Zubří – Karviná 27:27 (kon.) | Hranice – Frýdek-M. 25:25 (kon.) | Přerov – Lovosice 24:32 (kon.)
Plzeň – Kopřivnice 36:19 (kon.)
HC ROBE Zubří
27:27 (11:13)
HC Baník Karviná
Neděle 29.04.2012, 10:15Chance Extraliga mužů

Doufám, že jste si tento napínavý zápas užili spolu se mnou. Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezkou neděli! (27:27) (12:01:20)

Tak to byl krásný zápas s doslova infarktovou koncovkou! Ve druhém poločase se dlouho zdálo, že Karviná už dovede utkání k vítězství, vždyť vedla i o sedm branek. Zubří se však v posledních pěti minutách nadechlo k neskutečnému náporu a v závěru dokonce dvakrát vedlo. Naposledy dvanáct vteřin před koncem, kdy kanonýr Stržínek proměnil sedmičku. V poslední vteřině si však stejnou možnost vybojovali i hosté a Vojtěch Petrovský rozhodl o dělbě bodů. Pro Zubří je to komplikace v boji o titul. V čele tabulky totiž zůstává Dukla, která má před Gumárnami jednobodový náskok. Karviná už asi zůstane pevně třetí.

60
    Druhý poločas skončil. (27:27) (0:0)

60
    Petrovský překonal Malinu a nádherné utkání skončí remízou! (27:27) (27:27)

60
    V poslední vteřině přichází sedmimetrový hod i pro hosty! Mika inkasoval dvě minuty, ale to je teď jedno. (27:26) (27:26)

60
    A ten jí využívá! (27:26) (27:26)

60
    Možnost pro Martina Stržínka... (26:26) (26:26)

60
    Sedmička pro Zubří! Do konce zbývá dvanáct vteřin. (26:26) (26:26)

60
    Možná poslední útok Zubří! (26:26) (26:26)

60
    Vyrovnáno! (26:26) (26:26)

60
    Požárek obdržel červenou kartu za faul na Jurku. Emoce pracují. (26:25) (26:25)

59
    Neuvěřitelný obrat Zubří! Mičkal sebral hostům míč a ranou pod břevno posílá domácí do vedení! Šestý gól Zubří v řadě. (26:25) (26:25)

59
    Střžínek proměňuje i osmou sedmičku a vyrovnává stav! (25:25) (25:25)

59
    Hanták si došel pro sedmičku. Domácí mají obrovskou šanci vyrovnat! (24:25) (24:25)

58
    Hanták zablokován, ale domácí mohou rozehrávat. (24:25) (24:25)

58
    Malina zasáhl a rozehrává útočnou akci Zubří. (24:25) (24:25)

57
    Stržínek snižuje na rozdíl jediné branky! To bude obrovské drama. (24:25) (24:25)

56
    Hanták a Mičkal z trháků snižují na rozdíl dvou branek. Tohle se Karviné moc nepovedlo! (23:25) (23:25)

55
    Stržínek je ze sedmiček neomylný, ale domácím to zatím k ničemu není. (21:25) (21:25)