HK Baník Karviná
4:6 (0:0, 2:1, 5:4)
AZ Havířov
Čtvrtek 15.03.2012, 18:00Play-off 2. ligy, skupina Východ

Přestože měla Karviná v prvních dvou třetinách šancí na to, aby byl zápas dávno rozhodnutý, nevyužila je a AZ jí ve třetí části nadělil lekci z produktivity. Za dvacet minut nasázel pět branek a může slavit mistrovský titul. Ode mě je to vše a těším se opět u onlajnů v příští sezoně. (20:22:26)

60:00

59:45
    Utkání už se jen dohrává.

58:55
    Kraft netrefil mezeru mezi Ilášovými betony.

58:21
    Havířov právě vstřelil branku!
    Robert říčka jel sám na branku, ale Iláš mu puk vypíchl holí. Javín však nedokázal uhlídat JANA DANEČKA, který pohodlně dorazil za čáru. Zřejmě je rozhodnuto. Asistence: Robert Říčka.

Přestože mi přijde, že je návštěva ještě vyšší než minule, hlasatel právě ohlásil 2200 platících diváků.

57:55
    Moravec nezachytil puk a je z toho opět zakázané uvolnění Karviné.

57:26
    Rosůlek přeskočil kotouč, ale nedošlo mu, že hrát musí, protože Holuša nahazoval zpoza červené čáry, logicky z toho plyne icing Karviné.

56:29
    Karviná právě vstřelila branku!
    JAN BLATOŇ jel sám na Adama Vrbu, kterého rozhýbal a poslal puk mezi jeho betony! Asistence: Tomáš Urbánek, Jan Sznapka.

36:04
    AZ zpětnými přihrávkami šetří čas a zřejmě si dnes titul nenechá vzít.

55:38
    Po Javínově střele AZ opět posílá puk za Iláše.

55:29
    Havířov vyhazuje.

55:22
    Po rychlém přechodu do pásma vystřelil Mikšan, ale Vrba jeho střelu schoval v náruči.

55:10
    Maruna vyhazuje.

55:01
    Rimmel dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

54:09
    Galvas minul branku.

54:04
    Zřejmě jen pracovní porada. Bude se pokračovat. Buly před Vrbou.

54:04
    Moravcova střela zablokována. Hlavní se jede radit s čárovým a posílá kapitány od sebe. Není dost jasné, co se řeší.

53:45
    Mikšanovu střelu Vrba posílá do rohu.

53:42
    Javín pálí, Vrba chytá a přerušuje.

53:07
    Blatoň pálil z první a Vrba se nestihl přesunout. Nicméně jeho rána do branky nemířila.

52:46
    Martin Potočný uháněl sám na Iláše, ale nepodařilo se mu jej překonat. To ho však nemuselo mrzet, jelikož situaci dojel MICHAL SZTEFEK, který završuje hattrick a posílá AZ do dvoubrankového vedení. Asistence: Martin Potočný.

52:06
    Moravec se proháčkoval přes dva hráče, ale jeho akci chybělo zakončení.

51:44
    Kraftova bomba zaduněla o zadní mantinel.

51:35
    Mikšanova střela končí po Vydrově teči v ochranné síti.

51:04
    Rimmel nemířil přesně.

50:37
    Martin Potočný prokázal pozici nejlepšího havířovského nahrávače a MICHAL SZTEFEK potvrzuje pozici nejlepšího střelce, poté, co jeho pas uklidil do prázdné branky. Asistence: Martin Potočný, Vít Stránský.

49:34
    Mikšanova střela zablokována.

49:01
    Mikšan pálil z otočky k tyči, ale Vrbova lapačka úřaduje.

48:23
    Pechanec tvrdě pálí, Iláš vyráží.

48:08
    Zakázané uvolnění domácích.

47:27
    Pechanec vypálil švihem a Iláš schoval puk v náruči. Buly před karvinskou brankou.

47:02
    Maruna pálí bekhendem, Iláš vyráží do rohu.

46:43
    Rosůlek trefil pouze brusle Lukáše Zientka.

46:03
    Daneček poslal puk na branku z nulového úhlu, Iláš přerušuje.

45:37
    MARTIN POTOČNÝ vybruslil zpoza branky a z otočky branky poslal po zemi puk mezi betony Davida Iláše, který si nyní vybral slabší chvilku. Asistence: Sztefek, Stránský.

