Dortmund – Bayern 1:0 (kon.) | Leverkusen – Kaiserslautern 3:1 (kon.) | Hannover – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Norimberk – Schalke 4:1 (kon.) | Hoffenheim – Hamburg 4:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
3:1 (1:1)
1.FC Kaiserslautern
Středa 11.04.2012, 20:00 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga

69
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Zhruba dvacet minut před koncem je tu třetí gól v síti Kaisleslauternu! Centr Barnetty umístil za záda Sippela STEFAN REINARTZ - 3:1!

58
    Favorit dnešního duelu se podruhé dostává do vedení. Do míče se opřel SIMON ROLFES a ani Sippelův skok na plachtící balón nestačil - 2:1!

43
    Kaiserslautern právě vstřelil branku!
    I přes mírnou převahu Bayeru Leverkusen se soupeři podařilo ještě do poločasu vyrovnat! Po přihrávce Fortounise se prosadil JULIAN DERSTROFF - 1:1!

1
    Tak to je začátek Leverkusenu jako ze snu! Po dvaceti vteřinách se ke střele dostal STEFAN KIESSLING a přesnou ranou překonal brankáře posledního týmu tabulky - 1:0!