Zubří – Karviná 27:27 (kon.) | Hranice – Frýdek-M. 25:25 (kon.) | Přerov – Lovosice 24:32 (kon.)
Plzeň – Kopřivnice 36:19 (kon.)
HC ROBE Zubří
27:27 (11:13)
HC Baník Karviná
Neděle 29.04.2012, 10:15Chance Extraliga mužů

60
    Petrovský překonal Malinu a nádherné utkání skončí remízou! (27:27) (27:27)

60
    V poslední vteřině přichází sedmimetrový hod i pro hosty! Mika inkasoval dvě minuty, ale to je teď jedno. (27:26) (27:26)

60
    A ten jí využívá! (27:26) (27:26)

60
    Sedmička pro Zubří! Do konce zbývá dvanáct vteřin. (26:26) (26:26)

60
    Vyrovnáno! (26:26) (26:26)

60
    Požárek obdržel červenou kartu za faul na Jurku. Emoce pracují. (26:25) (26:25)

59
    Neuvěřitelný obrat Zubří! Mičkal sebral hostům míč a ranou pod břevno posílá domácí do vedení! Šestý gól Zubří v řadě. (26:25) (26:25)

59
    Střžínek proměňuje i osmou sedmičku a vyrovnává stav! (25:25) (25:25)

59
    Hanták si došel pro sedmičku. Domácí mají obrovskou šanci vyrovnat! (24:25) (24:25)

57
    Stržínek snižuje na rozdíl jediné branky! To bude obrovské drama. (24:25) (24:25)

56
    Hanták a Mičkal z trháků snižují na rozdíl dvou branek. Tohle se Karviné moc nepovedlo! (23:25) (23:25)

55
    Stržínek je ze sedmiček neomylný, ale domácím to zatím k ničemu není. (21:25) (21:25)

55
    Po faulu Petrovského následuje sedmička a dvě minuty pro hostujícího házenkáře. (20:25) (20:25)

51
    Sliwka dostává červenou kartu, i když hříšníkem byl jeho spoluhráč Kružík. Utkání se pořádně přiostřuje. (18:23) (18:23)

46
    Stržínek překonal i Adamíka. Pětigólový rozdíl. (16:21) (16:21)

39
    Svůj šestý gól v dnešním zápase zaznamenal Stržínek. (14:17) (14:17)

37
    Vojtěch Petrovský sedmičky umí a to potvrdil i teď. Se Zubřím to dnes nevypadá dobře. (12:17) (12:17)

29
    Petrovský s přehledem proměnil a Karviná vede znovu o dva góly. (11:13) (11:13)

21
    Domácí Pernica žlutě napomínán. (9:10) (9:10)

19
    Petrovský proměnil sedmičku a je srovnáno. (9:9) (9:9)

18
    Proti Střžínkovi šel do brány Adamík, ale domácí hráč se prosadil ranou do horní poloviny brány. (9:7) (9:7)

16
    Chudoba dostal žlutou kartu. Hosté však hrají alespoň v pěti, protože Klačo už je na hřišti. (8:7) (8:7)

13
    Hostující Klačo dostává žlutou kartu a dvouminutový trest. Navíc sedmička pro Zubří. (5:6) (5:6)