45:24

45:05
    Oba týmy se střídají v útočné iniciativě, ale střely nevidíme.

43:56
    Po Blatoňově střele Vrba přerušuje.

43:50
    MICHAL SZTEFEK je v této sérii zkrátka k nezastavení! Ujal se puku za brankou. vybruslil si před Iláše a přesnou střelou pod horní tyč zavěsil. Asistence: Martin Potočný.

43:06
    Luka sice skočil rybičku, ale rozehrávku zachytil, ale nepovedlo se a je z toho icing domácích.

42:30
    Říčka pálil z úhlu, Iláš přerušuje.

41:55
    Vladimír Luka měl gólovou šanci, ale branku minul. Puk se však od zadního mantinelu odrazil k druhé tyči, kde číhal MAREK IVAN a ten jen doklepl za čáru. Asistence: Vladimír Luka, Michal Novák.

40:01

Hráči už se srocují okolo středového kruhu a třetí třetina za malou chvíli začne.

Dostali jsme další informace o Václavu Studeném. Naštěstí není ohrožen na životě a má "pouze" otok na páteři. Po jeho splasknutí se bude moci normálně pohybovat.

Třetí třetině začne přibližně v 19:43.

Po skončení druhé části nelze napsat nic jiného než, že byla hodně divoká. Trenér Daneček nyní na lavičce důrazně domlouvá kapitánu Jiřímu Krislovi a není divu, protože by se nikdo nedivil, kdyby Karviná tuto třetinu nastřádala mnohonásobně víc branek než "pouhé" dvě. Domácí hráči promarnili nespočet tutových šancí a AZ se tak stále drží ve hře. Bohužel tuto dvacetiminutovku poznamenal i nevybíravý Krislův zákrok, který poslal Studeného do nemocnice.

40:00

39:38
    Luka se dral do šance. Obešel tři hráče, ale nakonec skonči v rohu.

38:39
    Galvas si perfektně sjel mezi kruhy a jeho nádherná rána končí ve Vrbově rukavici. Hosté mají v posledních minutách neuvěřitelné štěstí.

38:32
    Po další šanci domácích se drobně pošťuchovali Dalšík s Rosůlkem a dostávají po dvě minuty za hrubost.

38:16
    Ivan Novákovi poslal puk před brankoviště. Novák trefil Vrbu, který přerušuje.

38:04
    Toto je neuvěřitelné! Ivan s Lukou jeli dva na jednoho! Luka ještě vylepšil přihrávkou Novákovi, který jel z druhé vlny, ale Novák tak dlouho váhal se střelou na prázdnou branku, až mu kotouč sjel z hole.

37:27

36:58

36:47
    Luka obešel dva hráče a byl sám před brankou! Vše ještě vylepšoval přihrávkou k druhé tyči na Moravce. Vrba byl úplně mimo, ale Moravcovi na poslední chvíli stihl nadzvednout hůl přijíždějící Pechanec.

36:28
    Machálkova střela zablokována.

36:08
    Potočný pálí nad.

35:51
    Mikšan nádherně obkroužil havířovské obránce a mířil na růžek nad Vrbovou vyrážečkou. Nicméně branku minul.

35:27
    Novák dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:05
    Pechanec vyhazuje.

34:58
    Stránský Ivana zahákoval a dostává dvě minuty.

34:58
    Ivan jel sám na branku, Vrba jeho bekhendový blafák chytá.

34:45
    Krislova střela po buly zablokována.

34:40
    Klimšova střela se od Javínových bruslí odráží do ochranné sítě. Buly před Ilášem.

34:03
    ANTONÍN PECHANEC stál přímo ve středu levého kruhu (z pohledu hry) a přesně propálil Iláše k bližší tyči. Asistence: Daniel Kraft, Jan Maruna

33:52

33:40
    Mikšan vyhazuje puk.

33:25
    Krisl minul branku.

33:10
    Krislova střela byla zablokována a Karviná vyhazuje.

52:57
    Potočný při střele zlomil hůl a branku minul.

32:25
    Stránský přestřelil a Karviná vyhazuje.

31:52
    Jávín dostává opět dvě minuty zahákování.

31:45
    Místo Studeného se do druhé pětky posunul Novák, kterého ve třetí lajně supluje Rosůlek.

30:59

30:54
    Karviná vyhazuje.

30:35
    Opět Vrba zastavuje kotouč za svou brankou.

