Catania – Fiorentina 1:0 (kon.) | Janov – Juventus 0:0 (kon.) | AC Milán – Lecce 2:0 (kon.)
Atalanta BC – Parma 1:1 (kon.) | Cesena – Siena 0:2 (kon.) | Novara – Udinese 1:0 (kon.)
Lazio – Bologna 1:3 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (1:0)
Parma Calcio 1913
Neděle 11.03.2012, 15:00Italská Serie A

Tak utkání končí remízou, i když Atalanta svého soupeře v závěru pořádně přimáčkla. Jediným střelcem druhého poločasu tak byl Paletta, který v 55. minutě srovnal. Děkuji za pozornost a někdy zase na přečtenou! (16:55:26)

90+5
    Hosté přestáli i zřejmě poslední nebezpečí.

90+5
    Bonaventura se uvolnil na levé straně a jeho prudký centr srazila hostující obrana do zámezí. Roh.

90+4
    Modesto se nechal na své polovině faulovat a ušetřil svému týmu cenné vteřinky.

90+3
    Paletta dostal žlutou kartu

90
    Bude se nastavovat pět minut. Atalanta má obrovský tlak. Do hostující šestnáctky létá jeden centr za druhým.

90
    Schelottův centr přizvedl na další roh Paletta.

89
    Atalanta touží po třech bodech. Teď bude kopat roh.

88
    Cigarini se na hranici pokutového území dostal k odraženému míči a napálil ho těsně vedle tyče hostující brány!

87
    V posledních minutách se přiostřilo. Valiani sestřelil ve vzdušném souboji Carmonu. Rozhodčí to řeší domluvou.

86
    Hraje se dál. Domácí obránce se již vrátil na trávník.

85
    Domácí Ferri a hostující Paletta zůstávají ležet po vzájemném souboji.

83
    Série rohů Atalanty. Po tom posledním se pokusil ohrozit hostujícího brankáře Manfredini, ale míč jen lehce lízl, což k usměrnění na bránu nestačilo.

80
    Giovinco pokračuje ve hře.

76
    Domácí střídají. Giacomo Bonaventura nahradil Maxi Moraleze.

78
    Giovinco zůstal ležet na hrací ploše a je ošetřován.

75
    Domácí se dožadovali penalty po domnělé ruce novice Pereiry, ale nepíská se.

75
    Ještě před jeho rozehráním hosté střídají, Musacci odchází, Danilo Pereira přichází.

74
    Na přízemní centr si nabíhal Denis a hosté na poslední chvíli zakopli na roh.

73
    Schelotto si chtěl na hranici šestnáctky dojít pro faul příliš okatě. Divákům se to nelíbí, ale tady musíme dát za pravdu sudímu.

72
    Rychlý protiútok hostí nakonec vyústil jen v centr Marigy, který obrana Atalanty zneškodnila.

70
    K hlavičce se dostal Peluso, ale nemířil přesně.

70
    Před Denisem zahrál na roh Paletta.

69
    Hosté střídají. Místo Valdese si zahraje Valiani.

69
    Kličkovanou aktivního Schelotta hosté zastavili za cenu autového vhazování.

67
    Ale málem se prosadili domácí. Schelotto si naběhl na zadní tyč a z bezprostřední blízkosti nedokázal hlavou usměrnit míč do sítě!

67
    Útočnějším týmem je teď Parma.

66
    Ke střele natáhl kousek za šestnáctkou Valdes, mířil mimo.

65
    Střídající Floccari se hned probíjel domácí obranou a ta měla co dělat, aby jeho smělý pokus zastavila.

63
    Střídají i hosté. Okaka ukončil své dnešní účinkování a do hry přichází Floccari.

62
    Střídání Bergama. Gabbiadini dohrál a místo něj jde na trávník Alessandro Carrozza.

61
    Gabbiadini si nabíhal do šance, ale z nějakých sedmi metrů a z úhlu překopl bránu.

59
    Cigarini pálil z hranice šestnáctky, ale Miranteho nezaskočil.

58
    Okaka sice vybojoval míč, ale pomohl si šlapákem, což neuniklo ani pozornosti rozhodčího.

55
    Parma právě vstřelila branku!
    Domácí se sice po rohovém kopu ubránili, ale Parma udeřila hned z následné akce. Na centr Valdese z pravé strany si totiž naskočil GABRIEL PALETTA a prudkou hlavičkou nedal brankáři šanci.

