Dánsko – Brazílie 1:3 (kon.) | Irsko – Bosna 1:0 (kon.) | Slovensko – Polsko 0:1 (kon.)
Polsko – Slovensko 1:0 (kon.) | Španělsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Německo 5:3 (kon.)
Portugalsko – S. Makedonie 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 1:2 (kon.) | Finsko – Turecko 3:2 (kon.)
Česko – Izrael 2:1 (kon.) | Řecko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Norsko – Anglie 0:1 (kon.)
Polsko
1:0 (1:0)
Slovensko
Sobota 26.05.2012, 17:00 • Hypo Group Arena, Klagenfurt (32 000 míst) • Přípravný zápas

Je tu konec zápasu, ve kterém nakonec vítězí Polsko 1:0. Poláci byli v prvním poločase lepším týmem a po zásluze vstřelili branku. Ve druhém poločase byli lepší naopak Slováci, ale ti Szczesného překonat nedokázali. Polsko tak před Eurem v přípravě vítězí a už se může těšit na 8. června, kdy se potkají v základní skupině s Řeckem. (18:47:12)

89
    Běží poslední vteřiny zápasu a míč má pod kontrolou Polsko.

81
    Slovensko střídá, Kucku nahradí Procházka.

87
    Zápas už nemá takové tempo jako v prvním poločase a už se spíše dohrává zápas.

85
    Žlutá karta pro Adriana Mierzejewského.

84
    Hlouček Slovenských fanoušků nyní povzbuzuje své borce a pobízí je ke vstřelení branky, kterou by si hráči v modrém jistě zasloužili.

82
    Slovensko má více ze hry, ale nedokáže si vybojovat brankovou příležitost a na branku stále čeká.

80
    Obraniak je dalším hráčem, který bude vystřídán a na hřišti jej nahradí Wolski.

79
    Guédé byl faulován a Slovensko zahraje přímý kop z nadějné vzdálenosti.

76
    Dobrá rána ze střední vzdálenosti v podání Obraniaka, ale jeho poku na bližší tyč Perniš zlikvidoval.

75
    Bakoš fauloval Rybuse a hra je přerušena.

73
    Slováci se nyní ocitli v další šanci, ale Szczesny v brance opět úspěšný a za pomoci obrany dostali Poláci míč do bezpečí.

71
    Hra zatím příliš neplyne pro neustálé střídání, tak snad nyní se situace zlepší a uvidíme nějaké hezké fotbalové akce.

68
    Další střídání v řadách Polska, autor jediné branky Perquis je nahrazen Kaminskim.

67
    První velká šance Slovenska po ráně z hranice pokutového území v podání Mara Čecha, ale jeho ránu Szczesny dokázal zlikvidovat.

65
    Guédé přistižen v ofsajdu a je přerušeno. Opět se střídá. Jendriška střídá Breznanik.

64
    Ve druhém poločase má míč více na kopačkách Slovenský tým, ale zatím se jim nedaří dostat se do vyložené šance.

63
    Další střídání, tentokrát jde ze hřiště asi nejlepší hráč Polska Blaszczykowsku, kterého nahradí Mierzejewski.

60
    Kucka se dostal k hlavičce pokutovém území, ale jeho zakončení chyběla přesnost.

Filip Bazala

Branky: 30. Perquis (Piszczek)

Karty:   85. Mierzejewski (POL) - 30. Čech (SVK)

Polsko: Szczesny - Piszczek, Perquis (68. Kaminski), Wasilewski, Boenisch - Polanski (47. Matuschyk), Murawski (47. Dudka) - Blaszczykowski (63. Mierzejewski), Obraniak (80. Wolski), Rybus - Lewandovski (47. Brozek).

Na lavičce: Dudka, Glik, Wawrzyniak, Mierzejewski, Grosicki, Jodlowiec, Sobiech, Matuschyk, Brozek, Wojtkowiak, Tyton, Kucharczyk, Kaminski, Wolski.

Trenér: Franciszek Smuda

Slovensko: Perniš - Michalik, Pekarík, Hobočan, Čech - Kucka (81. Procházka) - Švento, Hamšík - Šesták (57. Guédé), Jendrišek (65. Breznanik), Hološko (45. Bakoš).

Na lavičce: Kopúnek, Kello, Kóna, Saláta, Breznanik, Bakoš, Guédé, Procházka.

Trenér: Michal Hipp a Stanislav Griga

Rozhodčí: Rene Eisner (AUT)