Zubří – Karviná 27:27 (kon.) | Hranice – Frýdek-M. 25:25 (kon.) | Přerov – Lovosice 24:32 (kon.)
Plzeň – Kopřivnice 36:19 (kon.)
HC ROBE Zubří
27:27 (11:13)
HC Baník Karviná
Neděle 29.04.2012, 10:15Chance Extraliga mužů

Doufám, že jste si tento napínavý zápas užili spolu se mnou. Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezkou neděli! (27:27) (12:01:20)

Tak to byl krásný zápas s doslova infarktovou koncovkou! Ve druhém poločase se dlouho zdálo, že Karviná už dovede utkání k vítězství, vždyť vedla i o sedm branek. Zubří se však v posledních pěti minutách nadechlo k neskutečnému náporu a v závěru dokonce dvakrát vedlo. Naposledy dvanáct vteřin před koncem, kdy kanonýr Stržínek proměnil sedmičku. V poslední vteřině si však stejnou možnost vybojovali i hosté a Vojtěch Petrovský rozhodl o dělbě bodů. Pro Zubří je to komplikace v boji o titul. V čele tabulky totiž zůstává Dukla, která má před Gumárnami jednobodový náskok. Karviná už asi zůstane pevně třetí.

60
    Druhý poločas skončil. (27:27) (0:0)

60
    Petrovský překonal Malinu a nádherné utkání skončí remízou! (27:27) (27:27)

60
    V poslední vteřině přichází sedmimetrový hod i pro hosty! Mika inkasoval dvě minuty, ale to je teď jedno. (27:26) (27:26)

60
    A ten jí využívá! (27:26) (27:26)

60
    Možnost pro Martina Stržínka... (26:26) (26:26)

60
    Sedmička pro Zubří! Do konce zbývá dvanáct vteřin. (26:26) (26:26)

60
    Možná poslední útok Zubří! (26:26) (26:26)

60
    Vyrovnáno! (26:26) (26:26)

60
    Požárek obdržel červenou kartu za faul na Jurku. Emoce pracují. (26:25) (26:25)

59
    Neuvěřitelný obrat Zubří! Mičkal sebral hostům míč a ranou pod břevno posílá domácí do vedení! Šestý gól Zubří v řadě. (26:25) (26:25)

59
    Střžínek proměňuje i osmou sedmičku a vyrovnává stav! (25:25) (25:25)

59
    Hanták si došel pro sedmičku. Domácí mají obrovskou šanci vyrovnat! (24:25) (24:25)

58
    Hanták zablokován, ale domácí mohou rozehrávat. (24:25) (24:25)

58
    Malina zasáhl a rozehrává útočnou akci Zubří. (24:25) (24:25)

57
    Stržínek snižuje na rozdíl jediné branky! To bude obrovské drama. (24:25) (24:25)

56
    Hanták a Mičkal z trháků snižují na rozdíl dvou branek. Tohle se Karviné moc nepovedlo! (23:25) (23:25)

55
    Stržínek je ze sedmiček neomylný, ale domácím to zatím k ničemu není. (21:25) (21:25)

55
    Po faulu Petrovského následuje sedmička a dvě minuty pro hostujícího házenkáře. (20:25) (20:25)

55
    Hastíkův útočný faul. (20:25) (20:25)

54
    Střelou přes klubko hráčů se prosadil Hastík. (20:25) (20:25)

54
    Oba týmy po delší době v šesti. (20:24) (20:24)

53
    Lefan podržel Karvinou dalším skvělým zákrokem. Vychytal Dědka. (20:24) (20:24)

53
    Prosadily se oba týmy. Za domácí teď Mika. (20:24) (20:24)

52
    Kasal se prosadil a snižuje. (19:23) (19:23)

51
    Sliwka dostává červenou kartu, i když hříšníkem byl jeho spoluhráč Kružík. Utkání se pořádně přiostřuje. (18:23) (18:23)

51
    Hned dva hráči Zubří zůstávají ležet na palubovce. Co na to rozhodčí? (18:23) (18:23)

51
    Za vzájemné pošťuchování vyloučeni Heinz a Pernica. (18:23) (18:23)

51
    Tomáš Heinz z levé strany vrací hostím pětigólový náskok. (18:23) (18:23)

50
    Dědek koriguje na rozdíl čtyř branek. (18:22) (18:22)

50
    Hostující kouč potrestán a lavička Karviné tak dostává dvě minuty. (17:22) (17:22)

49
    ... a když ano, tak míč nemíří mezi tyče. (17:22) (17:22)

49
    Zubří se nemůže dostat ke střele. (17:22) (17:22)

48
    Dvojblok hostí poslal k zemi Bechného. Domácí rozehrávají devítku. (17:22) (17:22)

48
    Z hranice brankoviště se prosadil Tomáš Heinz. (17:22) (17:22)

47
    Tomáš Bechný skóroval a domácí prohrávají už jen o čtyři góly. Hostující lavička reaguje time-outem. (17:21) (17:21)