55
    Tentokrát kope roh Parma.

54
    Hosté po rohu odhlavičkovali míč do bezpečí.

53
    Sudímu se nelíbí počínání hráčů v šestnáctce a běží jim domluvit.

53
    Atalanta vybojovala roh.

50
    Zahrozili hosté, konkrétně Valdes, který však netrefil prostor brány.

48
    Schelotto sice nedosáhl na pas jednoho ze spoluhráčů, ale přesto mu gestem ruky děkuje.

47
    Nepřesná přihrávka zhatila útočnou akci domácích.

46

Po prvním poločase poměrně vyrovnaného zápasu vede domácí Atalanta 1:0, když se už ve 5. minutě trefil Manfredini. Parma však za svým soupeřem rozhodně herně nezaostává a ve druhém poločase ještě může být nebezpečná.

45
    Cigarini si dovolil kličkovat před svou vlastní šestnáctkou. Na poprvé se mu to vyplatilo, ale na druhý pokus odevzdal balón soupeři. Hráči Parmy však toto zaváhání netrestali.

44
    Gabbiadini se v závěru poločasu dostal ke střele, ale netrefil bránu.

43
    Do brejku se hnal Giovinco, ale byl mu máván ofsajdu.

42
    Hosté přestáli dva rohy Atalanty.

42
    Schelotto je zpátky na hřišti a zdá se, že bude moci pokračovat.

41
    Hostující Schelotto zůstává ležet na trávníku a bude potřebovat lékařské ošetření.

40
    Okaka v dalším ofsajdu.

39
    Hosté kopali trestný kop, jehož pozice vybízela spíše k centru. Giovinco se však pokusil překvapit Consigliho přímou střelou a domácí brankář se musel pořádně natahovat, aby míč směřující na zadní tyč vyrazil.

36
    Ofsajd, který byl odmáván Okakovi.

35
    Hosté jsou v posledních minutách aktivnějším celkem a snaží se o vyrovnání.

33
    Po centru Marigy se ve vápně s míčem otáčel Okaka, ale domácí obrana ho dokázala zpacifikovat.

31
    Akci hostí zastavilo postavení mimo hru.

29
    Nepřesný pokud hostujícího Valdese. Consigli mohl zůstat klidný.

27
    Gabbiadini mohl přidat druhý gól Atalanty, ale Mirante jeho pokus zlikvidovat dobrým zákrokem.

26
    Zaccardo zastavil rychlý protiútok domácích jen za cenu žlutého faulu.

26
    Parma kopala roh. Domácí se sice ubránili, ale bude se kopat další proti jejich bráně.

24
    Gabbiadini v ofsajdu, který byl máván i pískán.

21
    Hostující Giovinco se prezentoval střeleckým pokusem, který si cestu mezi tyče nenašel.

20
    Střelec gólu Manfredini vidí žlutou kartu.

17
    Hosté vybojovali balón u půlící čáry a pustili se do zajímavě vyhlížejícího kontru. Nakonec však celou akci zbrzdili a nedostali se ani k zakončení.

14
    Domácí gólman Consigli musel nadvakrát krotit střelu Giovinca ze střední vzdálenosti.

11
    Domácí přitlačili Parmu na její polovinu. Hosté jsou po aktivním začátku nuceni pouze bránit.

8
    Hráči Bergama jsou najednou při chuti a jsou to oni, kdo teď více drží míč.

5
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Domácí udeřili hned ze své první kloudné akce. THOMAS MANFREDINI vyskočil ze všech nejvýše a přesnou hlavičkou otevírá skóre.

4
    Po rohu hlavičkoval Mariga, míč z jeho hlavy však bránu neohrozil.

3
    Sudí ještě řeší menší strkanici ve vápně.

3
    Parma pokračuje v aktivní hře. Domácí se teď dvakrát ubránili jen za cenu rohových kopů.

2
    Hosté zahrozili hned v úvodu. Okaka se ve vápně hezky uvolnil, mířil ale nad.

1

Atalanta Bergamasca Calcio: Consigli - Ferri, Bellini, Manfredini - Schelotto, Cigarini, Brighi, Peluso, Moralez - Gabbiadini, Denis.

Parma FC: Mirante - Zaccardo, Paletta, Lucarelli - Biabiany, Musacci, Mariga, Modesto, Valdes - Giovinco, Okaka Chuka.

Rozhodčí: .

Přeji příjemné nedělní odpoledne příznivcům fotbalu. V rámci 27. kola italské Serie A se utká jedenáctá Atalanta Bergamo se šestnáctou Parmou. Oba celky tedy dělí v tabulce pět míst, ale pouze dva body. Dobrý výsledek z dnešního zápasu by tak uvítali oba soupeři. Vždyť Parma má pětibodový náskok na sestupové pozice a úplně v klidu ještě nemohou být ani hráči Atalanty.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.