Dánsko – Brazílie 1:3 (kon.) | Irsko – Bosna 1:0 (kon.) | Slovensko – Polsko 0:1 (kon.)
Polsko – Slovensko 1:0 (kon.) | Španělsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Švýcarsko – Německo 5:3 (kon.)
Portugalsko – S. Makedonie 0:0 (kon.) | Nizozemsko – Bulharsko 1:2 (kon.) | Finsko – Turecko 3:2 (kon.)
Česko – Izrael 2:1 (kon.) | Řecko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Norsko – Anglie 0:1 (kon.)
Norsko
0:1 (0:1)
Anglie
Sobota 26.05.2012, 20:45 • Ullevaal, Oslo • Přípravný zápas

Angličané vítězí v Oslu nejtěsnějším možným výsledkem. O jejich výhru se postaral brankou v desáté minutě Ashley Young. Druhý poločas započali lépe právě oni, když Phil Jones po výborném průniku mířil do tyče, poté už ale trvalou převahu na hřišti získali Norové, ovšem nedokázali ji korunovat brankou a proto si Anglie před evropským šampionátem připisuje cenné vítězství. (22:42:12)

90+3
    Ještě jedna anglická příležitost, z dvaceti metrů se do míče opřel Adam Johnson, ovšem brankář Almenning Jarstein po dlouhých minutách bez práce opět velmi jistě zasáhl.

90+3
    Riiseho centr před branku bezpečně stáhl do svých rukavic Green.

90+2
    Angličtí fanoušci si společně s tolik tradiční dechovkou užívají oslavných chorálů, už si jsou výhrou takřka jisti.

90+1
    Rozhodčí Weiner v druhém poločase nastavuje tři minuty.

90+1
    Možná poslední střídání zápasu, Alexandra Tetteye nahradil Ruben Yttegard-Jensen.

90
    Velmi nepovedená rána Abdelaoueho se zatočila opačně než měla a doletěla dobrých pár metrů vedle anglické branky.

89
    Kelly už po několika sekundách stačil pořádně naložit Riisemu, který se těžce zvedá z trávníku, hrát však budou Angličané, neboť sudí Weiner neposoudil Kellyho zákrok jako nedovolený.

88
    Další z řady střídání, druhým dnešním debutantem v anglickém národním týmu je liverpoolský obránce Martin Kelly, který nahrazuje Jonese.

87
    Po dalším z Riiseho dlouhých autů se vyvěsil do vzduchu Hangeland, ovšem pouze prodloužil míč do rukavic anglického brankáře.

87
    Riiseho následný centr od rohového praporku vyráží Green.

86
    Elyounnousiho rána je sražena vedle anglické branky.

85
    Roy Hodgson do hry vysílá Adama Johnsona místo Downinga.

84
    Další změna v norské sestavě, Markus Henriksen přepustil místo teprve devatenáctiletému Valonu Berishovi.

82
    Po anglickém protiútoku se do zakončení dostal Walcott, ovšem jeho střela placírkou z osmnácti metrů připomínala spíše přihrávku brankáři Almenning Jarsteinovi, který míč snadno pokryl.

80
    Norové nadále předvádí velmi sympatický výkon, Elyounnousi mohl před pokutovým územím střílet, ještě však posílal míč do uličky rozběhnutému Riisemu, toho však stačil ubránit Jones.

78
    Další nebezpečné momenty před anglickou brankou, ovšem neujaly se dva Riiseho centry ani následná střela Ruuda po odraženém míči.

76
    Po dalším dlouhém autu Riiseho si pro míč doslova doskočil Robert Green.

74
    Další střídání na obou stranách, ze hry byl stažen Gareth Barry, byť nastoupil až během poločasové přestávky, nahradil jej Jordan Henderson. Na norské straně Braatena nahradil útočník Portsmouthu, s nímž sestoupil do třetí nejvyšší soutěže, Erik Huseklepp.