47
    Stržínek sám před Lefanem, ale karvinský gólman skvěle zasáhl! (16:21) (16:21)

46
    Stržínek překonal i Adamíka. Pětigólový rozdíl. (16:21) (16:21)

46
    Po Sliwkově faulu následuje vyloučení a sedmička domácích. (15:21) (15:21)

46
    Tísněný Dědek se neprosadil, ale domácí stále u míče. (15:21) (15:21)

45
    Petrovský pálil při signalizované pasivitě. Malina kryl. (15:21) (15:21)

44
    Tu Stržínek ranou do horní části branky proměnil. (15:21) (15:21)

44
    Tvrdě hrající Klačo vyloučen na dvě minuty. Domácí také budou střílet sedmičku. (14:21) (14:21)

43
    Utkání se pomalu mění v exhibici Karviné! Domácí trefili tyč a z brejku Karviná zvyšuje na sedmigólový rozdíl. (14:21) (14:21)

42
    Dlouhý výhoz Maliny si pohlídal Lefan a z následného kontru zvýšil skóre Petrovský. (14:20) (14:20)

42
    Stržínek sice dostal míč do sítě, ale pískány kroky. (14:19) (14:19)

41
    Oddechový čas domácího celku. (14:19) (14:19)

41
    Hastík se dokázal protlačit ke střele a Karviná vede o pět gólů. (14:19) (14:19)

40
    Mlotek z dálky napálil míč a ten skončil za zády Maliny. (14:18) (14:18)

39
    Svůj šestý gól v dnešním zápase zaznamenal Stržínek. (14:17) (14:17)

39
    Dědek neproměnil trhák, ale bylo to s faulem. Chudoba dostává dvě minuty a samozřejmě se bude házet i sedmička. (13:17) (13:17)

38
    Opět obrana Karviné nepustila domácí ani ke střele. (13:17) (13:17)

38
    Po akci Heinze se vyznamenal Malina. (13:17) (13:17)

37
    Stržínek po dlouhé době překonává Lefana. (13:17) (13:17)

37
    Vojtěch Petrovský sedmičky umí a to potvrdil i teď. Se Zubřím to dnes nevypadá dobře. (12:17) (12:17)

37
    Hastík faulován. Vyloučení Hantáka a navíc sedmička pro Karvinou! (12:16) (12:16)

36
    Lefan si připsal snadný zákrok. Hosté teď skvěle brání. (12:16) (12:16)

36
    Klačo nepustil domácí do zakončení. Ti jsou alespoň nadále u míče. (12:16) (12:16)

35
    Hastík se ze střední vzdálenosti prosadil a hosté vedou už o čtyři góly! (12:16) (12:16)

35
    Dvě minuty pro Pernicu, který nepustil ke střele Petrovského. (12:15) (12:15)

33
    Hosté vstřelili patnáctý gól. Na druhé straně nebyla uznána branka Miky. (12:15) (12:15)

32
    Tomáš Mičkal vypálil z levého křídla přesně a koriguje stav. (12:14) (12:14)

32
    Hostující Kružík zasáhl Stržínka a dostává dvě minuty. (11:14) (11:14)

31
    Další brejk Karviné končí Chudobovou střelou do tyče. (11:14) (11:14)

31
    Petrovský skóruje hned z prvního útoku poločasu a hosté vedou o tři góly. (11:14) (11:14)

31
    Začal druhý poločas. (11:13) (0:0)

Po prvním poločase tohoto bojovného a vyrovnaného zápasu vede o dva góly Karviná. Hosté měli lepší vstup do zápasu a chvíli vedli dokonce o tři branky. Pak se však dostali do hry také domácí a i oni si vyzkoušeli, jaké je to být v roli vedoucího celku. Závěr poločasu už však opět o něco lépe vyšel hostujícímu celku a ten tak do druhé půle nastoupí s mírným náskokem. Pokud chce Zubří v utkání uspět, bude muset zlepšit střelbu. Nervozita domácích v koncovce a velmi dobře chytající Lefan jsou totiž hlavní překážkou domácích v cestě za důležitými body. (11:13)

30
    První poločas skončil. (11:13) (0:0)

30
    Bechný nepropálil výborného Lefana. (11:13) (11:13)

30
    Závěr poločasu, u míče Zubří. (11:13) (11:13)

29
    Petrovský s přehledem proměnil a Karviná vede znovu o dva góly. (11:13) (11:13)

29
    Hosté budou zahrávat sedmimetrový hod. Ale až po úpravě hrací plochy. (11:12) (11:12)

29
    Randýsek a Požárek dostávají dvě minuty za tvrdý vzájemný souboj. (11:12) (11:12)

28
    Mičkal z úhlu zakroutil míč za Lefana. (11:12) (11:12)

28
    Petrovský tentokrát zamířil jen do boční sítě. (10:12) (10:12)

27
    Dvě minuty pro domácího Stržínka za napadení Heinze. (10:12) (10:12)

27
    Tyč branky Karviné. Domácím se teď střelecky nedaří. (10:12) (10:12)

27
    Vojtěch Petrovský se prosadil šikovným podstřelem a Karviná vede o dva góly. Oddechový čas domácích. (10:12) (10:12)