28:59
    Sztefek se dral do úniku a byl hákován. Přesto stihl nahrát Krislovi, který položil Iláše a přestřelil prázdnou klec!

27:52
    Maruna pálil mimo. Kotouč se od zadního mantinelu vrátil do brankoviště a Iláš měl co dělat, aby sis jej nesrazil do branky. Hra přerušena.

27:32
    Klimšova střela zablokována.

26:45
    Mikšanova střela vyražena do ochranné sítě.

26:32
    Samiec tečuje Moravcovu střelu. Vrba chytá.

25:52
    Policie je žádána, aby přeparkovala své vozidla, které brání vjezdu záchranné služby pro Studeného. Pomáhat a chránit...

25:52
    Moravec jel v tandemu s Ivanem proti jedinému obránci a MAREK IVAN trestá zranění svého spoluhráče. Asistence: David Moravec, David Galvas

25:22

25:16

24:46
    Lukáš Zientek nebezpečně vypálil, ale Iláš si s ním poradil.

24:24
    Icing Karviné.

23:50
    Moravcovu střelu Vrba chytá do lapačky a následně rozehrává.

23:22
    Ta okamžitě končí. Tentokrát vrazil na hrazení Mikšan Balčíka, ale ten dopadl mnohem lépe než Studený a určitě bude dnes bez problémů pokračovat.

23:16
    Opravdu to vypadalo zle, Karviná bude hrát přesilovku.

23:16
    Šestice spoluhráčů odnáší Václava mimo hrací plochu a zřejmě se bude za chvíli pokračovat.

23:16
    Havířovští fanoušci se v této nepřijemné chvíli prezentují velmi nevhodnými pokřiky, ale nemůžeme křivdit všem, jde jen o malou skupinku.

23:16
    Tyhle okamžiky na hokeji vidíme neradi. S nakládáním na nosítka jsou nyní velké problémy.

23:16
    Konečně jsou nosítka na ledě.

23:16
    NOsítka stále nikde, Studený leží na zádech a nejeví známky pohybu.

23:16
    Nevypadá to vůbec dobře. Chumel hráčů jen pokorně přihlíží a vzhledem k tomu, že se otevírají boční dveře, se zřejmě čeká na nosítka záchranné služby.

23:06
    Krisl poté Studeného nedovoleně dohrál u mantinelu. Krisl dostává dvě minuty za vražení na hrazení a ke Studenému, který bezvládně leží je přivoláván lékař.

23:09
    Luka se Studeným jeli dva na jednoho, ale Studený s přihrávkou váhal tak dlouho, že vše stihl dobruslit Krisl a přihrávku zablokoval.

22:39
    Lhostký minul branku.

22:21
    Brezani dostal od Pavlase perfektní pas před branku, ale stál k Ilášovi zády a než se snažil srovnat, byl od puku odstaven.

22:02
    Daneček se střelou dlouho tápal a nakonec se dostal do takového úhlu, že s ním Iláše nemohl mít problém. Hra přerušena.

21:07
    Až nyní kouzlo prolamuje VLADIMÍR LUKA, který se projel po celém hřišti, prokličkoval havířovské beky a v přečíslení dva na jednoho místo přihrávky na Studeného volil střelu k tyči! Bez Asistence.

20:58
    Adama Vrbu jeho kouzlo o přestávce neopustilo! Mikšan nádherně před brankou našel Moravce, který povozil Vrbu brankovištěm, ale na poslední chvíli jej zastavila Vrbova vyrážečka!

20:01

Oba týmy už jsou na hrací ploše a vše je připraveno pro začátek druhé třetiny.

Druhá třetina začne přibližně v 18:46.

Máme za sebou první třetinu, do které Karviná vlétla ve velkém stylu, ale Havířov podržel Adam Vrba, který doposud znal toto finále jen z postu náhradníka. Poté se Karviné nevydařily dvě přesilovky a AZ měl více prostoru ve hře. Nicméně se ani jednomu týmu nepovedlo šance využít a stav po první části je 0:0.

20:00

19:31
    Sztefek se dral do útoku, ale byl zastaven.

18:55
    Domácí jeli dva ne jednoho. Ivan vypálil a Vrba se přesouval na druhou stranu, než střele mířila. Přesto puk o kousek minul levou tyč!

18:44

18:31
    Studený jel opět sám na Vrbu, ale havířovský fantom stále odolává!