Sweden Selects – Czech Selects Red 0:4 (kon.) | Czech Selects Red – West Coast 3:1 (kon.)
Sweden Selects
0:4 (0:1, 0:3)
Czech Selects Red
Pátek 27.04.2012, 09:0099 WSI Bolzano

38:46
    Oba rozhodčí mají zvednutou pravici, oba za jiný zákrok. Jeden posílá na trestnou lavici Jakuba Poura, 2 minuty za podražení, druhý Philipa Holmqvista, 2 minuty za nedovolené bránění.

37:53
    Martin Nečas dostává 2 minuty za sekání, švédský výběr si tak zahraje po dlouhé době přesilovku.

32:53
    Švédové v těchto chvílích dělají faul za faulem. 66 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři, když Sebastian Tellstrom dostává 2 minuty za hákování.

32:22
    Další vyloučení na švédské straně, Janis Vizbelis inkasuje desetimiunutový osobní trest za nesportovní chování.

31:59
    Další česká přesilovka! Jonathan Asplund se tentokrát provinil sekáním.

29:55
    Český výběr si zahraje přesilovku pět na tři! Zemánek byl na brankovišti sražen na švédského gólmana Sebastiana Tellstroma, který tak inkasuje 2 minuty za krosček. 51 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři!

28:47
    Český výběr si zahraje první přesilovku. Jonathan Asplund dostává 2 minuty za sekání.

24:33
    Další faul českého týmu. Lukáš Radina dostává 2 minuty za podražení. Již čtvrtá přesilovka pro Švédy.

19:44
    Přestože byli spíše Češi před brankou osekávaní, míří překvapivě na lavici hanby Richard Zemánek, 2 minuty za krosček.

13:43
    Martin Nečas druhým hříšníkem dnešního utkání. Rozhodčí ukazuje držení protihráče, další přesilovka pro severský tým.

07:41
    Švédové si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Petr Štaif, 2 minuty za podražení.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 7. Danov (Horský), 23. Burda (Hejduk), 32. Nečas, 35. Zemánek (Štaif)

Sweden Selects: Wallden (Löfgren) – Roykas-Marthinsen, Beckman, Lagerberg, Egle, Asplund, Tellstrom, Sodergran, Johansson, Vizbelis, Holmqvist, Keisu, Lexenberg, Četverikov, Walterholm, Cipruss.
    Czech Selects Red: Tměj (Pavlát) – Gaspar, Bednář, Trejbal, Horský, Štaif, Zemánek, Nečas, Svoboda, Hnát, Danov, Pour, Hejduk, Bukač, Burda, Radina.

Rozhodčí: Beatens (CAN), Wiest (SUI)