Everton – Fulham 4:0 (kon.) | Stoke – Arsenal 1:1 (kon.) | Sunderland – Bolton 2:2 (kon.)
Swansea – Wolverhampton 4:4 (kon.) | West Brom – Aston Villa 0:0 (kon.) | Wigan – Newcastle 4:0 (kon.)
Norwich – Liverpool 0:3 (kon.)
Swansea City
4:4 (4:2)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 28.04.2012, 16:00Anglická Premier League

90+2
    V závěru dostal žlutou kartu ještě Leon Britton.

90
    Žlutou kartu dostal domácí Luke Moore.

83
    Domácí střídají. Odešel Danny Graham, místo něj příjde Luke Moore.

76
    Hosté opět střídají. Odstupuje Fletcher a nastupuje Sylvan Ebanks-Blake.

71
    Hosté střídají. Odešel Matthew Jarvis a místo něj si zahraje Stephen Hunt.

69
    Wolves právě vstřelili branku!
    Fletcher přihrál nyní MATTHEWU JARVISOVI, který dokázal vyrovnat na 4:4!

58
    Po faulu na Dyera dostal žlutou kartu Stephen Ward.

54
    Michael Kightly přihrál do šance DAVIDU EDWARDSOVI, který snižuje na rozdíl jediné branky!

46
    Domácí o poločase střídali. Odešel Andrea Stabilin Orlandi, hrát bude Neil Taylor.

33
    Divoká gólová přestřelka nebere konce. Opět na dvoubrankový rozdíl snižuje po přihrávce Doyleho MATTHEW JARVIS!

31
    Swensea právě vstřelila branku!
    Domácí rychle soupeři opět odskakují na tříbrankové vedení. Po centru Dyera se hlavou prosadil DANNY GRAHAM.

28
    Doyle poslal do vápna přesný centr a další hlavičkou se prosazuje STEVEN FLETCHER.

19
    Po chybě hostující obrany šel Graham sám na brankáře, De Vries jeho střelu ale skvěle chytil!

15
    Demolice hostujícího týmu pokračuje! Orlandi přihrál pěkně mezi dva obránce volnému NATHANU DYEROVI, který se sám před brankářem nemýlil..

5
    Neskutečný úvod domácího týmu. Sigurdsson pasam skrz obranu našel zcela volného JOE ALLENA, který skóruje!

1
    Domácí začali nejlépe jak mohli. Hned po minutě hry odcentroval Scott Sinclair a ANDREA ORLANDI hlavou skóruje!

Petr Bílek

Branky: 1. Orlandi, 5. Allen, 15. Dyer, 31. Graham - 28. Fletcher, 33. Jarvis, 54. Edwards, 69. Jarvis

Karty:   90. Moore (SWN), 90+2. Britton (SWN) - 58. Ward (WOS)

Swansea City: Vorm - Williams, Caulker, Monk - Orlandi, Britton, Allen, Dyer - Sinclair, Sigurdsson, Graham
    Wolverhampton Wanderers: De Vries - Ward - Berra, Stearman, Foley - Javris, Edwards, Henry, Kightly - Doyle, Fletcher

Rozhodčí: Moss - Bryan, Gosling

Diváci: 19.408