26
    Hastík poslal Karvinou do vedení. (10:11) (10:11)

25
    Mičkal umístil míč pouze na horní stranu sítě hostující brány. (10:10) (10:10)

25
    Mika napálil míč do tyče. (10:10) (10:10)

24
    Kontr do otevřené obrany nekompromisně zakončil Randýsek. (10:10) (10:10)

23
    Mičkal přestřelil z levého křídla. (9:10) (9:10)

23
    Dvě minuty pro hostujícího Sliwku. (9:10) (9:10)

21
    Útok Zubří zastavila nepřesná přihrávka. (9:10) (9:10)

21
    Domácí Pernica žlutě napomínán. (9:10) (9:10)

21
    Hosté jdou do vedení. (9:10) (9:10)

20
    Nepřesná střela domácího Stržínka. (9:9) (9:9)

19
    Petrovský proměnil sedmičku a je srovnáno. (9:9) (9:9)

19
    Dvě minuty pro domácího Hantáka. První přesilovka pro hosty. (9:8) (9:8)

19
    Petrovský našel Požárka a ten snížil. (9:8) (9:8)

18
    Proti Střžínkovi šel do brány Adamík, ale domácí hráč se prosadil ranou do horní poloviny brány. (9:7) (9:7)

18
    Slivka se neprosadil z křídla. Na druhé straně sedmička pro Zubří. (8:7) (8:7)

17
    Dobrý zákrok Lefana, který zlikvidoval střelu k tyči. (8:7) (8:7)

16
    Chudoba dostal žlutou kartu. Hosté však hrají alespoň v pěti, protože Klačo už je na hřišti. (8:7) (8:7)

16
    Jurka posílá poprvé v utkání do vedení Zubří. Karviná si bere time-out. (8:7) (8:7)

15
    Stržínek z hranice brankoviště srovnává. Navíc dvě minuty pro hostujícího Hastíka. (7:7) (7:7)

15
    Hastíkovu střelu vytlačil Malina mimo tři tyče. (6:7) (6:7)

14
    Až teď Klačo vyloučen. V předchozím případě si sudí dvouminutový trest rozmyslel. (6:7) (6:7)

14
    Při signalizované pasivitě se prosadil Chudoba, který vymetl horní roh Malinovy brány. (6:7) (6:7)

13
    Skvěle zasáhl hostující Lefan. (6:6) (6:6)

13
    Stržínek s trochou štěstí překonal Lefana a vyrovnal stav zápasu. (6:6) (6:6)

13
    Hostující Klačo dostává žlutou kartu a dvouminutový trest. Navíc sedmička pro Zubří. (5:6) (5:6)

12
    Malina vychytal Chudobu! (5:6) (5:6)

12
    Hastík si došel pro Randýskův faul. Sedmička pro hosty. (5:6) (5:6)

11
    Hanták snížil ranou pod nohy brankáře. (5:6) (5:6)

10
    Střelu Chodoby z prava zlikvidoval Malina. (4:6) (4:6)

10
    Střela Hantáka v bráně Karviné také neskončila. (4:6) (4:6)

9
    Stržínkovu ránu hosté zablokovali. (4:6) (4:6)

8
    Stržínek nejprve ze sedmičky snížil, ale hned z dalšího útoku udeřil hostující Požárek. (4:6) (4:6)

8
    Fantastické zákroky Lefana, který vychytal Dědka. (3:5) (3:5)

7
    Góly na obou stranách. Rozdíl ve skóre je stále dvoubrankový. (3:5) (3:5)

6
    Josef Hanták podstřelil Lefana a snižuje. (2:4) (2:4)

6
    Hosté vedou už o tři góly po průniku Petrovského. (1:4) (1:4)

5
    Lefan si připsal dobrý zákrok. (1:3) (1:3)

5
    Zubří nevyšel rychlý kontr a na druhé straně udeřil Petrovský. (1:3) (1:3)

4
    Domácí se poprvé prosazují. Malina našel dlouhým výhozem Jurku a ten se snadno trefil. (1:2) (1:2)

4
    Sliwka sice poslal míč do sítě, ale bylo to s faulem. Rozehrává Zubří. (0:2) (0:2)

3
    Barták netrefil hostující klec. (0:2) (0:2)

3
    Petrovský zakombinoval s Chudobou a druhý jmenovaný zvýšil. (0:2) (0:2)

2
    Hostující Lefan jí chytil a drží čisté konto! (0:1) (0:1)

2
    Dvě minuty pro hostujícího Hastíka a následovat bude také sedmička. (0:1) (0:1)

1
    Radek Slivka z trháku posílá Karvinou do vedení. (0:1) (0:1)

1
    Utkání začíná postupným útokem Karviné. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Pěkné nedělní dopoledne. Házenkářská Tipgames extraliga dnes v rámci skupiny o 1-6. místo přináší opravdový šlágr. Na půdu druhého Zubří totiž přijíždí třetí Karviná. Domácí Gumárny se v případě vítězství opět bodově srovnají s vedoucí pražskou Duklou, což je jistě velká motivace. To Karviná je na třetí příčce usazena poměrně pevně. Na svého dnešního soupeře ztrácí už sedm bodů a naopak na čtvrtý Jičín má šestibodový náskok. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.