rozhodčím.

23
    Torje pálil zpoza vápna. Jeho ránu srazil Garcia a míč poté chytil Ujkani.

22
    Hosté ztratili míč a obránci domácích sérií hlaviček poslali míč až do rukavic brankáře Ujkaniho.

20
    Centr domácích do vápna nebyl přesný a míč skončil v zámezí u rohového praporku.

19
    Fernandes fauloval. Hosté si šli něco vyřizovat s rozhodčím. Domáhali se odpískání předchozího faulu na Di Nataleho.

17
    Porcari vystřelil z hranice šestnáctky. Jeho střelu k levé tyči bez problémů chytil Handanovič.

16
    Novara právě vstřelila branku!
    Domácí zahrávali rohový kop a JEDA hlavičkoval z malého vápna přesně k levé tyči.

14
    Asamoah fauloval Rigoniho, domácí zůstanou u míče.

13
    Centr domácích z levé strany se snažil hlavičkoval Mascara. Centr byl však příliš vysoký.

11
    Armero vyzkoušel pozornost domácího brankáře vysokým centrem, který skončil až za brankou.

8
    Domácí kombinovali u levé postranní čáry. Rigoni se uvolnil do středu a vystřelil z rohu vápna. Handanovič míč jen vyrazil před sebe přímo k Jedovi. Ten se ještě pokusil vypálit a poté i přihrát před branku. Handanovič zachránil svůj tým.

6
    Domizzi stáhl k zemi Mascaru a domácí tak budou rozehrávat z poloviny hřiště.

4
    Mascara se dostal do první akce v dnešním utkání. Mascara si naběhl na centr a z hranice vápna se jej snažil za běhu z voleje poslat do branky. Ve velmi těžké pozici poslal míč metr vedle pravé tyče.

2
    Hra opět pokračuje.

1
    Garcia a Ekstrand se srazili při hlavičkovém souboji. Hra je hned v úvodní minutě přerušena.

1

Novara Calcio: Ujkani - Garcia, Paci, Lisuzzo - Rigoni, Gemiti, Pesce, Porcari, Morganella - Jeda, Mascara

Udinese Calcio: Handanovic - Domizzi, Danilo, Benatia - Armero, Asamoah, Pinzi, Fernandes, Ekstrand - Torje, Di Natale

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.