Dánsko – Brazílie 1:3 (kon.) | Irsko – Bosna 1:0 (kon.) | Slovensko – Polsko 0:1 (kon.)
Polsko – Slovensko 1:0 (kon.) | Španělsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Německo 5:3 (kon.)
Portugalsko – S. Makedonie 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 1:2 (kon.) | Finsko – Turecko 3:2 (kon.)
Česko – Izrael 2:1 (kon.) | Řecko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Norsko – Anglie 0:1 (kon.)
Nizozemsko
1:2 (1:0)
Bulharsko
Sobota 26.05.2012, 20:00Přípravný zápas

Přestože po poločase vedli Nizozemci nad Bulharskem díky brance van Persieho 1:0, druhý poločas se jim nevyvedl. Hosté dokázali v 50. minutě vyrovnat z pokutového kopu a pak ve třetí minutě nastavení vstřelili vítěznou branku, když se prosadil po chybě Heitingy hlavou střídající Micanski. (21:57:14)

90+3
    Bulharsko právě vstřelilo branku!
    Po velmi špatné rozehrávce Heitingy se míče ujal Stanislav Manolev, přesným centrem do vápna našel naběhnutého ILIJANA MICANSKIHO, který hlavou šokuje amsterdamskou arénu!

90+2
    Domácí dohrávají zápas na polovině soupeře, k zakončení se ale stále nedostávají.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby, Nizozemci toho dnes moc nepředvedli.

88
    Po rohovém kopu se domácí hráči neprosadili. Hra je přerušena, protože má zdravotní problémy Heitinga. Bude ale pokračovat ve hře a zápas dohraje.

88
    Po centru Kuyta odvrátili hosté na rohový kop.

87
    Ve vápnu soupeře se k zemi poroučel Robben, pokutový kop se ale nepíská a pokračuje se ve hře.

85
    Střídají ještě také domácí. Odstupuje Nigel de Jong a nahradil ho Kevin Strootman.

85
    Hosté předtím ještě střídají. Odešel Georgi Milanov, místo něj si zahraje Hristo Zlatinski.

84
    Po faulu na Robbena budou domácí zahrávat přímý kop.

81
    Z dálky zkoušel střílet Sneijder, jeho ránu si ale bulharský gólman v pohodě pohlídal.

79
    Za zatahání soupeře za dres dostal žlutou kartu domácí Dirk Kuyt.

78
    A nyní opět střídají i hosté. Odešel Ivelin Popov a zahraje si Alexander Tonev.

77
    Střídání Nizozemska. Odešel Huntelaar a nastupuje Arjen Robben.

74
    Domácí se stále snaží hrát ofenzivně, z tribun se ale začíná ozývat nesmělý pískot nespokojených domácích fanoušků.

72
    Následně další střídání hostů, tentokrát na postu brankáře. Odešel Stoyan Kolev a nahradí ho Ivan Cvorovic.

72
    Další střídání bulharského týmu. Odešel Ivan Ivanov a místo něj si zahraje Valentin Iliev.

69
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal Manolev, jeho přízemní rána šla těsně vedle..